Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 22:00

TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Nazywam się Leszek, jestem tarocistą, od ponad 25 lat prowadzę Państwa losy przez trudne koleje życia. Pomaga mi w tym Tarot Kabalistyczny...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dobry dzień ku temu, aby oddać się głębszym przemyśleniom. To nienajlepszy czas na spotkania z innymi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Spotkacie kogoś bardzo miłego lub też czeka Was interesująca rozmowa. Warto jej wysłuchać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzisiaj dobrze byłoby zasięgnąć porady kogoś, kto bywa sprawdzonym autorytetem. Chociażby dlatego, aby wysłuchać jego mądrych słów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Możliwy wyjazd. Dobry czas ku temu, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Warto przemyśleć opcję dalszej podróży… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Staniecie dzisiaj przed poważnymi decyzjami. Czy to w pracy, czy też w związku, ale trzeba będzie „raz na zawsze” podjąć się konkretów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Możliwe, że czeka Was „trudniejszy” dzień. Pewne ideały i sprawy mogą się wręcz… rozsypać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Kwestie materialne będą dziś bardzo ważne. Dobrze zainwestować w coś, ale przede wszystkim zająć się sprawami domu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Jeśli czeka Was poważna rozmowa, nie uciekajcie się do konfliktów. Trzeba podejść do niej w pełnym przygotowaniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Czeka Was poważny egzamin, nieważne o czym mowa. Może to być tylko i wyłącznie mało błaha sprawa, ale wymagać będzie wszelkich starań… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Uważajcie na nałogi oraz wszystko to, co jest w stanie Was totalnie „zniewolić”. Nie ma tutaj również miejsca na to, aby poddawać się manipulacjom innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Możliwe zakochanie i inny „wylew” uczuć. Czeka Was prawdziwe poczucie głębi uczuć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Spełnicie swoje marzenie lub czeka Was wręcz wspaniała uczta. Może nawet „uczta zmysłów”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Sylwester

Jest energiczny i przedsiębiorczy. Ma silny charakter...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Chłopska chata

dobrobyt.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2018 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2018 rok - Horoskop na 2018 rok - Baran (21.03 - 20.04)

Początek roku dla ciebie Baranie będzie niezwykle łaskawy w uczuciach. Miłość będzie kwitła. Możesz myśleć poważnie o decyzji na całe życie z osobą, która jest przy tobie. Pojawią się deklaracje i rozpoczną przygotowania oraz plany. Uważaj na osoby, które jednak nie będą tak szczęśliwe z tego powodu. Intryga nie wykluczona.

Stałe związki odżyją jeśli przechodzą trudniejszy czas. Pamiętaj jednak, że samo nic się nie dzieje. Jeśli ci zależy trzeba będzie się trochę tą drugą stroną zainteresować i powalczyć. Zorganizujcie dla siebie jakiś wspólny czas – tylko wy sami a dużo może zmienić się na lepsze.

Jeśli szukasz miłości i powodzenia w niej masz szansę w tym roku by się to udało. Bardziej jednak sprzyjająca będzie druga jego część. Spotkasz na swojej drodze osoby, z którymi zawiążesz też ciekawe znajomości a może i przyjaźnie na długi czas.

Miłość jednak będzie wymagała sporego zaangażowania i mimo prób nie poddawaj się ponieważ przyjdzie w zupełnie nieoczekiwanym czasie.

Początek roku może nie być zbyt łaskawy i przez to poczujesz się przeciążony i stwierdzisz, że utknąłeś w martwym punkcie. Czego innego się spodziewasz a plany jak na złość będą się przesuwały co może cię irytować. Nie patrz jednak tak negatywnie na wszystko. Wiosna przyniesie już zmiany i to co wypracowałeś wróci do ciebie. Pojawią się dodatkowe propozycje, z których warto będzie skorzystać. Możesz być jednak podejrzliwy i chcieć tylko tego co sobie wymarzyłeś. Jednak z nadarzających się okazji warto będzie skorzystać. Bardzo ci się to opłaci. Lato przyniesie trochę spokoju w życiu zawodowym co jednak nie oznacza, że osiądziesz na laurach. Wręcz przeciwnie. Okoliczności w jakich niespodziewanie przyjdzie ci się znaleźć zmuszą cie do nowych decyzji i rozwoju oraz podjęcia się pewnych wyzwań. Bardzo się to opłaci. Na koniec roku zbierzesz spory bonus za swoje działania i trudy. Możliwość otworzenia się ciekawej ścieżki zawodowej przyprawi cię o wspaniały nastrój. Rok jednak w niektórych momentach obierze cię ze złudzeń i zdarzą się momenty, które w zderzeniu z rzeczywistością przyprawią o spory zawrót głowy.

Finanse: Styczeń potraktuje cię dość łaskawie i odczujesz spokój w finansach. Jednak uważaj na nadmiar wydatków i brak panowania nad nimi. Pomimo wszystko pierwsza połowa roku ubiegnie ci, można powiedzieć pod szczęśliwą gwiazdą w tych sprawach. Uważaj na umowy, namowy na rzeczy, które ktoś starał ci się będzie wmówić, że ich potrzebujesz. To może okazać się pułapka.

Barany, które niestety nie czują w tej kwestii powodzenia będą musiały się sporo wysilić by sytuacja uległa zmianie i poprawie. Nie zganiaj wszystkiego na innych. Pamiętaj, że jeśli sam czegoś nie zrobisz, samo nic się nie zmieni.

Nie przepuszczaj okazji do zarobków, które w tym roku pojawią się dość często, szczególnie wiosna i lato mogą przynieść znaczną poprawę.

Pod koniec roku kłótnia z kimś z rodziny o sprawy finansowe.

Żołądek i sprawy diety będą dla ciebie niezwykle istotne w tym roku. Będziesz się zastanawiał skąd biorą się twoje dolegliwości ale gdy zmienisz dietę wiele z nich uspokoi się. Uważaj również na osłabione kolana i jazdę samochodem.

Używki przyniosą swoje konsekwencje.Horoskop klasyczny na 2018 rok został opracowany przez Margaret

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik
1 2 3 4 5