Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 22:00

TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Nazywam się Leszek, jestem tarocistą, od ponad 25 lat prowadzę Państwa losy przez trudne koleje życia. Pomaga mi w tym Tarot Kabalistyczny...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dzisiejszy dzień pokaże Ci, że jesteś znacznie silniejszy niż Ci się wydaje. Nikt nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Wykorzystaj więc ten czas na wykonanie skomplikowanych i poważnych prac. Postrzegaj wzywania jako możliwości do nauki.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Będzie to dzień, w którym ponownie ocenisz i ewentualnie przewartościujesz swoje dokonania, jeśli będziesz uważać to za konieczne. Musisz uzbroić się w cierpliwość i spokojnie zaplanować swoje dalsze kroki. Nie spiesz się i nie okazuj zniecierpliwienia. Spójrz na postęp z szerszej perspektywy.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Spodziewaj się wspaniałych inspiracji. Doznasz olśnienia, dzięki któremu otworzą się przed Tobą nowe możliwości. W życiu zawodowym może pojawić się poważne wyzwanie, a w osobistym okazja na rozwiązanie dawnych problemów. Skup swoje myśli na długoterminowych celach i stwórz plan działania.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiejszy dzień może nakłonić Cię do uporządkowania spraw, zarówno tych w sensie społecznym jak i prawnym. Podejmując ważne decyzje będziesz kierować się przede wszystkim rozumem. Wykażesz się zdolnością do chłodnej i uczciwej oceny sytuacji. Jeśli aktualnie jesteś uwikłany w proces sądowy, możesz się spodziewać jego korzystnego zakończenia.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Zapowiada się szczęśliwy dzień. Możesz liczyć na wsparcie finansowe, oraz rozpoczęcie przedsięwzięć mających dobre widoki na przyszłość. Możesz otrzymać istotne dokumenty prawne, kontrakty lub korespondencję. Będzie to również doskonały czas na wszelkiego rodzaju inwestycje.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Zaufaj swojej intuicji i podążaj za jej wskazówkami, gdyż w dniu dzisiejszym możesz rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. Być może nawiążesz nowe kontakty, które odmienią dotychczasowe życie. Uwierz w swoje marzenia i spoglądaj na swoją przyszłość z optymizmem.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Możesz zostać uwikłany w skomplikowaną sytuację. Wykażesz się pomysłowością i kreatywnością na gruncie zawodowym. Towarzyszyć Ci będzie dużo emocji, pojawić się może wiele możliwości oraz mogą mieć miejsce sytuacje wymagające od Ciebie wytrwałości. Przed podjęciem wiążącej decyzji przeprowadź niezbędne badania lub poszukaj wsparcia u swojego mentora.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Możesz doświadczyć finansowej destabilizacji lub też podjąć się zbyt wielu projektów w tym samym czasie. Być może będziesz musiał dokonać pewnych wyborów, prawdopodobnie pomiędzy dwiema opcjami. Wykaż się elastycznością. Jak tylko poprawisz swój nastrój, z łatwością podejmiesz właściwą decyzję.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Nareszcie będzie Ci się opłacać mądrość i powściągliwość oraz zaufanie jakie pokładasz w sobie. Prawdopodobnie otrzymasz bardzo dobrą wiadomość lub zaskoczy Cię przyjazd kogoś od dawna oczekiwanego. Spokój i zadowolenie odnajdziesz przebywając we własnym towarzystwie.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Będzie to dzień, w którym powinieneś pójść własną drogą - czas rozmyślań i rozterek. Prawdopodobnie sporo czasu poświęcisz na rozważaniu możliwości, które otworzą się przed Tobą. Nikomu nie pozwól hamować swojego postępu. Przeżyj dzisiejszy dzień w sposób neutralny.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Zapowiada się spokojny dzień. Może Ci on przynieść wspaniałe możliwości. Dzięki temu będziesz cieszyć się wszystkim co najlepsze. Sprawy w domu będą się mieć ku lepszemu. Korzystnie przeprowadzisz również wszelkiego rodzaju transakcje oraz operacje związane z finansami.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zapowiada się dość trudny dzień. Wiele Twoich uczuć może mieć swoje podłoże w niepokoju i nie będą one oparte na rzeczywistości. Prawdopodobnie będziesz musiał się z kimś lub z czymś skonfrontować. Kwestie materialne mogą Cię bardzo absorbować Wszystko czego pragniesz, możesz osiągnąć wkraczając na duchową ścieżkę.

Losowe imię męskie:

Borys

Borys jest osobą, do której trudno dotrzeć. Niewielu...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Sklep

bycie właścicielem sklepu oznacza osiągniecie sukcesu w...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Ryby (19.02 - 20.03)

Miłe ryby, czeka was bardzo dynamiczny rok. To znaczy pierwsza połowa roku będzie zdecydowanie lepsza niż druga. Natomiast w drugiej połowie roku także czeka was kilka miłych wydarzeń. Ale o tym za chwilę, postaram się przekazać wam wszystkie, najważniejsze informacje, które będą dotyczyły ryb w 2020 roku.

