Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2020-01-26
godzina 20:00

Ayla

Ayla

Nazywam się Ayla, mam 50 lat i od wielu lat zajmuję się magią rytualną, wróżeniem, spirytyzmem i pracą z energią. Jeśli tutaj jesteś to nie...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Postanowisz przełożyć na później niektóre obowiązki, odpocząć i jednak skorzystać z okazji. W pracy twoje decyzje będą trafne i będziesz miał szansę zdobyć wśród współpracowników posłuch i uznanie.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Sprzyja ci dziś  szczęście w miłości. Samotne Wodniki odważą się rozpocząć nowy flirt, a przyjaciele będą im życzliwie doradzać i pomagać.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) W miłości nadchodzą spokojniejsze chwile. Będziesz planować wspólne zakupy, urządzać mieszkanie, dbać o wspólną wygodę. Samotne Ryby przypomną sobie o pewnej osobie sprzed lat. Wieczorem przekonasz się, że wszystko się dobrze ułoży.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzień sprzyja by od samego rana szybko uporać się z obowiązkami, a później odpocząć w klimatycznym miejscu. Jeśli nigdzie się nie wybierasz, to obejrzyj ulubiony film lub posłuchaj muzyki.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie bądź uparty, tylko słuchaj siebie i innych. Dziś udadzą się wycieczki lub wyprawy na zakupy. Nie będziesz się nudzić, odpoczniesz od domowych obowiązków.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Wszystko będziesz robić z entuzjazmem. Ten dzień będzie bardzo dobry w aspekcie poznawania nowych przyjaciół, godzeniu się z ludźmi i układaniu planów na przyszłość, co bardzo lubisz.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Masz szansę dowiedzieć się czegoś niezwykle ciekawego o innych. Uważaj jednak, aby ktoś nie odkrył Twoich miłosnych lub finansowych sekretów.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzień sprzyja zakupom, rodzinnym wycieczką i pichceniu. Ale ważne okrąża się też uczucia i miłość, szukaj okazji do randki i flirtu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Zajmij się hobby, a obowiązki przełóż na później. Nie interesuj się cudzymi sprawami, a unikniesz sporów. Cały dzień będzie przebiegał dość specyficznie gdyż pojawią się zawirowania emocjonalne.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Będzie to dzień bez większych trosk. Zdobędziesz uznanie albo popularność, ale nie decyduj za innych. Odkrywaj nowe zainteresowania.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) W centrum twojej uwagi znajdą się pieniądze. Masz szansę przekonać kogoś do pomysłu, który przyniesie Ci przypływ gotówki. Działaj szybko, a twoje marzenia o awansie lub podwyżce będą mogły się spełnić.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Uda ci się nawiązać przyjaźń z kimś, kto od dawna cię intrygował. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań, niż wszyscy sądzą.

Losowe imię męskie:

Eryk

Eryk jest osobą bardzo zrównoważoną, ma dar...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Węgiel

trzymany w ręce wróży szczęście; płonący w piecu - rozrywki...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Strzelec (23.11 - 21.12)

Powiem tak dawno nie widziałam takich kart. Przynajmniej jeżeli chodzi o pierwszą połowę roku. Później nadchodzi wytchnienie, nadzieja i miłość, dobre karty.

Pierwsza połowa roku, pierwsze 3-5 miesięcy będą trudne. Zaczniecie rok od razu silnym uderzeniem, mogą pojawić się kłopoty, zmartwienia, troski, wątpliwości. Te sprawy mogą dotyczyć, mogą dotyczyć - podkreślam, młodej osoby z waszej rodziny, która schodzi na drogę bezprawia. Młodej osoby z waszej rodziny, która nawywija całkiem nieźle i trzeba będzie się tym zająć. W tle zarysowuje się również choroba członka rodziny. Wymagająca długiego leczenia szpitalnego, może to być wypadek komunikacyjny. W każdym razie karty zaznaczają, że pierwsze 3 -5 miesięcy, upłyną wam na nerwach, zamartwianiu się, próbę ogarnięcia tego wszystkiego. Trzymajcie się Strzelce, po prostu trzymajcie się, ponieważ zaraz wchodzą piękne karty, silne mocne karty, karty nadziei, które całe zło od was oddalają, ale to po kolei, po kolei.

Drugi kwartał roku pokazuje się jako płynąca z daleka pomocna dłoń, jako wsparcie. Karty mówią, że nagle znajdą się osoby wokół was, które będą chciały wam pomóc. Karty mówiące o tym, że wy pomożecie komuś bezinteresownie i wokół was znajdą się przyjaciele. Wszystko zacznie się układać. Dla kilkorga z was mam kartę mówiący o tym, że część z was będzie chciała na stałe wyjechać za granicę. Pomysł będzie taki, żeby zaczepić się dzięki znajomym za granicą. Dla tych osób, które mają takie pomysły, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Realizujcie je.

Na trzeci kwartał roku, karty mówią, że jeżeli strzelcu jesteś sama/sam to spotkasz miłość życia. Piękny, wartościowy związek was czeka, prawdziwa miłość, przez wielkie M. Jeżeli natomiast macie już drugą połowę, karty wskazują na renesans uczuć. Karty wskazują na odrodzenie się związku. Może dla niektórych z was powroty z przeszłości. Karty chcą wam przekazać, że wszystko co złe już za wami i już nie wróci. Teraz możecie się cieszyć miłością, dobrem, przyjaźnią, partnerstwem, które zagoszczą w waszym życiu. Wszystko co złe już za wami.

Ostatni kwartał roku końcówka roku to bardzo duży przepływ finansowy, dosłownie. Pieniądze płyną do was szerokim, wartkim strumieniem. Dla części z was może to być własna działalność gospodarcza, nowy pomysł, nowe rynki zbytu, nowi klienci. Może to być związane coś z handlem, usługami bądź transportem. Na pewno pieniędzy w ostatnich trzech miesiącach roku wam nie zabraknie, a nawet – uwaga - będziecie ich mieli za dużo. Wykorzystajcie te pieniądze do obdarowania najbliższych i przyjaciół.

Strzelce, martwi mnie ten początek roku. Karty sugerują, że będą wydarzenia trudne, nagłe, ale niestety nie będzie można tego zmienić. Trzeba będzie zakasać rękawy i zrobić wszystko żeby jak najlepiej pomóc sobie i innym. Natomiast są to wydarzenia, które szybko miną. Za nimi wchodzą same czerwone karty, karty mówiące o miłości, o przyjaźni i o sporych przepływach finansowych. Początek roku minie szybko, niech tak będzie, niech minie szybko.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik
1 2 3 4 5