Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: 10-14
Wtorek: 10-14
Środa: 06/09 po godz 19.00
Czwartek: 07/09 po godz. 19.00
Piątek: 10-14
Sobota: tylko umówione rozmowy
Niedziela: wolna
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Rytuał miłosny

Rytuał

Ilość wykupionych: 0 Cena: 75zł Yosei Ekspert:
Yosei

 Rytuały miłosne.
Wykonywane i znane od lat. Przekazywane z pokolenia na pokolenie, unowocześniane i dostosowywane do zmian jakie zachodzą wokół nas. Zmian społecznych, technologicznych, zmian zachodzących w ludzkiej psychice i mentalności.
Bez względu na upływ czasu, bez względu na zmieniające się okoliczności od zawsze niezmienne pozostają dwa elementy- osoba zakochana i pragnąca miłości i osoba, która tego zakochania nie dostrzega i której należy w magiczny sposób pomóc tą miłość odnaleźć.
Rytuałów jest wiele i różne sposoby ich wykonywania, łączy je wspólny cel- ale i pewne zasady o których należy pamiętać zanim zaczniemy myśleć o jego wykonaniu.
Najważniejszą zasadą jest : nie budować szczęścia na cudzym nieszczęściu. Nie wolno pod żadnym pozorem rozbijać szczęśliwych związków, nie należy próbować zmieniać czyichś upodobań seksualnych (jeśli Twój wymarzony mężczyzna jest homoseksualny-żaden rytuał tego nie zmieni ). I co znacznie trudniejsze do zrozumienia dla wielu osób- nie można uszczęśliwiać na siłę.
Są szkoły wróżbitów i szeptunek, które wręcz każdą formę "nakłaniania" uważają za uszczęśliwianie "na siłę". I trudno się z tym nie zgodzić, ale jeśli już jesteśmy zdecydowani, najważniejsze jest dobrze się zastanowić czy aby na pewno nie chodzi tylko o samozaspokajanie własnych potrzeb czyimś kosztem. Bo trzeba mieć świadomość, że chwilowy kaprys przyciągnięcia do siebie wybranej osoby może z czasem mieć tragiczny w skutkach koniec dla was obydwojga.
Rytuał każdy z mi znanych to przede wszystkim skoncentrowanie własnej energii w określony sposób i przekierowanie jej siły na wybraną osobę. Więc jestem zdania, że najlepiej i najtrafniej mogą wykonać go osoby rytuałem bezpośrednio zainteresowane. Wyjątek stanowią takie gdzie potrzebujemy trudnych do zdobycia dla przeciętnego człowieka przedmiotów czy ziół.
Czy rytuały działają? Osobiście wiem, że tak. Znam osoby którym pomogły zbudować szczęście i zdobyć ukochaną osobę. Ale skłamałabym mówiąc, że pomagają wszystkim.
Są osoby, które szukają pomocy magii i wróżbitów nie wierząc w ich siłę i moc. Blokują siebie i blokują nam szansę pomocy im.
Innym powodem może być bardzo silna miłość naszego wybranka do kogoś innego. Miłość czysta, prawdziwa i szczera a do tego silna - i żaden rytuał jej nie zerwie i nie zaburzy. Ale, to chyba nawet dobrze, w końcu nie chcemy nikogo unieszczęśliwić.
I kolejny powód gdy rytuały nie działają- to skorzystanie z silniejszego , starszego i przed nami- rytuału przez inną osobę. Które to rytuały się krzyżują i wzajemnie wykluczają.
Wiedząc to wszystko, mając na uwadze wszystkie za i przeciw....jeśli już wszystkie inne metody zawiodły- ZAPRASZAM do wykonania rytuałów.
Życząc szczęśliwiej i odwzajemnionej miłość
pozdrawiam
NaZakręcie

Najczęściej zamawiane są też:

Rozkłady karmiczne

Popraw swoje uwarunkowania karmiczne

Cena: 70zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Rytuał na przyciągnięcie dwojga l...

Cena: 90zł
Zobacz
Wróżka Xena Ekspert:
Wróżka Xena

Przekaz energii reiki

Doświadcz energii reiki w Twoim życiu

Cena: 75zł
Zobacz
Wróżbita Shanti Ekspert:
Wróżbita Shanti

Rytuał zabezpieczający przed komo...

Cena: 150zł
Zobacz
Inessa Ekspert:
Inessa

Rytuał magiczny - Muszla Wenus

Rozpala namiętność i miłość na nowo

Cena: 400zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Tarot Reinkarnacji

Twoje przeszłe i przyszłe wcielenia

Cena: 50zł
Zobacz
Emma_Cole Ekspert:
Emma_Cole