Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 12:00

Yosei

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Będziesz emanować radością i optymizmem. Wesela, informacje o zajściu w ciążę lub narodzinach dziecka oraz zjazdy rodzinne są bardzo prawdopodobne. Dziel się swoją radością z bliskimi i przyjaciółmi.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Być może zajdzie konieczność obrony Twoich przekonań i decyzji. Istnieje prawdopodobieństwo zdradliwych poczynań ze strony bliskiego otoczenia - mogą Ci zazdrościć tego co masz. Bądź ostrożny, pozostając równocześnie uważnym, gdyż bardzo łatwo możesz przeoczyć bardzo ważną sprawę. Rozważnie wybieraj bitwy do stoczenia.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Możesz mieć poczucie zatrzymania się postępów, w działaniach, które będziesz podejmować. Prócz tego, możesz czuć się również zniechęcony oraz zmęczony sprawami bliskich Ci osób. Zaakceptuj pomoc od innych osób i usuń zbędne aktywności z Twojego harmonogramu działań.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiejszy dzień może skłonić Cię do dokonania zmian w twoim życiu. Pojawią się problemy, które będą rezultatem Twoich wcześniejszych zdarzeń. Możesz przeżyć porażkę lub ponieść jakąś stratę. Uświadom sobie, że nie uzyskasz żadnych korzyści z dalszego tkwienia w obecnym stanie.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Prawdopodobnie unikać będziesz aktywności i skupisz się na własnych przeżyciach wewnętrznych w celu dokonania życiowego bilansu. Dostrzeżesz korzyści z czasu spędzonego w samotności. Bądź ostrożny i uważny. Przed podjęciem ważnej decyzji spokojnie się zastanów. Pamiętaj też, że istnieje zasadnicza różnica pomiędzy byciem samym a byciem samotnym.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Trzymaj się mocno, albowiem sprawy przyspieszą bieg. Prawdopodobnie uwolnisz się od tego, co Cię ogranicza i z impetem ruszysz naprzód, by realizować swoje pomysły. Zapowiadają się bardzo intensywne kontakty, spotkania i rozmowy. Pozyskasz wiele różnych informacji z różnych źródeł. Stań mocno na ziemi.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Zachowaj odwagę i uwierz w to, że możesz uchronić owoce swojej pracy. Mogą pojawić się przed Tobą wyzwania, które Cię przerosną, równocześnie możesz odczuwać niechęć, aby stawić czoła nowym sytuacjom. Wzmocnij wewnętrzne postanowienia i nigdy się nie poddawaj.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał dokonywaniu zmian w Twoim życiu zawodowym, prywatnym oraz w Twoim nastawieniu. Prawdopodobnie dostrzeżesz nowe możliwości i zaczniesz przełamywać schematy. Na końcu tunelu dostrzeżesz światło, a napięcia i stresy odejdą.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Z całą pewnością uda Ci się dokonać czegoś wielkiego. Będzie to dzień pełen radości i przebudzenia. Wszelkie sprawy będą toczyły się w taki sposób w jaki zostało to zaplanowane. Pozwól sobie na otrzymywanie pochwał za to, czego udało Ci się dokonać.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Odczujesz nadzieję na lepszą przyszłość. Będzie to odpowiedni czas na podjęcie konkretnych działań, mających na celu dokonanie pożądanej przez Ciebie zmiany. Świętuj nie tylko swoje osiągnięcia, ale również osiągnięcia innych ludzi.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Ludzie wokół Ciebie mogą mieć odmienne cele i wartości. Możesz zaangażować się w cudze problemy, niewykluczony konflikt w życiu osobistym.Sytuacje konfliktowe będą wymagały spojrzenia na nie z różnych perspektyw.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dziś spełnią się Twoje marzenia. Wszystko układać się będzie tak jak zostało to zaplanowane. Zapowiada się emocjonalne spełnienie oraz zadowolenie z życia. W sferze zawodowo-finansowej pełne bezpieczeństwo, możliwa wygrana w grach losowych oraz pomyślne relacje z innymi ludźmi. Twoje wątpliwości powinny zostać rozwiane przez nagrodę.

