Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 12:00

Yosei

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Będziesz emanować radością i optymizmem. Wesela, informacje o zajściu w ciążę lub narodzinach dziecka oraz zjazdy rodzinne są bardzo prawdopodobne. Dziel się swoją radością z bliskimi i przyjaciółmi.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Być może zajdzie konieczność obrony Twoich przekonań i decyzji. Istnieje prawdopodobieństwo zdradliwych poczynań ze strony bliskiego otoczenia - mogą Ci zazdrościć tego co masz. Bądź ostrożny, pozostając równocześnie uważnym, gdyż bardzo łatwo możesz przeoczyć bardzo ważną sprawę. Rozważnie wybieraj bitwy do stoczenia.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Możesz mieć poczucie zatrzymania się postępów, w działaniach, które będziesz podejmować. Prócz tego, możesz czuć się również zniechęcony oraz zmęczony sprawami bliskich Ci osób. Zaakceptuj pomoc od innych osób i usuń zbędne aktywności z Twojego harmonogramu działań.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiejszy dzień może skłonić Cię do dokonania zmian w twoim życiu. Pojawią się problemy, które będą rezultatem Twoich wcześniejszych zdarzeń. Możesz przeżyć porażkę lub ponieść jakąś stratę. Uświadom sobie, że nie uzyskasz żadnych korzyści z dalszego tkwienia w obecnym stanie.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Prawdopodobnie unikać będziesz aktywności i skupisz się na własnych przeżyciach wewnętrznych w celu dokonania życiowego bilansu. Dostrzeżesz korzyści z czasu spędzonego w samotności. Bądź ostrożny i uważny. Przed podjęciem ważnej decyzji spokojnie się zastanów. Pamiętaj też, że istnieje zasadnicza różnica pomiędzy byciem samym a byciem samotnym.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Trzymaj się mocno, albowiem sprawy przyspieszą bieg. Prawdopodobnie uwolnisz się od tego, co Cię ogranicza i z impetem ruszysz naprzód, by realizować swoje pomysły. Zapowiadają się bardzo intensywne kontakty, spotkania i rozmowy. Pozyskasz wiele różnych informacji z różnych źródeł. Stań mocno na ziemi.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Zachowaj odwagę i uwierz w to, że możesz uchronić owoce swojej pracy. Mogą pojawić się przed Tobą wyzwania, które Cię przerosną, równocześnie możesz odczuwać niechęć, aby stawić czoła nowym sytuacjom. Wzmocnij wewnętrzne postanowienia i nigdy się nie poddawaj.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał dokonywaniu zmian w Twoim życiu zawodowym, prywatnym oraz w Twoim nastawieniu. Prawdopodobnie dostrzeżesz nowe możliwości i zaczniesz przełamywać schematy. Na końcu tunelu dostrzeżesz światło, a napięcia i stresy odejdą.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Z całą pewnością uda Ci się dokonać czegoś wielkiego. Będzie to dzień pełen radości i przebudzenia. Wszelkie sprawy będą toczyły się w taki sposób w jaki zostało to zaplanowane. Pozwól sobie na otrzymywanie pochwał za to, czego udało Ci się dokonać.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Odczujesz nadzieję na lepszą przyszłość. Będzie to odpowiedni czas na podjęcie konkretnych działań, mających na celu dokonanie pożądanej przez Ciebie zmiany. Świętuj nie tylko swoje osiągnięcia, ale również osiągnięcia innych ludzi.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Ludzie wokół Ciebie mogą mieć odmienne cele i wartości. Możesz zaangażować się w cudze problemy, niewykluczony konflikt w życiu osobistym.Sytuacje konfliktowe będą wymagały spojrzenia na nie z różnych perspektyw.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dziś spełnią się Twoje marzenia. Wszystko układać się będzie tak jak zostało to zaplanowane. Zapowiada się emocjonalne spełnienie oraz zadowolenie z życia. W sferze zawodowo-finansowej pełne bezpieczeństwo, możliwa wygrana w grach losowych oraz pomyślne relacje z innymi ludźmi. Twoje wątpliwości powinny zostać rozwiane przez nagrodę.

