Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 20:00

Ayla

Ayla

Nazywam się Ayla, mam 50 lat i od wielu lat zajmuję się magią rytualną, wróżeniem, spirytyzmem i pracą z energią. Jeśli tutaj jesteś to nie...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Postaraj się o więcej cierpliwości, szczególnie dla innych ludzi. W dniu dzisiejszym ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może pokazać swoje prawdziwe oblicze.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Kino lub tańce to najlepsza rozrywka na zimowe wieczory, a samotne Wodniki znów mają szansę na nowe znajomości. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółkami, których od dawna nie widziałeś.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Być może ktoś z nich postanowi cię odwiedzić, co wprowadzi trochę zamieszania w twoje domowe życie. W miłości potrzebować będziesz czułości i bezpieczeństwa. Unikaj sporów, nie słuchaj plotek.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Rano ktoś może Cię zaskoczyć ciekawą propozycją na spędzenie dnia. Ten dzień sprzyja towarzyskim wydarzeniom, a także poznawaniu ludzi i obcych kuchni.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Czeka Cię dzień bez większych trosk, rodzina nie będzie od Ciebie zbyt wiele chciała. Rozwijaj talenty, bo możesz stworzyć coś wyjątkowego.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Zajmiesz się cudzymi sprawami, trafnie doradzisz i pomożesz. Po południu zwolnij, zwłaszcza gdy zorientujesz się, że Ty działasz, a inni się lenią. Sam odpoczywaj.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie oszczędzaj na przyjemnościach, nie żałuj czasu na hobby, na randki. W miłości masz dziś wielkie powodzenie. Single mogą z niego najwięcej skorzystać.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dobry humor będzie Ci sprzyjać, cały dzień będzie emanował energią i sprytem. Wśród bliskich albo przyjaciół odetchniesz od obowiązków. Wieczorem pomedytuj.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Możesz wyolbrzymiać nieporozumienia i drobiazgi. Ale nie denerwuj się za bardzo na otaczających Cię ludzi. Zajmij się tym, co lubisz, bo musisz zregenerować swoje siły.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Szukaj okazji , żeby spotkać się z kimś miłym, by rozwiać jakieś wewnętrzne wątpliwości albo pogodzić bliskich. Przed snem podziękuj za ludzi, którzy Cię otaczają.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Byle słowo czy gest będzie w stanie cię wzruszyć, albo bardzo oburzyć. Potrzebujesz więcej spokoju i odpoczynku. W miłości możesz być zazdrosny o każdy gest czy nową osobę w otoczeniu partnera. Nie obiecuj jednak tego, czego w głębi serca nie zamierzasz dotrzymać.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Najważniejsza jest atmosfera. W pracy planety sprzyjają nowatorskim pomysłom i planom, które łamią schematy i reguły. Możliwy przypływ gotówki, dlatego nie rezygnuj z tego, co ci obiecano.

Losowe imię żeńskie:

Barbara

Barbara odznacza się niespożytą energią i witalnością. Jest...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Mszyce

spustoszenie spowodowane drobnym zaniedbaniem.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Lew (23.07 - 23.08)

Początek roku, dosłownie pierwsze dni czy tygodnie, karty wskazują na pewno na nieporozumienia, bądź niedopowiedzenia między lwem, a partnerem. Może tutaj dochodzić do kłótni i do trzaskania drzwiami, co jest niedobre. Karty wskazują na to, że pierwsze 3 miesiące możecie chodzić nadąsani, przez to drogie lwy, nie uda wam się nic wypracować z partnerem. Ponadto karty wskazują na to, że możecie mieć awarie związaną z wodą. Dotyczy to zarówno domów jak i mieszkań więc pilnujcie wszystkich kranów i sprawdźcie czy woda jest zakręcona.

Drugi kwartał dla lwów zacznie się wizytą osoby z daleka. Dla części z was będzie to wizyta oczekiwana od dłuższego czasu. Karty pokazują, że konieczne będą także pewnego rodzaju rozliczenia finansowe z rodziną, z członkami rodziny oraz konieczne będzie zainwestowanie w naukę czy też szkolenie młodych osób z waszej rodziny. Tak jak mówię, drugi kwartał to kwartał z jednej strony przeznaczony na wieści z daleka, odwiedziny, ale i konieczne zajęcie się kimś młodym z waszego otoczenia. Co ciekawe, te muchy w nosie, które mieliście powoli, powoli ulatują, co mnie bardzo cieszy.

Kwartał 3, oby nie zaczął się tak jak tutaj widzę, a mianowicie. Mam informację o pewnym zdarzeniu drogowym, wypadku komunikacyjnym, stłuczce. Mam nadzieję, że to informacja, która może dotyczy tylko jednej osoby i skończy się na lekkim wgnieceniu błotnika. Tak czy tak w trzecim kwartale roku uważajcie na drodze i to zarówno jako kierowcy jak i piesi. Jeżeli chodzi o sprawy związane z pracą, karty mówią, że możecie liczyć na pomoc współpracowników. Czeka was także kilka miłych zdarzeń związanych z pracą, co na pewno wpisuje się w możliwy awans.

Ostatni kwartał roku, niestety z przykrością stwierdzam mówi mi o chorobie. Nie waszej dodam. Jest to choroba kobiety w waszej rodzinie, może to być mama, babcia, siostra, kuzynka może córka. Karty wskazują na konieczność i skupienia się na zdrowiu tej kobiety. Karty wskazują na konieczność pomocy. Natomiast tutaj wasz Partner przychodzi z ogromną chęcią wsparcia was, pomocy zarówno w formie poszukiwania rozwiązań jak i opieki nad chorą i nad wami. Tak naprawdę zaznacza się, że wasz ukochany/a zrobi dla was rzeczy, których mogliście się wcześniej nawet nie spodziewać. Powiem tak, karty wskazują na to, że końcówka roku będzie trudna, może być wyczerpująca zarówno psychicznie jak i fizycznie. Karty wskazują na to, że będziecie musieli niektóre decyzję podejmować szybko. Karty wskazują na to, że będziecie musieli szukać szybko rozwiązań.

Roku nie będzie może zaliczyć do lat najłatwiejszych. W waszym życiu natomiast jest to rok, który pokaże wam prawdziwe oblicze wielu osób z waszego otoczenia. Rok, który pokaże wam na kogo możecie liczyć, a kogo wykreślić z telefonu. Rok, który pokażę wam, co jest ważne w życiu, a czym w ogóle nie należy się przejmować. Rok, w którym będzie mniej zabawy, więcej zadumy i pochylenia się nad innymi.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Wróżka Hanna

Zajmuję się głównie i przede wszystkim doradztwem osobistym. Według numerologii jestem "wróżką", jednak ja sama uważam siebie raczej za osobę, która "czyta karty", "czyta predyspozycje", "analizuje" ludzi. Od lat...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
700/GSM
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5