Losowe imię męskie:

Bartosz

Bartosz to człowiek poważny, wytrwały i obowiązkowy....

Czytaj więcej

Losowy sen:

Przerażenie

ostrzeżenie przed wypadkiem; opanować strach - korzystne...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Rak (23.06 - 22.07)

Powiem tak, rok w kratkę. Trochę dobrych wieści, trochę trudniejszych kart i zaskoczenie bądź ostrzeżenie. Będzie bardzo dużo osób, czasem aż za dużo.

Pierwsze 3 miesiące roku to czas, gdzie będziecie musieli odbyć zaległą bądź kłopotliwa podróż bądź wyjazd. Dla części z was może to być wyjazd służbowy, a dla części z was może to być wyjazd związany z pieniędzmi. Wcale wam się nie chce, wcale wam to nie pasuje. Przed wami załatwianie spraw finansowych. Warto pojechać jednak, warto wykonać te ruchy ponieważ na końcu są pokazane karty pieniędzy. Powiem tak, chęci to jedno, a żywa zapłata to drugie.

Drugi kwartał roku. Są wspomniane karty ostrzeżenia, to znaczy raki powiem to wprost. Mam tu karty romansu, zarówno dla pań jak i dla panów. W znak raka wejdzie czas, gdzie będziesz chciał/chciała dokonać skoku w bok. I powiem tak. Czy to zrobicie czy nie decyzję pozostawiam wam. Natomiast malutkie ostrzeżenie, może dla jednej pani, dwóch, pięciu, dziesięciu. Uważajcie panie, żeby ojcem dziecka, które może się począć, nie był kochanek. Karty mówią też, że dla części z was drogie raki właśnie taki skok w bok. Wbrew temu co myślą wszyscy, to jest potrzebne albo pozwoli to wam docenić to, co tak naprawdę macie w domu. Proszę was raki o to, żebyście te słowa przeczytali kilka razy i dobrze się do tego czasu przygotowali. Natomiast raki, które nie mają absolutnie ochoty czy też możliwości żadnych skoków bok, pokazuje się wiadomość taka, że będziecie próbowali naprawić stosunki małżeńskie i będziecie próbowali dużo czasu spędzać razem. Nie ukrywam, że część z was może pogodzić stary przyjaciel rodziny.

Trzeci kwartał zacznie się od niespodziewanych wiadomości i nie do końca dobrych. Bliżej końcówki lata i początkiem jesieni czekają was wieści dotyczące waszych dzieci bądź wnuków. Właśnie najbliżsi mają daleko idące plany, które wam osobiście nie będą się podobać. Natomiast czy macie na to jakiś wpływ? Obawiam się, że niewielki, żeby nie rzec zerowy. Część z tych rzeczy będziecie musieli po prostu zaakceptować.

Czwarty kwartał zacznie się od rozpamiętywanie tego co było. Trochę dzielenia włosa na czworo, trochę od wyrzutów i zarzutów zarówno partnerowi jak i dzieciom. Zacznie się trochę od czegoś co nazwiemy przepychankami słownymi, a skończy się na konflikcie. Chciałabym poprosić żebyście nie ulegali takiemu nastrojowi, ponieważ waszym gadaniem nie uda się załatwić nic. Możecie jedynie zrazić do siebie ludzi, którzy są wam przychylni.

Raki Zastanówcie się w nadchodzącym roku czego tak naprawdę pragniecie od życia. Czasem stagnacja jest lepsza niż ciągły wybuchy fajerwerków. Bo od tego huku zaczyna w którymś momencie boleć głowa. Zastanówcie się co jest dla was dobre i w którym kierunku powinno iść wasze życie. I to ważne - zostawcie niektórym prawo do decydowania o sobie. Jeżeli pozwolicie sobie na moment oddechu, to uda wam się znaleźć balans tak potrzebny, by odnaleźć wewnętrzny spokój.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5