Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2019-04-23
godzina 20:00

Inessa

Inessa

Wróżby tarota, szeptucha, numerologia, doradztwo duchowe Jestem Uzbeczkąz domieszką krwi polskiej. Już trzydzieści jeden lat, od kiedy...
Bon

Horoskop dzienny

  • 8 Lew
    (07.23 - 08.23) Każdy drobiazg, może spowodować u Ciebie lawinę niekorzystnych odczuć. Zapewne będziesz mieć bardziej refleksyjne podejście do życia. Może także udzielić Ci się zły nastrój oraz towarzyszyć Ci uczucie zdenerwowania, gdyż niespodziewanie zatęsknisz za kimś lub za czymś co kiedyś utraciłeś bezpowrotnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Liliana, Lilianna

Liliana jest osobą wrażliwą i delikatną. O swoje ideały...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Epidemia

radosne odkrycie oraz zgodne, szczęśliwe małżeństwo.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Sny na literę "E"

E

mail - zapowiada nieoczekiwane zmiany.

Echo

słyszeć własne echo - list od bliskiej Ci osoby słyszeć inne - miła wizyta.

Edykt

czytać edykt - możliwością uwikłania w proces sądowy; słuchasz czyjegoś - proces lub zniesławienie, będące wynikiem nierozważnego postępowania.

Egoista

Ty jesteś - nieporozumienie w domu lub miejscu pracy; inni - szczęście i pomyślność

Egzamin

otrzymasz lepiej płatne zajęcie, nowe stanowisko, silne przeżycia, wzruszenia, emocje; zdajesz egzamin - Twoje oczekiwania spełnią się, korzystne stanowisko, silne wzruszenie; oblewasz egzamin - masz zbyt wysokie ambicje, kłopoty i przeciwności losu; egzaminujesz kogoś - wyświadczysz komuś dużą przysługę, zawodowe nieprzyjemności; czyjś widzisz - wyświadczysz wkrótce komuś wielką przysługę.

Egzekucja

widzieć egzekucję - pojawią się kłopoty; być skazanym na egzekucję - nie martw się tak swoim zdrowiem; uczestniczysz we własnej - sława; egzekucja została wstrzymana - pokonasz wrogów, bogactwo; obserwujesz ją - pomożesz komuś materialnie.

Egzema

z kimś się poróżnisz może to być bardzo dobry przyjaciel.

Egzorcyzmy

zapowiadają się zmiany w twoim życiu, musisz podjąć decyzję, by odnieść z nich korzyści.

Ekler

jeść ciastko - obrazisz kogoś; kupować - niewielkie kłopoty rodzinne.

Ekskrementy

we śnie mają związek z pieniędzmi, wypróżnianie się oznacza stratę; widziane we śnie symbolizują wzrost dochodów; problemy z tą czynnością wskazują, że musisz uwolnić się od jakiegoś problemu.

1 2 3 4 5

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
1 2 3 4 5