Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2019-12-13
godzina 21:00

TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Nazywam się Leszek, jestem tarocistą, od ponad 25 lat prowadzę Państwa losy przez trudne koleje życia. Pomaga mi w tym Tarot Kabalistyczny...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Będziecie dziś czuły wielką potrzebę ciepła, czułości i bliskości z płcią przeciwną, jakbyście chciały nadrobić wszystkie zaległości, straty, a nawet zrobić jeszcze spory zapas, ale to się niestety nie uda.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Wodniki będą dziś bardzo kochliwe, nastawione na amory i zrobią wszystko, by swoje marzenia zrealizować, jednak do tego tanga trzeba dwojga, a chętnych nie będzie w zasięgu, więc plan może się nie powieść.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Ryby będą dziś miały tak dużo energii i chęci, że zapomną o swoich wszystkich lękach, obawach i wątpliwościach i będą działały na pełnej parze, a więc w jeden dzień zrobią więcej ruchów niż przez cały tydzień.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Barany będą dziś wycofane, zamyślone, poważne, filozoficznie nastawione do życia, to w sumie dobrze, bo w takiej pozycji myśliciela umiejętnie i trafnie podejmuje się decyzje i dochodzi do mądrych wniosków.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Wyjdzie dziś z Was konserwatyzm, sztywność, tradycjonalizm, a nawet pobożność, ale wszystko to w takim skrajnym wydaniu, to niedobrze, bo takim zachowaniem nie zyskacie ani autorytetu ani szacunku otoczenia.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Będziecie dziś nastawione na zysk, zarobek, pieniądze czy biznes, a więc wszelkie Wasze działania pójdą w kierunku materialnego zaspokajania potrzeb, a sfera duchowa nie będzie dziś dla Was nawet istnieć.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Raki dziś będą trochę infantylne, naiwne, takie bez wiedzy i rozeznania, to niedobrze, bo ludzie wyrachowani i cwaniacy, łatwo dziś mogą zdobyć nad Wami przewagę, przez co możecie stać się ofiarami oszustwa.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Nie będziecie dziś wcale lgnęły do ludzi, na żadne kontakty towarzyskie nie będziecie miały ochoty, a to może świadczyć o przejściowym niżu energetycznym lub będzie to zapowiedź jakiejś sezonowej choroby.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Już od rana nastaw się, że dziś przeżyjesz pewną przemianę, a dotyczyć ona będzie sfery zawodowej lub jeśli jesteś uczniem to szkolnej, bo nagle zostaniesz zauważony, dostrzeżony, doceniony i nagrodzony.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Dziś zastanów się jakie masz założenia, plany i strategię na dojście do upragnionego celu, czy nie jest to droga kosztem innych lub po trupach, pamiętaj, że na cudzej krzywdzie swojego szczęścia nie zbudujesz.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Wiele spraw i niektórzy ludzie będą Cię dziś wyjątkowo irytować, niepokoić, a wrażenia te będą wynikały z niezrozumienia tematu, a więc najpierw zasięgnij informacji, a potem dopiero ewentualnie się denerwuj.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Strzelce dziś grubo będą mijały się z prawdą, będą nieszczere, nielojalne i to w stosunku do osoby najbliższej, co niestety zostanie odkryte, a więc trzeba będzie się przyznać, wszystko naprawić i przeprosić.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Wiktoria

Wiktoria wydaje się być osobą zamkniętą w sobie surową i...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Niecierpliwość

ważna wiadomość.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Mazurek (taniec)"

możesz zacząć pakować walizki, niedługo spędzisz cudowne wakacje na egzotycznej wyspie u boku ukochanej osoby.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
Callback 700 Imprezy E-mail Chat SMS chat Salonik
1 2 3 4 5