Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2019-08-23
godzina 21:00

TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Nazywam się Leszek, jestem tarocistą, od ponad 25 lat prowadzę Państwa losy przez trudne koleje życia. Pomaga mi w tym Tarot Kabalistyczny...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Postaraj się z większym entuzjazmem i uśmiechem na ustach podchodzić do tego co musisz zrobić, może się okazać, że zwykły uśmiech i uprzejmość, może znacząco przyspieszyć załatwienie pewnej sprawy. Wykrzesaj z siebie więcej życzliwości do innych, a odpłacą Ci tym samym. Ostatnio zbyt mocno depczesz po ciemnej stronie swojego umysłu, przez co spada Twoje samopoczucie i wiara we własne siły. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Możesz czuć się dzisiaj jak w czeskim filmie, wszystko postawione na głowie. Przyjmij to takim jakie jest, bo nie ma sensu złościć się i tracić energii na coś, na co i tak nie masz wpływu. Akurat w tym przypadku co ma być to będzie, a Ty dopiero później będziesz mógł przedsięwziąć odpowiednie działania. Skup swoją uwagę na najmłodszym pokoleniu, ktoś będzie potrzebował Twojego wsparcia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Uważaj na nadmierny pośpiech, zbyt pochopnie podjęta decyzja, spowoduje że będziesz jej później gorzko żałować. Nie daj się wciągnąć w czyjeś gierki, tylko dlatego że chcesz komuś pomóc. Ponieważ to Ty będziesz potrzebować później pomocy, a może się okazać, że nie będzie Cię komu bronić. Przez nadmiar emocji, nie będziesz miał energii do działania, zwyczajnie dzisiaj odpuść, nic na siłę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Kiedy kogoś obraziłeś lub zawiodłeś go, to nie użalaj się nad sobą. Głównie dlatego, że nie Ty jesteś tu poszkodowany. Będziesz musiał zmierzyć się z tym, tak czy inaczej, więc z pokorą przyznaj się do błędu, a nie idziesz w zaparte. Uważaj abyś zbyt głośno nie wyraził swojej opinii, ponieważ może ją usłyszeć, ktoś do kogo nie powinno to dotrzeć, a Tobie narobi to nie lada kłopotów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie marnuj swojej energii i kreatywności na bujanie w obłokach, przekuj to na coś naprawdę twórczego, a efekty mogą Cię zaskoczyć. Przyjdzie dla Ciebie czas na porządkowanie swojej przestrzeni, nie tylko w sferze mentalnej. Sporo rzeczy masz w nadmiarze, więc uporządkuj wszystko. Ważne abyś pozbył się tego co zaśmieca Twoje otoczenie. Zmniejsz ilość cukru w swojej diecie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Za bardzo chcesz zrobić wszystko naraz, a porażka wywołuje w Tobie stan przygnębienia i tak powstaje błędne koło. Zanim zaczniesz działać, opracuj sobie plan według którego będziesz działać. Nie miej wyrzutów sumienia, że czegoś nie zrobiłeś, bo znowu będziesz się wpędzał w kiepski nastój. Nie wstydź się prosić o pomoc jeśli sobie z czymś nie radzisz, reakcja otoczenia może Cię nieco zaskoczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Często masz problem z docenieniem tego co masz, czy tego co udało Ci się osiągnąć. Dzięki pewnej osobie z Twojego otoczenia dzisiaj zobaczysz swoje życie z nieco innej perspektywy. Od razu poczujesz się znacznie lepiej, jakby lżejszy. Również dzięki temu odzyskasz chęć do działania. Zapragniesz utrzymać ten stan, ale jeśli nie zmienisz na stałe toku myślenia, to będzie tylko chwilowe. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzisiaj powinna królować w Twoim życiu rozwaga i to bardzo daleko idąca. Pod wpływem emocji będziesz skory do podejmowania bardzo ryzykownych decyzji, które mogą negatywnie wpłynąć na Twój dotychczasowy dorobek. Musisz zatrzymać się w odpowiednim momencie i zastanowić dogłębnie, czy teraz jest Ci to potrzebne do szczęścia. Wysłuchaj przychylnej osoby. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Pewna sprzeczka, która wyniknie nie koniecznie z Twojej winy, powinna zostać wyjaśniona do końca. Pozostawiając jakieś niedomówienia, z całej sprawy z wróbla zrobi się wół. Także mocno uważaj na swoje słowa, abyś nie poniósł niepotrzebnych konsekwencji zbyt wartkiego języka. Coś co uważasz za mało ważne, lepiej abyś się do tego bardziej przyłożył i nie odkładał ciągle na później. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Doskonały dzień na regenerację, nie tylko ciała, ale i ducha. Wszystko zależy od tego co w danym momencie wymaga większej uwagi Twoim zdaniem. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i dogadzaj sobie. Nie zawsze musisz się poświęcać, zwłaszcza dla osób trzecich. Dzisiaj przede wszystkim skup się na sobie, na swoich doznaniach i potrzebach. Realizuj je bez wyrzutów sumienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dzień może być nieco skomplikowany, ale niestety Ty się do tego znacząco przyczynisz. Jeśli masz coś do powiedzenia, zrób to. Milczeniem czy niedomówieniami spowodujesz, że ludzie nie będą wiedzieli o co Ci dokładnie chodzi, a później będziesz się złość, że nie idzie wszystko tak jak zaplanowałeś. Ktoś pomoże Ci rozwiązać sprawę dotyczącą Twojej rodziny, nie kombinuj, tylko dostosuj się do instrukcji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) W końcu nabierzesz dystansu, zbyt mocno przejmujesz się tym co się dzieje wkoło Ciebie, zwłaszcza jeśli ktoś ma problem. Zbytnie zaangażowanie w czyjeś problemy, nigdy nie wychodzi na dobre. Nie maskuj tego, że coś jest nie tak, mów szczerze o tym co Cię gryzie, a może się okazać, że kiedy powiesz o tym na głos, sprawa nie będzie aż tak dramatyczna jak Ci się z pozoru wydawało. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię męskie:

