Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 22:00

TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Nazywam się Leszek, jestem tarocistą, od ponad 25 lat prowadzę Państwa losy przez trudne koleje życia. Pomaga mi w tym Tarot Kabalistyczny...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dzisiejszy dzień pokaże Ci, że jesteś znacznie silniejszy niż Ci się wydaje. Nikt nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Wykorzystaj więc ten czas na wykonanie skomplikowanych i poważnych prac. Postrzegaj wzywania jako możliwości do nauki.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Będzie to dzień, w którym ponownie ocenisz i ewentualnie przewartościujesz swoje dokonania, jeśli będziesz uważać to za konieczne. Musisz uzbroić się w cierpliwość i spokojnie zaplanować swoje dalsze kroki. Nie spiesz się i nie okazuj zniecierpliwienia. Spójrz na postęp z szerszej perspektywy.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Spodziewaj się wspaniałych inspiracji. Doznasz olśnienia, dzięki któremu otworzą się przed Tobą nowe możliwości. W życiu zawodowym może pojawić się poważne wyzwanie, a w osobistym okazja na rozwiązanie dawnych problemów. Skup swoje myśli na długoterminowych celach i stwórz plan działania.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiejszy dzień może nakłonić Cię do uporządkowania spraw, zarówno tych w sensie społecznym jak i prawnym. Podejmując ważne decyzje będziesz kierować się przede wszystkim rozumem. Wykażesz się zdolnością do chłodnej i uczciwej oceny sytuacji. Jeśli aktualnie jesteś uwikłany w proces sądowy, możesz się spodziewać jego korzystnego zakończenia.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Zapowiada się szczęśliwy dzień. Możesz liczyć na wsparcie finansowe, oraz rozpoczęcie przedsięwzięć mających dobre widoki na przyszłość. Możesz otrzymać istotne dokumenty prawne, kontrakty lub korespondencję. Będzie to również doskonały czas na wszelkiego rodzaju inwestycje.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Zaufaj swojej intuicji i podążaj za jej wskazówkami, gdyż w dniu dzisiejszym możesz rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. Być może nawiążesz nowe kontakty, które odmienią dotychczasowe życie. Uwierz w swoje marzenia i spoglądaj na swoją przyszłość z optymizmem.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Możesz zostać uwikłany w skomplikowaną sytuację. Wykażesz się pomysłowością i kreatywnością na gruncie zawodowym. Towarzyszyć Ci będzie dużo emocji, pojawić się może wiele możliwości oraz mogą mieć miejsce sytuacje wymagające od Ciebie wytrwałości. Przed podjęciem wiążącej decyzji przeprowadź niezbędne badania lub poszukaj wsparcia u swojego mentora.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Możesz doświadczyć finansowej destabilizacji lub też podjąć się zbyt wielu projektów w tym samym czasie. Być może będziesz musiał dokonać pewnych wyborów, prawdopodobnie pomiędzy dwiema opcjami. Wykaż się elastycznością. Jak tylko poprawisz swój nastrój, z łatwością podejmiesz właściwą decyzję.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Nareszcie będzie Ci się opłacać mądrość i powściągliwość oraz zaufanie jakie pokładasz w sobie. Prawdopodobnie otrzymasz bardzo dobrą wiadomość lub zaskoczy Cię przyjazd kogoś od dawna oczekiwanego. Spokój i zadowolenie odnajdziesz przebywając we własnym towarzystwie.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Będzie to dzień, w którym powinieneś pójść własną drogą - czas rozmyślań i rozterek. Prawdopodobnie sporo czasu poświęcisz na rozważaniu możliwości, które otworzą się przed Tobą. Nikomu nie pozwól hamować swojego postępu. Przeżyj dzisiejszy dzień w sposób neutralny.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Zapowiada się spokojny dzień. Może Ci on przynieść wspaniałe możliwości. Dzięki temu będziesz cieszyć się wszystkim co najlepsze. Sprawy w domu będą się mieć ku lepszemu. Korzystnie przeprowadzisz również wszelkiego rodzaju transakcje oraz operacje związane z finansami.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zapowiada się dość trudny dzień. Wiele Twoich uczuć może mieć swoje podłoże w niepokoju i nie będą one oparte na rzeczywistości. Prawdopodobnie będziesz musiał się z kimś lub z czymś skonfrontować. Kwestie materialne mogą Cię bardzo absorbować Wszystko czego pragniesz, możesz osiągnąć wkraczając na duchową ścieżkę.

