Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 12:00

Yosei

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Będziesz emanować radością i optymizmem. Wesela, informacje o zajściu w ciążę lub narodzinach dziecka oraz zjazdy rodzinne są bardzo prawdopodobne. Dziel się swoją radością z bliskimi i przyjaciółmi.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Być może zajdzie konieczność obrony Twoich przekonań i decyzji. Istnieje prawdopodobieństwo zdradliwych poczynań ze strony bliskiego otoczenia - mogą Ci zazdrościć tego co masz. Bądź ostrożny, pozostając równocześnie uważnym, gdyż bardzo łatwo możesz przeoczyć bardzo ważną sprawę. Rozważnie wybieraj bitwy do stoczenia.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Możesz mieć poczucie zatrzymania się postępów, w działaniach, które będziesz podejmować. Prócz tego, możesz czuć się również zniechęcony oraz zmęczony sprawami bliskich Ci osób. Zaakceptuj pomoc od innych osób i usuń zbędne aktywności z Twojego harmonogramu działań.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiejszy dzień może skłonić Cię do dokonania zmian w twoim życiu. Pojawią się problemy, które będą rezultatem Twoich wcześniejszych zdarzeń. Możesz przeżyć porażkę lub ponieść jakąś stratę. Uświadom sobie, że nie uzyskasz żadnych korzyści z dalszego tkwienia w obecnym stanie.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Prawdopodobnie unikać będziesz aktywności i skupisz się na własnych przeżyciach wewnętrznych w celu dokonania życiowego bilansu. Dostrzeżesz korzyści z czasu spędzonego w samotności. Bądź ostrożny i uważny. Przed podjęciem ważnej decyzji spokojnie się zastanów. Pamiętaj też, że istnieje zasadnicza różnica pomiędzy byciem samym a byciem samotnym.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Trzymaj się mocno, albowiem sprawy przyspieszą bieg. Prawdopodobnie uwolnisz się od tego, co Cię ogranicza i z impetem ruszysz naprzód, by realizować swoje pomysły. Zapowiadają się bardzo intensywne kontakty, spotkania i rozmowy. Pozyskasz wiele różnych informacji z różnych źródeł. Stań mocno na ziemi.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Zachowaj odwagę i uwierz w to, że możesz uchronić owoce swojej pracy. Mogą pojawić się przed Tobą wyzwania, które Cię przerosną, równocześnie możesz odczuwać niechęć, aby stawić czoła nowym sytuacjom. Wzmocnij wewnętrzne postanowienia i nigdy się nie poddawaj.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał dokonywaniu zmian w Twoim życiu zawodowym, prywatnym oraz w Twoim nastawieniu. Prawdopodobnie dostrzeżesz nowe możliwości i zaczniesz przełamywać schematy. Na końcu tunelu dostrzeżesz światło, a napięcia i stresy odejdą.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Z całą pewnością uda Ci się dokonać czegoś wielkiego. Będzie to dzień pełen radości i przebudzenia. Wszelkie sprawy będą toczyły się w taki sposób w jaki zostało to zaplanowane. Pozwól sobie na otrzymywanie pochwał za to, czego udało Ci się dokonać.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Odczujesz nadzieję na lepszą przyszłość. Będzie to odpowiedni czas na podjęcie konkretnych działań, mających na celu dokonanie pożądanej przez Ciebie zmiany. Świętuj nie tylko swoje osiągnięcia, ale również osiągnięcia innych ludzi.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Ludzie wokół Ciebie mogą mieć odmienne cele i wartości. Możesz zaangażować się w cudze problemy, niewykluczony konflikt w życiu osobistym.Sytuacje konfliktowe będą wymagały spojrzenia na nie z różnych perspektyw.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dziś spełnią się Twoje marzenia. Wszystko układać się będzie tak jak zostało to zaplanowane. Zapowiada się emocjonalne spełnienie oraz zadowolenie z życia. W sferze zawodowo-finansowej pełne bezpieczeństwo, możliwa wygrana w grach losowych oraz pomyślne relacje z innymi ludźmi. Twoje wątpliwości powinny zostać rozwiane przez nagrodę.