Losowe imię męskie:

Bogdan, Bohdan

Bogdan to człowiek energiczny i towarzyski. Ze względu na...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Chusta

powodzenie w interesach w pracy zawodowej.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Bliźnięta (22.05 - 22.06)

2020 rok z niewielkimi tylko kłopotami głównie w drugim kwartale, ale nie uprzedzajmy faktów, powoli, powoli od początku.

Pierwszy kwartał pokazuje się jako czas ważny dla związków małżeńskich. Pokazuje się jako czas, gdzie będzie ważny mąż – to dla Pań spod znaku Bliźniąt. Sprawy związane z mężem sprawy, związane z waszą nieruchomością, sprawy związane z domem i z urzędem. Dla części z was będzie to pozytywny obrót spraw. No niestety dla części z was miłe panie bliźnięta, może być to sytuacja trudna bo może zaważyć na waszej dalszej przyszłości. Więc panie bliźnięta stąpajcie w pierwszym kwartale bardzo ostrożnie. Jednak wiedzcie, że pewne rzeczy tak czy tak, muszą się wydarzyć. Dla panów Bliźniąt mam karty mówiące o tym, że trzeba będzie dopiąć sprawy urzędowe, sprawy związane także z nieruchomością. Myślę, że dwa pierwsze kwartały roku mogą być w tym aspekcie bardzo ważne i decydujące. Uważam, że każde z was wie, co karty chcą tutaj przekazać.

Drugi kwartał upłynie bliźniętom na podróży i może to być dosyć daleka podróż. Także uwaga dla części z was związana ze sprawami rodzinnymi, bądź ze sprawami urzędowymi. Tak jakby nie do końca ta podróż wpisywała się w wasze chęci, tak jakbyście chcieli tego uniknąć. Natomiast zostanie to na was wymuszone. Co jeszcze warto pokazać? Drugi kwartał upłynie wam na ruchu, będzie to czas kiedy będziecie musieli podejmować decyzje szybko, kiedy będziecie zmieniać miejsce. Także nie wykluczam przeprowadzki.

Trzeci kwartał to chwila oddechu, chwila spokoju. To co miało się zadziać nie do końca dobrego, już się zadziało. Teraz spędzacie czas na regenerowaniu, ładowaniu akumulatorów. Spędzicie czas z bliskimi, z rodziną, z przyjaciółmi. Dużo spotkań, dużo wyjazdów i przyjazdów rodzinnych, ale i czas kiedy próbujecie powoli podsumować to co się do tej pory już w waszym życiu wydarzyło. Taki trochę powiem bilans zysków i strat po pierwszych dwóch kwartałach, które do łatwych nie będą należały. Teraz zaczynacie powoli łapać oddech.

Czwarty kwartał i końcówka roku to czas dobrych pieniędzy, czas zwrotu z inwestycji, czas fajnych pomysłów, które możecie przekłuć na żywą gotówkę. Czas zadbania o wasze sprawy i wzięcia steru we własne ręce. Tak jakby koniec roku dał wam nowe siły do walki o samych siebie. Tak jakby teraz zaczął się czas, gdzie możecie o siebie i o swoich bliskich zawalczyć. I powiem to z całą odpowiedzialnością, nie będziecie brać jeńców. Ten czwarty kwartał musi się zadziać po to, żeby udało wam się pewne rzeczy wypracować i po to, żeby wróciła wiara we własne siły i możliwości.

Bliźnięta pierwszy kwartał bądź dla niektórych z was pierwsze dwa kwartały, pierwsza połowa roku, będzie trudna, nie ukrywam. Będzie dużo rzeczy się działo, na które nie macie wpływu i tak naprawdę trudno wam będzie przed tym się bronić. Mam tu rozstania, mam trudności, mam samotność. Drugi kwartał będzie szybki, ale poradzicie sobie ze wszystkim, jeżeli dopuścicie do siebie myśli, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Końcówkę roku zaliczycie do bardzo udanego czasu. Życzę siły, wytrwałości i umiejętności walki o samego siebie.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5