Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2020-01-26
godzina 20:00

Ayla

Ayla

Nazywam się Ayla, mam 50 lat i od wielu lat zajmuję się magią rytualną, wróżeniem, spirytyzmem i pracą z energią. Jeśli tutaj jesteś to nie...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Postanowisz przełożyć na później niektóre obowiązki, odpocząć i jednak skorzystać z okazji. W pracy twoje decyzje będą trafne i będziesz miał szansę zdobyć wśród współpracowników posłuch i uznanie.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Sprzyja ci dziś  szczęście w miłości. Samotne Wodniki odważą się rozpocząć nowy flirt, a przyjaciele będą im życzliwie doradzać i pomagać.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) W miłości nadchodzą spokojniejsze chwile. Będziesz planować wspólne zakupy, urządzać mieszkanie, dbać o wspólną wygodę. Samotne Ryby przypomną sobie o pewnej osobie sprzed lat. Wieczorem przekonasz się, że wszystko się dobrze ułoży.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzień sprzyja by od samego rana szybko uporać się z obowiązkami, a później odpocząć w klimatycznym miejscu. Jeśli nigdzie się nie wybierasz, to obejrzyj ulubiony film lub posłuchaj muzyki.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie bądź uparty, tylko słuchaj siebie i innych. Dziś udadzą się wycieczki lub wyprawy na zakupy. Nie będziesz się nudzić, odpoczniesz od domowych obowiązków.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Wszystko będziesz robić z entuzjazmem. Ten dzień będzie bardzo dobry w aspekcie poznawania nowych przyjaciół, godzeniu się z ludźmi i układaniu planów na przyszłość, co bardzo lubisz.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Masz szansę dowiedzieć się czegoś niezwykle ciekawego o innych. Uważaj jednak, aby ktoś nie odkrył Twoich miłosnych lub finansowych sekretów.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzień sprzyja zakupom, rodzinnym wycieczką i pichceniu. Ale ważne okrąża się też uczucia i miłość, szukaj okazji do randki i flirtu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Zajmij się hobby, a obowiązki przełóż na później. Nie interesuj się cudzymi sprawami, a unikniesz sporów. Cały dzień będzie przebiegał dość specyficznie gdyż pojawią się zawirowania emocjonalne.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Będzie to dzień bez większych trosk. Zdobędziesz uznanie albo popularność, ale nie decyduj za innych. Odkrywaj nowe zainteresowania.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) W centrum twojej uwagi znajdą się pieniądze. Masz szansę przekonać kogoś do pomysłu, który przyniesie Ci przypływ gotówki. Działaj szybko, a twoje marzenia o awansie lub podwyżce będą mogły się spełnić.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Uda ci się nawiązać przyjaźń z kimś, kto od dawna cię intrygował. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań, niż wszyscy sądzą.

Losowe imię męskie:

Tomasz

To człowiek o dużej wrażliwości, ale i silnym charakterze....

Czytaj więcej

Losowy sen:

Wieża

wchodzić na nią - korzyści - waląca się - pozbawiony...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Byk (21.04 - 21.05)

Byki uznają ten rok jako jeden z najlepszych w życiu. I już mówię po kolei, choć serce mi się wyrywa, żeby wystrzelić jak z karabinu wszystkie dobre wieści.

Pierwszy kwartał roku zaczyna się dobrymi wieściami, płynącymi gdzieś ze strony waszej rodziny, przyjaciół, znajomych bądź współpracowników. Dobre wieści dotyczące finansów, także dobre wieści dotyczące realizacji planów. Dobre wieści dotyczące realizacji marzeń. Tak jak gdyby pierwsze dwa, trzy miesiące roku, było kontynuacją tego co zaczęliście w końcówce zeszłego roku i teraz udało się to wszystko zrealizować, szybciej i lepiej niż mogliście przypuszczać. Dla wolnych pań byków mam spotkanie pana. Pana jednego, który może być dla was bardzo bardzo ważny, a i czego życzę może stać się narzeczonym, ale to troszkę później - to bliżej końcówki roku. Więc dobre wieści, dobre wiadomości. Jeżeli staracie się o kredyt możecie go także uzyskać bardzo łatwo.

Drugi kwartał roku czyli kwiecień, maj, czerwiec znowu pieniądze przy was. Trochę się ich nie spodziewacie więc sugeruję może próbę zagrania w grach liczbowych. Znowu dobre wieści. Dobre wieści dotyczące młodych osób, dotyczące dzieci, wnucząt, dotyczące nastolatków. Możliwe, że wasz syn postara się o pracę i ją otrzyma. Teraz żeby równości stało się zadość to wolni panowie z pod znaku byka mają szansę spotkać kobietę, która nie wykluczam stanie się ich narzeczoną. Jednym słowem poznacie naprawdę, bardzo wartościową dziewczynę. Co jeszcze mogę powiedzieć? Jeżeli chcecie zainwestować w coś co jest duże, drogie, to jest to najlepszy czas. Drugi kwartał jest najlepszym czasem na inwestycje.

Trzeci kwartał roku pokazuje kwestie zdrowotne, ale niekoniecznie dla was. Mogą być dla kogoś z waszej rodziny. Kwestie pochylenia się nad członkami rodziny i pomocy komuś z rodziny. Ktoś z waszych bliskich będzie potrzebował wsparcia. Zaznaczają się sprawy zawodowe i niewielkie perturbacje, ale zaznaczam niewielkie. Wszystko jest do wyjaśnienia i każda wątpliwość zostanie rozpatrzona na waszą korzyść. Może dla kilku osób mam zmianę pracy, ale o tym tak jakby było głośno już wcześniej, a teraz nastąpiła tylko realizacja tych planów. Jeszcze informacja – jedno wasze dziecko może się zakochać i nie będzie to dobry wybór. O tak powiem.

Czwarty, ostatni kwartał pokazuje się jako czas, gdzie będziecie próbowali trochę się wyciszyć. Gdzie będziecie próbowali trochę korzystać z tego co udało wam się już wypracować. I słusznie. Czas, kiedy będziecie troszeczkę próbowali zwolnić i jako czas, który przeznaczycie w głównej mierze na rodzinę, na bliskich, na przyjaciół. Trochę może na obowiązki domowe. Ostatnie 3 miesiące roku to karty zwalniające tempo i zwracające uwagę na waszą rodzinę. Proszę żebyście ten czas wykorzystali także na odpoczynek, bo nie ukrywam, że pierwsze 9 miesięcy roku będzie bardzo, ale to bardzo intensywnych. Tych wydarzeń będzie tyle, że tak naprawdę te ostatnie miesiące są konieczne by naładować akumulatory. Zwyczajnie odpocząć i zwyczajnie zająć się sobą.

Rok bardzo dobry. Rok pod względem spełnienia finansowego – bomba. Dla kilku osób wygrana. Wygracie też jeżeli jesteście osobami poszukującymi miłości. Wygracie miłość, prawdziwy związek. Nie wykluczam tutaj rozmów o małżeństwie. Nawet mogę powiedzieć, że kilkoro z was weźmie ślub. Czas budowania partnerstwa, współpracy, czas odbudowywania więzi rodzinnych. Jeżeli coś się będzie działo co z początku wyda się niekorzystne, tak naprawdę takim nie będzie. Bawcie się dobrze, nie zapominajcie w tym szaleństwie o sobie.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Imprezy Callback 700 Salonik
1 2 3 4 5