Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2019-12-13
godzina 21:00

TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Nazywam się Leszek, jestem tarocistą, od ponad 25 lat prowadzę Państwa losy przez trudne koleje życia. Pomaga mi w tym Tarot Kabalistyczny...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Będziecie dziś czuły wielką potrzebę ciepła, czułości i bliskości z płcią przeciwną, jakbyście chciały nadrobić wszystkie zaległości, straty, a nawet zrobić jeszcze spory zapas, ale to się niestety nie uda.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Wodniki będą dziś bardzo kochliwe, nastawione na amory i zrobią wszystko, by swoje marzenia zrealizować, jednak do tego tanga trzeba dwojga, a chętnych nie będzie w zasięgu, więc plan może się nie powieść.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Ryby będą dziś miały tak dużo energii i chęci, że zapomną o swoich wszystkich lękach, obawach i wątpliwościach i będą działały na pełnej parze, a więc w jeden dzień zrobią więcej ruchów niż przez cały tydzień.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Barany będą dziś wycofane, zamyślone, poważne, filozoficznie nastawione do życia, to w sumie dobrze, bo w takiej pozycji myśliciela umiejętnie i trafnie podejmuje się decyzje i dochodzi do mądrych wniosków.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Wyjdzie dziś z Was konserwatyzm, sztywność, tradycjonalizm, a nawet pobożność, ale wszystko to w takim skrajnym wydaniu, to niedobrze, bo takim zachowaniem nie zyskacie ani autorytetu ani szacunku otoczenia.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Będziecie dziś nastawione na zysk, zarobek, pieniądze czy biznes, a więc wszelkie Wasze działania pójdą w kierunku materialnego zaspokajania potrzeb, a sfera duchowa nie będzie dziś dla Was nawet istnieć.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Raki dziś będą trochę infantylne, naiwne, takie bez wiedzy i rozeznania, to niedobrze, bo ludzie wyrachowani i cwaniacy, łatwo dziś mogą zdobyć nad Wami przewagę, przez co możecie stać się ofiarami oszustwa.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Nie będziecie dziś wcale lgnęły do ludzi, na żadne kontakty towarzyskie nie będziecie miały ochoty, a to może świadczyć o przejściowym niżu energetycznym lub będzie to zapowiedź jakiejś sezonowej choroby.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Już od rana nastaw się, że dziś przeżyjesz pewną przemianę, a dotyczyć ona będzie sfery zawodowej lub jeśli jesteś uczniem to szkolnej, bo nagle zostaniesz zauważony, dostrzeżony, doceniony i nagrodzony.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Dziś zastanów się jakie masz założenia, plany i strategię na dojście do upragnionego celu, czy nie jest to droga kosztem innych lub po trupach, pamiętaj, że na cudzej krzywdzie swojego szczęścia nie zbudujesz.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Wiele spraw i niektórzy ludzie będą Cię dziś wyjątkowo irytować, niepokoić, a wrażenia te będą wynikały z niezrozumienia tematu, a więc najpierw zasięgnij informacji, a potem dopiero ewentualnie się denerwuj.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Strzelce dziś grubo będą mijały się z prawdą, będą nieszczere, nielojalne i to w stosunku do osoby najbliższej, co niestety zostanie odkryte, a więc trzeba będzie się przyznać, wszystko naprawić i przeprosić.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię męskie:

Janusz

Liczba imienia Janusz wynosi pięć. Piątka oznacza ludzi...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Wchodzić

wzwyż na góry schody drabinę - osiągniesz z pewnością cel.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź imię

Damskie     Męskie
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż

Znaczenie imienia "Kalina"

Imieniny

11 VII

Pochodzenie i znaczenie

Imię żeńskie, stanowiące najprawdopodobniej przekształcone na gruncie białoruskim imię Akwilina lub ogólniej na gruncie wschodniosłowiańskim imię Kalinik (w tym drugim przypadku imię Kalina funkcjonowało pierwotnie jako imię męskie).

Zdrobnienia

Kalinka

Imię w innych językach

Występuje tylko w Polsce

Zapis runiczny

K A L I N A

Charakterystyka

To osoba z natury konserwatywna ceni sobie to co niezmienne. Także z życiem rodzinnym, stabilnym i osiadłym oraz z "zapuszczeniem korzeni" w pewnym miejscu, jak to czyni drzewo.Osoby o tym imieniu cenią sobie dostatek, wygody i piękno wokół siebie, nie lubią zaś zmian ani zbyt szybkiego tempa życia. Są rzetelne i prostolinijne, w swym życiu nikogo nie udają - są po prostu sobą. Są praktyczne; potrafią dobrze wykorzystać to, co mają, zarówno materialne dobra, jak i własne zdolności. Dobrze się czują wśród antyków i staroci, w zabytkowych domach i wśród starych drzew. Bliska jest im tradycyjna rola kobiety w rodzinie i chętnie pozostawiają swoim mężczyznom zarabianie pieniędzy - same wolą zająć się ich wydawaniem (oczywiście pożytkiem i sensem).

Według astrologów i numerologów

Kalina to imię przede wszystkim dla poważnego Koziorożca oraz dla statecznego miłośnika piękna, Byka. Z powodu związków z życiem rodzinnym i z przyrodą odpowiednie też jest ono dla kobiet urodzonych w znakach Raka i Ryb. Ucieszy też drugi znak planety Wenus, czyli Wagę. Dla Bliźniąt, Panien i Wodników za mało w nim lotności; dla Baranów, Lwów, Skorpionów i Strzelców - zbyt wiele łagodności.

Planeta

Brak informacji

Kolor

Beżowy

Kamień

Topaz

Szczęśliwy dzień

Czwartek

Znani imiennicy

Kalina Jędrusik - aktorka

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik
1 2 3 4 5