Patrząc od początku, mogę powiedzieć, że pierwsze trzy miesiące roku będą dla was ważne, jeśli chodzi o załatwianie spraw urzędowych. Może dla części z was sądowych. Mam tutaj informacje o załatwianiu rent i emerytur, w załatwianiu spraw związanych z urzędami, może ze szpitalami, staraniem się o wyjazdy do sanatorium czy też zapisem na rehabilitację. Pierwsze 3 miesiące - sprawy, które musicie załatwić. Sprawy ważne dla części z was sprawy związane z nauką, z uczelnią, z wykształceniem, z kursami zawodowymi. To pierwsze 3 miesiące.

Kolejne 3 miesiące roku, myślę, że można będzie zaliczyć do fantastycznego czasu. Będzie to czas przepełniony miłością, radością, dobrocią, ciepłem. Spotka was bardzo dużo dobrych gestów ze strony bliskich wam osób. Uwaga wolne ryby, pomiędzy kwietniem, a czerwcem możecie poznać kogoś z kim, nie wykluczam, będziecie chcieli zawrzeć związek małżeński. Mam tu także karty mówiące o zajściu w ciążę dla starających się o dziecko. Uwaga - mogą to być bliźniaki. Fajne, dobre 3 miesiące. Powtarzam będzie wam towarzyszyć miłość, radość, ciepło, dobro, przyjemne gesty i dobre słowa ze strony waszych najbliższych, ze strony przyjaciół i współpracowników.

Trzeci kwartał roku może się rozpocząć chorobą bliskiej wam kobiety. Choroba może być trudna, choroba może być przewlekła, choroba może być niedająca się szybko i łatwo wyleczyć. I to będzie czas dla was ważny, czas, który każe wam się skupić na najbliższych. Dla części z was ryby, mam tutaj zmianę pracy, bądź zmiany przy pracy, co może oznaczać zmianę stanowiska, może oznaczać przeszeregowanie, może oznaczać oddelegowanie do innych obowiązków. Co ważne, także nie zabraknie wam w trzecim kwartale pieniędzy. Mam tutaj pokazane dodatkowe środki, które możecie otrzymać.

Czwarty kwartał czyli ostatni kwartał roku. Nadal karty mówiące o chorobie w rodzinie, ale to tylko początek kwartału myślę, że jest to październik. Od połowy października do końca roku przychodzą wiadomości, na które czekacie. Przychodzą dowody miłości, przychodzą do was dobre słowa, przychodzi do was odmiana losu. Końcówka roku będzie dla ryby bardzo dużym spełnieniem. Jeżeli teraz o czymś marzycie, ma to szansę zrealizować się właśnie w dwóch lub trzech ostatnich miesiącach roku. Część z was zechce zawrzeć związek małżeński, właśnie w okolicy Świąt Bożego Narodzenia.
Na co jeszcze chciałabym zwrócić uwagę. Ryby to będzie bardzo ważny rok, jeżeli chodzi o miłość. Chyba jeden z ważniejszych. Bardzo ważne jest, abyście potrafiły przyjmować dowody miłości, a jednocześnie okazywały miłość. Bardzo ważna będzie troska o najbliższych i pomoc w chorobie. Bardzo ważne będzie mądre stąpanie po gruncie oficjalnym. Bardzo ważne mogą być sprawy sądowe i sprawy przeszłe, które trzeba będzie na nowo otworzyć. Trochę urzędów, trochę załatwiania. Malutkie ostrzeżenie. Nie odpuszczajcie - błędną decyzję urzędu, można zmienić tylko ważna będzie wasza konsekwencja. Mam tu karty kontaktów z lekarzami mam to karty kontaktów z urzędnikami, z adwokatami. Te osoby mogą być ważne w tym roku. Jeżeli coś się finansowo nie uda, to nie martwcie się bo bliżej końca roku odbijecie to sobie z nawiązką. Ważne będą także dzieci. Wybory dzieci, edukacja dzieci. Zwróćcie na to uwagę. Trochę więcej luzu, radości, odpoczynku. Zwróćcie uwagę na siebie, na to jak spędzacie czas wolny i spróbujcie ten rok przeznaczyć na to, żeby planować sobie przyszłe działania.

Karty wskazują co za planujecie w tym roku ma szansę się spełnić w tym i w przyszłym. Wszystkiego najlepszego i życzę spełnienia tylko tych dobrych kart, wszystkiego najmilszego i najlepszego dla moich wspaniałych ryb.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
1 2 3 4 5