Losowe imię męskie:

Wojciech

Jeśli na czymś mu zależy wykazuje wiele zapału i energii...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Akordeon

grać - oznacza że osiągniecie obranych przez nas celów...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Baran (21.03 - 20.04)

Ten rok będzie ważny dla sfery zawodowej i dla sfery finansowej. Zaznacza się tutaj także kontakt z urzędami, załatwianie spraw urzędowych. Na pewno najmocniej zaznacza mi się praca i wszystko co z nią związane.

Pierwszy kwartał roku - dobre karty z jednym maleńkim ale. Sam początek roku uważajcie na osobę, która może wam chcieć złożyć niekorzystną propozycję finansową bądź mówiąc wprost wyciągnąć rękę bo Wasze pieniądze. Bardzo proszę miejcie to na uwadze. Idąc dalej, pierwszy kwartał poza tym niemiłym wydarzeniem, upłynie wam bardzo spokojnie, bardzo stabilnie, wręcz karty układają się w linię bez nagłych zwrotów akcji. Trochę spotkań z przyjaciółmi, trochę odwiedzin znajomych, trochę wy będziecie się gościć, trochę do was przyjadą. Może część tych osób dawno nie widzieliście. Trzy miesiące spędzicie w miłej, przyjaznej atmosferze. Uwaga barany poszukujące drugiej połowy - karty zaznaczają, że macie cichego wielbiciela.

Drugi kwartał roku pokazuje zwroty akcji. Mogą być sytuacje niekorzystne. Jeżeli chodzi o sprawy urzędowe pokazuje mi się tutaj kontakt bądź z adwokatem, bądź z policją, bądź osobą urzędową. Może jest to sędzia. Będziecie musieli załatwić jakieś sprawy, ale nie pokazuje się to jako sprawy wasze, tylko tak jakby część z was musiała świadczyć na czyjąś rzecz, zeznawać na czyjąś rzecz, bądź zajmować się cudzymi sprawami. Trochę czasu na to poświęcicie, trochę nerwów z tym będzie związanych. Co jeszcze? Zwróćcie uwagę na zdrowie starszego mężczyzny z waszej rodziny. Może to być ojciec, dziadek, wuj, może to być starszy przyjaciel rodziny. Konieczne jest zwrócenie uwagi na zdrowie tego pana i pomoc mu ewentualną.

Trzeci kwartał czyli koniec lata, jesień zaznaczają się sprawy z młodymi osobami, z dziećmi, z nastolatkami. Dużo dobrych wieści. Trochę wydatków na młode osoby, ale i pokazane w stałych związkach. Renesans uczuć, miła, spokojna atmosfera. Malutkie ostrzeżenie. Jeżeli w waszym związku się poprawia, nie pozwalajcie nikomu w to wchodzić. Nie opowiadajcie za dużo o tym co jest u was i trzymajcie mamusię bądź teściową w bezpiecznej odległości. Taka rada.

Ostatni kwartał roku, końcówka roku to wspomniane właśnie sprawy zawodowe. Nie wykluczam zmiany pracy, nie wykluczam awansu, nie wykluczam rozwoju działalności gospodarczej. Będzie się dużo działo jesienią i zimą. Jeżeli chodzi o waszą pracę zmiany, zmiany, zmiany, ale zmiany na plus. Do waszego zespołu może dołączyć osoba, która będzie waszym przewodnikiem zawodowym. A może to wy awansujecie na stanowisko kierownicze czy też dyrektorskie. Nowe możliwości rozwoju, nowe perspektywy, nowe rynki zbytu, nowe pomysły. Ostatnie 3 miesiące roku będą utrzymane w klimacie zmian pozytywnych przy pracy. Jeżeli myślicie o zmianie pracy to jesień i zima, bardziej może zima, jest do tego wprost wymarzona. Po co sięgniecie, z łatwością otrzymacie.

Podsumowując, dobre karty, stabilne. Kilka tak naprawdę ostrzeżeń. Ostrzeżenia dotyczące tego, żeby nie pozwalać sobie na to, by ktoś wami manipulował, ostrzeżenie dotyczące pilnowania pieniędzy. Oraz informacja, że będziecie występować w czyjej sprawie, być czyimś rzecznikiem, zajmować stanowisko na temat jakiejś osoby, Karty także chcą zaznaczyć tutaj obecność dzieci, wnuków, bądź też młodej energii przy was, która będzie wam potrzebna w końcówce lata i na początku jesieni. Mocne młode karty. Życzę barany spełnienia dobrych kart, jak to mówię czerwonych kart.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik
1 2 3 4 5