Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2020-01-29
godzina 12:00

Yosei

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Spodziewaj się pozytywnych emocji takich jak radość, szczęście i przyjemność. Zrealizujesz wszystkie swoje plany. Możesz także otrzymać prezent od ukochanej osoby lub wpaść w sidła miłości. Skorzystaj z obiecującej propozycji.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) W dniu dzisiejszym prawdziwą przyjemność przyniesie Ci czas spędzony w rodzinnym gronie. Prawdopodobnie będzie to dzień sprzyjający nauce, pełen refleksji oraz duchowych przeżyć, a także wyjątkowo spokojny bez niespodzianek. Możesz poszerzyć krąg Twoich przyjaciół, bądź dołączyć do jakiejś grupy.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dziś spełnią się Twoje życzenia.. Prawdopodobnie czekają Cię spotkania z miłymi ludźmi, nowe przyjaźnie oraz znajomości, może także pojawić się nowe uczucie. Zauważ że jesteś otoczony pięknem, szczęściem i zadowoleniem.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Sprawy mogą nabrać szybkiego tempa. Przygotuj się na zaskakujące i niespodziewane wieści. Może pojawić się sytuacja konfliktowa - nieporozumienie, sprzeczka, kłótnia lub szybka wymiana zdań,, w której powinieneś zachować jasny umysł, mieć trzeźwe reakcje oraz zachować zimną krew. Daj sobie czas na rozważenie swoich wyborów.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Będziesz mieć szczęśliwą rękę i wykażesz się wyjątkową kreatywnością. Podczas działania wkrocz na ścieżkę umiarkowania i równowagi. Będzie to korzystny dzień na to, aby rozpocząć nowy związek. Jeśli w przeszłości zdarzyło Ci się reagować impulsywnie, dziś właśnie możesz naprawić sprawy, które ucierpiały z tego powodu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał podejmowaniu ważnych decyzji finansowych. Możesz otrzymać wartościową radę od inteligentnego profesjonalisty. Skorzystaj również ze swoich doświadczeń i umiejętności, wykorzystaj urok osobisty i mądrość. Ważne by podejmowane przez Ciebie decyzje były sprawiedliwe i uwzględniały racje innych osób.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Spodziewaj się nowych możliwości jakie się przed Tobą pojawią. Z łatwością będziesz pokonywać wszelkie trudności. Zapowiada się odwrócenie złej passy, szczęśliwe przemiany. Zapowiada się ognisty romans lub pojawienie się zupełnie nowego uczucia. To optymalny czas na dokonanie zmian – zarówno tych mniejszych jak i kluczowych.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Oczekuj przełomowych chwil w swoim życiu, gdyż dzisiejszy dzień może być bogaty w różne bardzo romantyczne zdarzenia. Komunikacja jest właściwym kluczem do tej sytuacji. Może pojawić się sytuacja, w której będziesz musiał dokonać wyboru w związku pracą. Upewnij się wcześniej dokładnie, że przeanalizowałeś swoje wybory i że możesz z pełną odpowiedzialnością podjąć związane z nimi działania.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Nowa osoba lub wzbudzająca emocje sytuacja pojawi się w Twoim życiu. Oczekuj dobrych wiadomości,gdyż mogą pojawić się przed tobą nowe perspektywy. W pracy możesz spodziewać awansu, a w uczuciach ożywienia relacji. Znacznemu wyostrzeniu może ulec Twoja intuicja oraz zdolności parapsychiczne.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Dużo spraw będzie związanych z uczuciami. W związku z tym zapowiada się dzień pełen miłości, oraz harmonii. Możliwe jest zakochanie, zauroczenie. Z łatwością znajdziesz porozumienie z drugim człowiekiem. Konflikty się skończą, a przebaczenie obejmie wszystkich wokół Ciebie.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dzisiejszy dzień będzie tym, w którym trafisz co celu. Stwórz szczegółowy plan dotyczący tego jak masz zamiar dalej postępować. Będzie to dzień pełen energii, dobry na to, aby doprowadzić rzeczy do porządku, a także wyjaśnić przeszłe sprawy. Przeanalizuj i sprawdź czy bliskie Ci osoby nie wybijają Cię ze stanu gotowości do osiągnięcia wyznaczonych wcześniej celów.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Poświęć swój czas i energię na czynności, którymi się aktualnie zajmujesz. Jeśli jesteś samotny, możesz liczyć na zmiany. Słuchaj i uważnie obserwuj co w danej dziedzinie robią inni. Możesz otrzymać radę od kogoś, kto wskaże Ci kreatywne rozwiązanie.