Arkadiusz

Jest osobą ambitną i konsekwentną co pozwala mu prowadzić...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Sekret

powierzony przez kogoś sekret wróży śniącej kobiecie...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź imię

Damskie     Męskie
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż

Znaczenie imienia "Beniamin"

Imieniny

19 XII, 31 III

Pochodzenie i znaczenie

Imię pochodzenia hebrajskiego - Benjamin - syn prawicy (prawej ręki), czyli dziecko szczęścia. Do Polski imię to przybyło wraz z wiarą chrześcijańską, potem stało się dość rzadkie, lecz ostatnio znowu zdobywa popularność.

Zdrobnienia

Beniaminek, Benek, Beni

Imię w innych językach

ang., fr., niem. Benjamin, Ben; wł. Beniamino, Mino

Zapis runiczny

B E N I A M I N

Charakterystyka

Beniamin lubi zabawę i wygodne życie. Bywa kapryśny i zarozumiały. Czasem trudny do zniesienia przez otoczenie. Można jednak na nim polegać. Lojalny i wierny. Oddany przyjaciel. Często ponoszą go emocje. Pracowity, skuteczny i energiczny. Potrafi realnie ocenić sytuację. Często pomaga innym. Bywa jednak egoistą.

Według astrologów i numerologów

Imię to jest doskonałe dla Ryb, Panny, Koziorożca, Byka. Dobre imię dla numerologicznych programów 2,3,4,6,7,8,9. Jego liczba to 2, wskazująca na łagodność i chęć współdziałania.

Planeta

Jowisz

Kolor

Turkusowy

Kamień

Szafir

Szczęśliwy dzień

Niedziela

Znani imiennicy

Beniamin Franklin - prezydent USA; Beniamin Britten - kompozytor; Beniamin Netanjahu polityk, były premier Izraela

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5