Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Lew
OFFLINE
Monk
ZAUFANY
--------
Tarocista Adrian
 

Tarocista Adrian

Ocena: 4.7
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Spotkanie z Wróżką

W naszym Saloniku Wróżb znajdującym się w Centrum Warszawy można umówić się z naszymi Ekspertami na indywidualne spotkanie.


Warunki tego eksperta przy chęci skorzystania z saloniku:

Zapraszam Państwa na spotkania osobiste, w pełnym pozytywnej energii, Saloniku Wróżb zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie, dojazd z centrum jest bardzo łatwy. Zachęcam do spotkań także osoby będące przejazdem w stolicy. W zależności od Państwa potrzeb spotkanie może trwać od 60 do 180 minut, a w jego trakcie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące Twojej przyszłości przy pomocy kart Tarota, numerologii oraz mogę oczyścić pole energetyczne ze złej energii. Jestem profesjonalnym doradcą życiowym. W dniu spotkania proszę nie spożywać alkoholu, jeśli chcesz zapytać o inne osoby, proszę o przygotowanie ich imion i dat urodzenia.

Cena za spotkanie jest niezwykle atrakcyjna.Aby umówić się na spotkanie prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po jego wysłaniu skontaktuje się z Państwem nasz konsultant.