Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 21:00

Tarocista Szandor

Tarocista Szandor

Witaj, Pragnę zaprosić Cię do mojego świata kart tarota i kart cygańskich, numerologii i wahadeł egipskich. Jako filolog z wykształcenia...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Musisz bardziej zająć się swoją sferą sercową, mocno zaniedbujesz ostatnio ten obszar, a niestety ale on zdecydowanie nie lubi monotonii, a już na pewno próżni. Wykrzesaj z siebie pokłady romantyzmu i spontaniczności, na pewno opłaci ci się to. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Postępuj dziś rozważnie i z umiarkowaniem, możesz ponieść spore konsekwencje swoją niefrasobliwością w jakimś temacie, czym możesz zamknąć sobie pewne drzwi. W kwestiach zdrowotnych uważaj dzisiaj bardzo na urazy kończyn dolnych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Wpływ na ciebie i na twoje decyzje, będzie miał mężczyzna, który jest dla ciebie w pewien sposób autorytetem. Ważne jednak abyś ślepo nie brnął w to co mówi, tylko również kierował się swoim rozsądkiem, a co istotne, to dla ciebie musi być odpowiednie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Pozory często mylą, nie ufaj ślepo wszystkiemu co, ktoś ci będzie wciskał. Zanim coś podpiszesz, przeczytaj, zanim coś osądzisz, upewni się że masz wszystkie potrzebne ci do tego informacje, a nie namiastkę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Jesteś w fazie bezruchu, dzisiaj nie licz na przychylność losu. Nie oznacza to wcale, że coś sprzysięgło się przeciw tobie, a to że to czas odpoczynku i regeneracji. Masz się na spokojnie przygotować do tego co przed tobą postawi los. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Wykażesz się dziś siłą charakteru. Ktoś będzie chciał podważyć twoje kompetencje, natomiast ty użyjesz mocnych i solidnych argumentów. Dzięki temu nie tylko postawisz na swoim, ale jednocześnie urośniesz w czyichś oczach, co przyczyni się do jakiejś nagrody. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie bój się ryzyka jakie przyjdzie ci podjąć, możliwe że będą targać tobą emocje i sprzeczne uczucia, ale postaraj się spojrzeć na wszystko nieco nieszablonowo. Całe przedsięwzięcie opłaci ci się bardziej niż przypuszczasz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Zaczynasz wchodzić w etap spełnienia, ważne abyś umiał zaakceptować to co następuje w twoim życiu i umiał z tego należycie korzystać. Wszystko zależne jest od twojego nastawienia. Teraz wchodzisz w fazę spokoju i harmonii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Ulegniesz pewnej kobiecie, pod każdym względem silniejszej od ciebie. Z początku twoje nastawienie będzie nieprzychylne, jednak z czasem przekonasz się, że poza tym że wyrywasz się wreszcie z monotonii, to odzyskujesz wewnętrzną radość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie dźwigaj na sobie ciężaru ponad swoje siły, cały czas dorzucasz do tego woreczka kolejne kamienie. Nie wszystkie zresztą należą do ciebie. Będziesz musiał nauczyć się asertywności i to w szeroko rozumianym pojęciu tego słowa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dzień będzie obfitował w wydarzenia i natłok spraw. Wykażesz się dalece idąca dyplomacją. W całym zajściu, bądź tylko mediatorem, ponieważ szybko możesz przejść z osoby obiektywnej, w apodyktyczną. Granica bywa bardzo cienka, a w drugim przypadku nie narazisz się na poklask. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Będziesz inwestować, kupować, bądź sprzedawać. To odpowiedni czas na wszelkie transakcje, więc jeśli planowałeś coś zrobić w tym kierunku, to dzisiaj zwyczajnie idź na żywioł, bez zbędnych ceregieli. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię męskie:

Adrian

Adrian to urodzony przywódca - pewny siebie...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Zmarły

ujrzeć ich - niespodziewana pomoc albo ratunek w trudnym...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Szpada"

mieć ją w ręku - radość zaszczyt - szermować nią - przyjaźń - widzieć złamaną - przypadek śmierci - zgubić - ubóstwo - skaleczyć się - dobrobyt wysoka protekcja - dobywać z pochwy - rychło przyjdzie do starcia.

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
700/GSM
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
700/GSM
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:) Pamiętaj, ze to co Cię otacza w tej chwili jest skutkiem wyborów jakich dokonałeś (-aś) w przeszłości. Pora świadomie stanowić o sobie. Pomogę Ci w podjęciu pierwszych kroków w drodze do samorealizacji i szczęśliwego życia. Nikt nie...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA
1 2 3 4 5