Losowe imię męskie:

Daniel

Daniel ma bardzo silny charakter. Jest ambitny i...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Kląć

popełnić niegodny czyn słyszeć przekleństwa - prowadzić...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Waga (24.09 - 23.10)

Miłe wagi chciałabym od razu zwrócić uwagę na to, że przy tasowaniu wypadła karta, mówiąca o zagranicy. Może to oznaczać, że w ten nadchodzący rok, sprawy związane z zagranicą, z wyjazdami za granicę, z kontaktami za granicę, z ludźmi, którzy tam mieszkają, będą ważne. Pamiętajmy bo to dotyczy także mnie, że słowo zagranica szeroko rozumiane, może być 2020 roku dla nas ważne.

Wagi powiem tak, czeka nas trudny rok. Trudny oznacza zmienny, trudny w znaczeniu mierzenia się ze samym sobą. Trudny w znaczeniu podejmowania decyzji bardzo ważnych, które będą miały wpływ na nas przez najbliższy rok, a może i całe życie. Rok podejmowania decyzji, które będą miały swoje konsekwencje przez długi, długi czas, ale od początku.

Pierwszy kwartał roku, to właśnie wspomniana „za granica”. To znaczy wieści dotyczące osoby, kobiety, która mieszka bądź za granicą, bądź daleko od was. Sprawy związane z tą kobietą będą ważne. Sprawy związane z tą kobietą i może i z jej dziećmi. Wieści, wiadomości, dotyczące młodych osób. Decyzje, jak my musimy się zachować w sytuacji, w której zostaniemy postawieni. Karta mówi o odcięciu pewnych spraw, odcięciu grubą kreską, a nawet nożem, zamknięciu pewnych tematów i nie powracaniu do nich więcej. Możliwe również, że tematy same się zamkną bez naszego udziału, ale nadal bez możliwości powrotu.

Drugi kwartał roku czyli całość to nazwijmy wiosną może początkiem lata. Karty choroby w rodzinie, smutne karty. Choroba może być długa, choroba może być poważna, choroba może być nagła dla członka rodziny. Choroba, która zwala z nóg, szpital, konieczność pomocy i opieki, zmiany w rodzinie. Obowiązkowość, którą będziemy musieli sobie narzucić. Znowu karty mówiące o tym, że zaskoczą nas pewne sprawy, będziemy musieli się dostosować natychmiast. Nie ma odwrotu i nie próbujmy się odwracać od tego.

Trzeci kwartał roku czyli końcówka lata, jesień to próba złapania oddechu. Zaległy wyjazd, próba znalezienia balansu, wakacje, wyjazd. To hotel z basenem, z zabiegami, z masażami naprawdę tego potrzebujemy więc proszę się nie ograniczać, tylko jechać. Pokazana jest końcówka lata, bądź sam początek jesieni. Optuję za końcówką sierpnia, ewentualnie za miesiącem wrześniem. Wyjazd miły, przyjemny dla ciała, dla ducha. Podkreślam to ważne. Gdzieś gdzie jest basen, masaż, woda, zabiegi, coś to nazwiemy SPA. Kolejna rzecz, która się tutaj pokazuje to, niezakończony jeszcze kontakt z lekarzem. Może to cały czas dotyczyć tej choroby w rodzinie. Rozpoczynają się dla was również sprawy urzędowe, których musicie pilnować. Sprawy te mogą dotyczyć pieniędzy, mogą dotyczyć dziedziczenia, mogą dotyczyć banku, bądź instytucji. Natomiast są to sprawy, które musicie załatwić. Taka jest sytuacja, taka jest konieczność, Tak jak wspomniałam na górze, rok ważny bo będziemy musieli się mierzyć z różnymi wydarzeniami przed, którymi zostaniemy postawieni.

W ostatnim kwartale roku, ostatnich 3 miesiącach będzie próba złapania oddechu. Dużo rzeczy, żeby nie rzec wszystko, już za nami. Spróbujemy złapać równowagę. Wiadomości od młodych osób, dotyczące dzieci, wnuków. Nowe wieści na temat pracy. Przy pracy możliwa zmiana. Dla osób poszukujących pracy bądź chcących ja zmienić – awans, podwyżka, zmiany organizacyjne. Dobre karty na pracę, na współpracę. Są karty zakładania własnej działalności gospodarczej czy też spółki. Podkreślam więcej zaufania dla młodych osób bo tutaj są jakieś dobre wieści związane z młodymi osobami.

Wagi, rok gdzie będziemy kończyć wiele spraw, to musimy sobie powiedzieć jasno, rok kiedy wiele spraw skończy z nami. To rok kiedy będziemy musieli zająć się członkami rodziny, rok kiedy będziemy musieli zwrócić uwagę na zdrowie członków rodziny oraz nasze. Rok kiedy będziemy próbowali pazurami wydrzeć choć odrobinę odpoczynku dla nas. Przez pierwsze sześć, siedem miesięcy będzie bardzo trudno. 2020 to rok zmian przy pracy, przy działalności gospodarczej, nowa działalność, nowa praca. Taki będzie ten rok. Wszystkiego dobrego życzę wam umiłowane wagi.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik
1 2 3 4 5