Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: kiedy jestem zalogowana
Wtorek: 10:00 - 14:00
Środa: 10:00 - 14:00
Czwartek: kiedy jestem zalogowana
Piątek: kiedy jestem zalogowana
Sobota: kiedy jestem zalogowana
Niedziela: 12:00 - 20:00 (z przerwami)
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Rytuał magiczny - Muszla Wenus

Rozpala namiętność i miłość na nowo

Ilość wykupionych: 1 Cena: 400zł Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad Allah

Jesteś w wieloletnim związku i od dłuższego czasu masz wrażenie, że wyrażanie czułości między Tobą, a partnerem/partnerką nie odbywa się jak dawniej, że przygasła namiętność i ta niezwykła więź jaka łączyła Was przed laty? A może jesteś osobą nadal czekającą na osobę, która z czystym sercem, nie oczekując zupełnie niczego pokocha Ciebie i wypełni pustkę w Twoim sercu? Jeśli tak właśnie jest to odnalazłeś rytuał adresowany właśnie dla Ciebie. Działania magiczne, które oferuję są działaniami opartymi na moich autorskich formułach, są obrządkami podczas których powołuję się i proszę o interwencję samą boginię miłości jaką jest bogini Wenus. W tym miejscu muszę zastrzec, że nie przeprowadzam rytuałów mających na celu przywiązać energetycznie do Ciebie osobę, którą sobie wypatrzyłeś, czy z którą jesteś aktualnie w związku. Oferowany przeze mnie rytuał ma na celu przywołać do Twojego życia najodpowiedniejszego partnera/partnerkę wierząc w Mądrość Świata Duchowego, który najlepiej wie kto jest dla Ciebie właściwy i kiedy nastąpi najwłaściwszy czas aby owa osoba zagościła w Twoim życiu – bez względu na to czy będzie to miało miejsce w ciągu miesiąca, roku, czy 3 najbliższych lat. W przypadku trwających związków rytuał ma na celu umocnić Wasze uczucia, otworzyć Was na dawanie i otrzymywanie wzajemnej miłości ale w przypadku jeśli Wasze Drogi skrzyżowały się tylko na pewien odcinek czasu, rytuał pozwoli aby w Twoim życiu zagościła osoba, która jest Tobie „przeznaczona”, w możliwie krótkim czasie po tym jak Wasza wspólna podróż dobiegnie końca.

 

Zapraszam do skorzystania z rytuału

W. Zangara Seth

Wymagane dane do realizacji usługi:

 

  • Twoje imię, data urodzenia,
  • opis sytuacji, czy jesteś osobą samotną, czy w długoletnim związku
  • w drugim przypadku proszę o imię oaz datę urodzenia Twojego partnera/partnerki

 

Usługę realizuję w ramach porady e-mail. Aby z niej skorzystać wypełnij odpowiedni formularz i podaj w nim niezbędne mi informacje. Przy wycenie podam dzień tygodnia i godzinę w której będzie odprawiony. Po zaakceptowaniu przez Ciebie wyceny i odprawieniu rytuału w odpowiedzi zwrotnej prześlę zdjęcie (plik jpg) dokumentujące przeprowadzony dla Ciebie rytuał. Czas oczekiwania na rytuał jest zależny od dnia tygodnia oraz od aktualnej fazy Księżyca. Z tego względu może wydłużać się nawet do dwudziestu kilku dni. Niemniej jednak ów rytuał przeprowadzam zawsze w piątek, między godziną 14:30 – 17:00, kiedy Księżyca przybywa.

Najczęściej zamawiane są też:

Rozkłady karmiczne

Popraw swoje uwarunkowania karmiczne

Cena: 70zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Rytuał na przyciągnięcie dwojga l...

Cena: 90zł
Zobacz
Wróżka Xena Ekspert:
Wróżka Xena

Przekaz energii reiki

Doświadcz energii reiki w Twoim życiu

Cena: 75zł
Zobacz
Wróżbita Shanti Ekspert:
Wróżbita Shanti

Rytuał zabezpieczający przed komo...

Cena: 150zł
Zobacz
Inessa Ekspert:
Inessa

Rytuał magiczny - Muszla Wenus

Rozpala namiętność i miłość na nowo

Cena: 400zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Tarot Reinkarnacji

Twoje przeszłe i przyszłe wcielenia

Cena: 50zł
Zobacz
Emma_Cole Ekspert:
Emma_Cole