Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Oczyszczanie aury i czakr wahadłem 70zł

Ilość wykupionych: 0 Cena: 70zł Agra Ekspert:
Agra

Agra

Kategorie

Kategorie: Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2019 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Wróżba weekendowa, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia, Horoskop roczny miłosny 2019

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Zdrowie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe

Opis Eksperta

 Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia, później tarot, wahadełko i magia. Od kilku lat zajmuję się też Reiki. Trzy lata temu zrobiłam kurs znachorski u szeptunki z Podlasia. Moje wróżby są rzetelne i treściwe. Nie leję wody. Sprawdzalność jest duża. Proszę jednak mieć świadomość, że ja tylko radzę, a decyzję podejmujecie Państwo sami. Sami też za nią odpowiadacie. Zastrzegam sobie prawo do nie wróżenia z powodów etycznych. Nie wróżę w imieniu osób trzecich poza najbliższymi. Nie wyrokuję daty śmierci. Nie podaję numerów totolotka. Nie wróżę kobietom w ciąży. Proszę o konkretne, rozsądne pytanie, które nie wymaga odpowiedzi typu tak czy nie. Od tego są pasjanse. Proszę o datę urodzenia i imię. Karty znają odpowiedź na każde pytanie. Czasem tylko odpowiadają na to nie zadane.
Odpowiadam na wszystkie esemesy i maile  nawet wtedy gdy nie jestem online.
Jeśli chodzi o chat to na to potrzeba co najmniej kilku minut. Choćby potasowanie kart trwa, a i napisanie odpowiedzi też wymaga czasu.

PROMOCJA

mail

3 pytania tarot 23 zł, 2 pytania 17 zł, 1 pytanie 10 zł

karta dnia anielska 10 zł

astrologia położenie planet bez interpretacji 10 zł

Zapraszam serdecznie...


Najczęściej zamawiane są też:

Rozkłady karmiczne

Popraw swoje uwarunkowania karmiczne

Cena: 70zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Rytuał na przyciągnięcie dwojga l...

Cena: 90zł
Zobacz
Wróżka Xena Ekspert:
Wróżka Xena

Przekaz energii reiki

Doświadcz energii reiki w Twoim życiu

Cena: 75zł
Zobacz
Wróżbita Shanti Ekspert:
Wróżbita Shanti

Rytuał zabezpieczający przed komo...

Cena: 150zł
Zobacz
Inessa Ekspert:
Inessa

Rytuał magiczny - Muszla Wenus

Rozpala namiętność i miłość na nowo

Cena: 400zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Tarot Reinkarnacji

Twoje przeszłe i przyszłe wcielenia

Cena: 50zł
Zobacz
Emma_Cole Ekspert:
Emma_Cole