Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: 10-14
Wtorek: 10-14
Środa: 06/09 po godz 19.00
Czwartek: 07/09 po godz. 19.00
Piątek: 10-14
Sobota: tylko umówione rozmowy
Niedziela: wolna
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Magiczne Kamienie

Magia Kamień

Ilość wykupionych: 0 Cena: 30zł Yosei Ekspert:
Yosei

 Magiczna Moc zaklęta w Kamieniu.

Nie od dziś każdy z nas będąc na wakacjach, spacerach odwiedzając ważne czy ciekawe miejsca- pochyla się by podnieść kamyk, muszelkę czy inny drobiazg , który w jakiś sposób zwraca jego uwagę. Nie jest to przypadkowe, i jak wszystkim a przynajmniej większością w naszym życiu kierowało nami przeznaczenie. Bo dlaczego ten kamyk, dlaczego tego dnia, w tym miejscu itd.
Od dawna wiadomo, że kamienie posiadają moc- i nie muszą to być żadne konkretne, szlachetne czy przypisane do naszego znaku zodiaku-chociaż i te mają specjalną siłę. Kamień jest idealny by kumulować w sobie moce ziemi, wiatru czy wody, a nawet ognia. Kamień „rodzi” ziemia, kształtuje wiatr i woda, a niektóre powstają w wyniku uderzenia pioruna w ziemię. Wszystkie moce wiąże on w sobie i przekazuje osobie która w tą moc uwierzy.
Do tego pochłaniają energię którą przekazuje mu osoba ściskająca go w dłoni , zobacz jak wtedy nawet najzwyklejszy kamień zmianie kolor, nabiera blasku- nie musisz wierzyć mi na słowo-po prostu sprawdź.
W ten właśnie sposób – w dni które czuje, że moc taką posiadam i mam siłę przekazać ją inny- zbieram swoje kamienie- żaden z nich nie jest przypadkowy, w każdym tkwi jakaś magia, zwrócił moją uwagę spośród tysiąca innych.
Gdy zdecyduję się komuś oddać jeden z nich, poza tym, że wybiorę go sama, naładuję go energią która ułatwi rozwiązanie Twojego problemu-z jakim zgłosiłaś się do mnie, ale może być po prostu talizmanem na cały rok.
Mogę też wysłać zdjęcie grupy kamieni, a sama osobiście wybierzesz ten który przypadnie Ci do serca.
Mam ich wiele, a mimo to niechętnie się z nimi rozstaje- jednak uważam , że szczęściem trzeba się dzielić by się mnożyło  tak też robię raz na jakiś czas decydując się podzielić kilkoma z osobami które naprawdę tego potrzebują.
Kamienie mają różne kształty i odcienie- można to dopasowywać do własnych potrzeb i oczekiwań, zielonkawe to nadzieja, z różowym odcieniem dają szanse nowej miłości dwukolorowe łączą energie na wielu polach- ale i tak najważniejsze jest to co mówi nam intuicja i serce. I w przypadku doboru kamienia który ma się stać talizmanem- ten kierunek jest najwłaściwszy.

Najczęściej zamawiane są też:

Rozkłady karmiczne

Popraw swoje uwarunkowania karmiczne

Cena: 70zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Rytuał na przyciągnięcie dwojga l...

Cena: 90zł
Zobacz
Wróżka Xena Ekspert:
Wróżka Xena

Przekaz energii reiki

Doświadcz energii reiki w Twoim życiu

Cena: 75zł
Zobacz
Wróżbita Shanti Ekspert:
Wróżbita Shanti

Rytuał zabezpieczający przed komo...

Cena: 150zł
Zobacz
Inessa Ekspert:
Inessa

Rytuał magiczny - Muszla Wenus

Rozpala namiętność i miłość na nowo

Cena: 400zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Tarot Reinkarnacji

Twoje przeszłe i przyszłe wcielenia

Cena: 50zł
Zobacz
Emma_Cole Ekspert:
Emma_Cole