Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 22:00

TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Nazywam się Leszek, jestem tarocistą, od ponad 25 lat prowadzę Państwa losy przez trudne koleje życia. Pomaga mi w tym Tarot Kabalistyczny...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dobry dzień ku temu, aby oddać się głębszym przemyśleniom. To nienajlepszy czas na spotkania z innymi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Spotkacie kogoś bardzo miłego lub też czeka Was interesująca rozmowa. Warto jej wysłuchać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzisiaj dobrze byłoby zasięgnąć porady kogoś, kto bywa sprawdzonym autorytetem. Chociażby dlatego, aby wysłuchać jego mądrych słów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Możliwy wyjazd. Dobry czas ku temu, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Warto przemyśleć opcję dalszej podróży… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Staniecie dzisiaj przed poważnymi decyzjami. Czy to w pracy, czy też w związku, ale trzeba będzie „raz na zawsze” podjąć się konkretów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Możliwe, że czeka Was „trudniejszy” dzień. Pewne ideały i sprawy mogą się wręcz… rozsypać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Kwestie materialne będą dziś bardzo ważne. Dobrze zainwestować w coś, ale przede wszystkim zająć się sprawami domu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Jeśli czeka Was poważna rozmowa, nie uciekajcie się do konfliktów. Trzeba podejść do niej w pełnym przygotowaniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Czeka Was poważny egzamin, nieważne o czym mowa. Może to być tylko i wyłącznie mało błaha sprawa, ale wymagać będzie wszelkich starań… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Uważajcie na nałogi oraz wszystko to, co jest w stanie Was totalnie „zniewolić”. Nie ma tutaj również miejsca na to, aby poddawać się manipulacjom innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Możliwe zakochanie i inny „wylew” uczuć. Czeka Was prawdziwe poczucie głębi uczuć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Spełnicie swoje marzenie lub czeka Was wręcz wspaniała uczta. Może nawet „uczta zmysłów”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Katarzyna

Kasia jest ambitna i inteligentna. Niechętnie poddaje się...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Ścierka

oznacza, że możesz zostać przez kogoś upokorzony.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2018 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Skorpion (21.10 - 22.11)

Miłość i uczucia będą dla ciebie łaskawe w tym roku. Miłości jak nie było to nie było ale gdy już przyszła to zostanie. Możesz myśleć poważnie o przyszłości a nawet planować legalizowanie związku z ukochaną osobą. Cała atmosfera bardzo się udzieli bliskim.

Stałe związki maja wielkie szanse na odkurzenie swoich uczuć. Zaskoczysz swoja drugą połowę jakimiś spontanicznymi pomysłami, które pozwolą pobyć wam sam na sam. Ciekawy wyjazd, romantyczna kolacja z zaskoczenia wspaniale zadziałają. Pokaż swe uczucia a wiele się zmieni na pozytywne.

Druga połowa roku ostudzi nieco euforię i zaczniesz wprowadzać spore zmiany do swego życia łącznie z zamieszkaniem razem. Możliwe, że czeka cię przeprowadzka.

Osoby poszukujące stałej relacji będą miały w tym roku niezwykłe powodzenie ale musicie uważać na oszustwa, które mogą sprawić cierpienie.

Jeśli chcesz kogoś wykorzystać sytuacja może odwrócić się przecie tobie.

Praca doda ci skrzydeł. Myśl, kreuj i działaj a wiele z tego ma szansę się spełnić a może nawet więcej niż zamierzasz. Początek roku przyniesie spory potencjał i załatwisz wiele spraw, które wydawać by się mogły niezałatwialne lub dość trudne. Trzeba będzie nieco powalczyć o swoja pozycję i czasem stuknąć pięścią w stół ale wszystko w granicach rozsądku.

Wiosną uda ci się zrealizować bardzo ważny plan zawodowy, który da nowe możliwości i rozwój.

Uważaj na konflikty. Ten czas będzie wymagający dla twego temperamentu i patrzenia na sprawy zawodowe, które mogą mieć wielki wpływ na twoją przyszłość. Pamiętaj, że wiele zależy od tego w jaki sposób widzisz ludzi i jakie masz podejście. Masz szansę wiele zmienić na lepsze.

Druga połowa roku dla osób urodzonych w pierwszej i drugiej dekadzie wniesie możliwości, które dobrze wykorzystane wniosą poważne zmiany w twoja przyszłość zawodową.

Osoby poszukujące lub chcące pracę zmienić będą musiały cierpliwie szukać ale będzie się niezwykle opłacało. Nie licz jednak na to, że nie będziesz musiał nic robić ponieważ możesz się rozczarować.

Finanse dadzą o sobie znać. Będziesz miał spore potrzeby więc zadbaj o to by pieniądze do ciebie szły. To ci się nawet uda chociaż możesz mieć wrażenie z początkiem roku, że stanąłeś w martwym punkcie. Im bliżej wiosny tym więcej możliwości pojawi się na twojej ścieżce finansowej, która możesz zmienić z czasem w obfitą drogę. Lato bardzo korzystne. Możliwe, że fortuna uśmiechnie się do ciebie w tym roku i będziesz szczęściarzem w jakiejś wygranej.

Znaczne wpływy w drugiej połowie roku sprawią, że będziesz myślał o poważniejszych inwestycjach czy zakupach czegoś co będzie procentowało na przyszłość.

Pod koniec roku Skorpiony, które bardzo zaangażowały się w mnożenie pieniędzy będą mogły poczuć się bardzo dobrze i pewnie. Podzielisz się z kimś z bliskich, kto będzie ci za to bardzo wdzięczny. Rok dbania o finanse przed tobą i musisz się tego nauczyć. Kto z was nie podejmie wyzwania będzie musiał uważać na znaczne straty.

Twój układ kostny da się we znaki w tym roku, szczególnie zadbaj o stawy biodrowe. Unikaj wychłodzenia oraz zwracaj uwagę na gardło.Horoskop klasyczny na 2018 rok został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik
1 2 3 4 5