Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255

Dostępność

Poniedziałek: kiedy jestem zalogowana
Wtorek: 10:00 - 14:00
Środa: 10:00 - 14:00
Czwartek: kiedy jestem zalogowana
Piątek: kiedy jestem zalogowana
Sobota: kiedy jestem zalogowana
Niedziela: 12:00 - 20:00 (z przerwami)
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Transformacja Energetyczna

Odzyskanie energii, porzucenie blokad

Ilość wykupionych: 0 Cena: 85zł Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad Allah

Czujesz się bez energii, przytłoczony i sam nie wiesz tak naprawdę z jakiego powodu? Być może już od bardzo dawna nie ujawniałeś tego wszystkiego, czym chciałbyś się podzielić z otaczającymi Ciebie ludźmi, czujesz się zblokowany albo najzwyczajniej w świecie boisz się reakcji znajomych, kiedy zdejmiesz maskę i odsłonisz swoją prawdziwą twarz? Nie musisz więcej się obawiać, pomogę Ci porzucić dotychczasowe blokady, pomogę Ci usunąć przeszkody z ścieżki, którą postanowiłeś podążać i w końcu pomogę Ci znowu swobodnie i z uśmiechem oraz wiarą w lepszą przyszłość podążać przed siebie. Poproś mnie o „Transformację energetyczną”, która jest moją autorską metodą pracy z energią.
Zastanawiasz się na czym właściwie ona polega? Otóż wzywam do Twojego życia konkretnego Anioła i przez Jego moc oczyszczam z blokad energetycznych sferę materialną, ciała fizycznego, emocjonalną, mentalną oraz Twoje ciało energetyczne, niweluję także zarówno klątwy, uroki, złorzeczenia jak i obciążenia pokoleniowe, czy obciążenia karmiczne. Ostatnim etapem mojej pracy nad Tobą jest napełnienie Twojego życia miłością, radością, dobrym zdrowiem, obfitością materialną i tworzę pewnego rodzaju ochronę energetyczną przepełnioną energią Anioła z którym pracuję nad Tobą.

 

Zapraszam

W. Zangara Seth

Wymagane dane do realizacji usługi:

 

  • Twoje imię, data urodzenia,
  • opis sytuacji/problemu/skazanie sfery, która wymaga oczyszczenia
  • wskazanie dni tygodnia i godzin najbardziej dogodnych

 

Koszt usługi zależny jest od ilości sesji. Jedna sesja kosztuje 85 zł. Dla oczyszczenia danej sfery z podstawowych blokad przeprowadzam jedną sesję, obciążenia pokoleniowe/rodowe wymagają trzykrotnego powtarzania zaś niwelowanie obciążeń karmicznych, które jest pomocą w Twoim ich przepracowaniu, pięciokrotnego powtarzania sesji. Usługę realizuję w ramach porady e-mail. Aby z niej skorzystać wypełnij odpowiedni formularz opisując sytuacje, problem, który wymaga uzdrowienia, wskaż sferę i określ czy chciałbyś oczyścić ją z blokad wynikających z Twojego obecnego życia, z błędów/schematów jakie cyklicznie były powtarzane u Ciebie i Twoich przodków, czy jednak chciałbyś pomocy w przepracowywaniu lekcji z którymi przyszła Twoja Dusza. Po zaakceptowaniu wyceny ustalimy dzień tygodnia i godzinę w której będę pracować dla Ciebie.

Najczęściej zamawiane są też:

Rozkłady karmiczne

Popraw swoje uwarunkowania karmiczne

Cena: 70zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Rytuał na przyciągnięcie dwojga l...

Cena: 90zł
Zobacz
Wróżka Xena Ekspert:
Wróżka Xena

Przekaz energii reiki

Doświadcz energii reiki w Twoim życiu

Cena: 75zł
Zobacz
Wróżbita Shanti Ekspert:
Wróżbita Shanti

Rytuał zabezpieczający przed komo...

Cena: 150zł
Zobacz
Inessa Ekspert:
Inessa

Rytuał magiczny - Muszla Wenus

Rozpala namiętność i miłość na nowo

Cena: 400zł
Zobacz
Magdalena Jad Allah Ekspert:
Magdalena Jad A...

Tarot Reinkarnacji

Twoje przeszłe i przyszłe wcielenia

Cena: 50zł
Zobacz
Emma_Cole Ekspert:
Emma_Cole