Losowe imię żeńskie:

Oliwia

Jest osobą bardzo ciepłą i serdeczną. Dla innych ludzi jest...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Reżyser

pokłócisz się ze swoimi podwładnymi.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Panna (24.08 - 23.09)

Od razu na samym początku chcę powiedzieć, że z przełożenia pokazały się karty ślubu, zaślubin, wesela sądzę więc, że część Panien 2020 roku weźmie swój własny ślub, a część z was będzie gościć na przyjęciu weselnym.

Pierwszy kwartał moje miłe Panny pokazuje, że trzeba zwrócić uwagę na osobę z waszego otoczenia. Jest ktoś blisko was, kto nie jest z wami do końca szczery, kto nie mówi wam prawdy, kto mówi, że chce waszego dobra, a tak naprawdę chcę waszych pieniędzy. Praca domowa dla panny - przyjrzyjcie się dokładnie osobom, których nazwalibyście przyjacielem. Jedna z tych osób to jest wilk w owczej skórze. Mam tu także karty zguby więc proszę żebyście pilnowali papierów, dokumentów, pieniędzy bo możecie zgubić ważne dla was rzeczy czy też pieniądze. Może to się obrócić w niekorzystny dla was w sposób. Uwaga styczeń, luty! Możecie spróbować zagrać, mam tu wygraną. Pewnie nie dla wszystkich, ale wszystkim życzę wygranej.

Drugi kwartał czyli wiosna upłynie wam na budowaniu relacji rodzinnych, na budowaniu domu, na nowo. Tak jakby trzeba było pewne sprawy i obowiązki ustalić na nowo. Trzeba będzie przeorganizować wasze życie domowe i życie waszych bliskich, ponieważ osoba z waszego otoczenia będzie potrzebowała opieki, pomocy. Stąd też musicie przeorganizować swój system pracy. Zaznacza mi się tutaj konieczność proszenia innych o pomoc. Panny nie bójcie się prosić o pomoc, zostanie wam okazana. W końcówce drugiego kwartału, czyli koniec wiosny, początek lata, niezwykle romantyczna miłość. Będzie w powietrzu bardzo dużo miłości. Wolne osoby mogą mieć do wyboru dwóch kandydatów, który lepszy, która lepsza nie podpowiem. Posłuchajcie serca.

Kwartał trzeci - sprawy urzędowe sprawy, sądowe sprawy, rodzinne, może sprawy spadkowe, może papiery do uregulowania podziały majątku, podziału ziemi. Dużo będzie się działo w obszarze oficjalnych działań, w obszarze urzędu. Może dla co poniektórych z was z sądu. Nie wykluczam, że będziecie uczestniczyć w sporze pomiędzy dwoma zwaśnionymi stronami. Mogą to być dwa małżeństwa, może para rozwodząca się i w tym tyglu występujecie w jako uczestnik tej bitwy. Chyba jedyne co mogę wam radzić to, żebyście się trzymali z daleka. I tak zostaniecie zaangażowani.

Trzeci kwartał mocno zaznaczony urzędowo, dużo się będzie tutaj działo, a tak naprawdę mało czasu dla was. Mało czasu na odpoczynek, mało czasu na zajęcie się własnymi sprawami. Co zaznaczam, nie podoba mi się.

Czwarty kwartał, ostatni, to końcówka potyczek, w których musieliście uczestniczyć i końcówka sporu. Jeszcze jakieś wieści do was dojdą. Natomiast sam koniec roku, to czas planowania romantycznych uniesień, randek, kawałeczek dalej wspólnych świąt, kawałeczek dalej Sylwestra. Tak naprawdę dopiero złapiecie oddech w samej końcówce roku, kiedy będziecie mogli usiąść, odpocząć i zdecydować o was samych, o tym co jest dla was ważne.

Powiem tak Panny, radzę z dobroci serca nie angażować się w cudze spory, ale chyba nie uda się tego uniknąć. Radzę szybko przejrzeć na oczy. Na początku roku na pewno chcę powiedzieć, że nie będziecie musieli martwić się o pieniądze. Część was może otrzymać prezent – drogi, od kogoś z rodziny, część z was będzie się zajmowała kwestiami domowymi w takim wymiarze jak remont, renowacja, przebudowa, rozbudowa. Panie Panny będą dbały o urodę. Nie ukrywam, że inwestycja we własny rozwój bardzo szybko przyniesie wymierne skutki. Panny nie bójcie się w tym roku inwestować w siebie i z tą wiadomością was zostawiam. Wszystkiego dobrego.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5