Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 20:00

Ayla

Ayla

Nazywam się Ayla, mam 50 lat i od wielu lat zajmuję się magią rytualną, wróżeniem, spirytyzmem i pracą z energią. Jeśli tutaj jesteś to nie...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Postaraj się o więcej cierpliwości, szczególnie dla innych ludzi. W dniu dzisiejszym ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może pokazać swoje prawdziwe oblicze.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Kino lub tańce to najlepsza rozrywka na zimowe wieczory, a samotne Wodniki znów mają szansę na nowe znajomości. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółkami, których od dawna nie widziałeś.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Być może ktoś z nich postanowi cię odwiedzić, co wprowadzi trochę zamieszania w twoje domowe życie. W miłości potrzebować będziesz czułości i bezpieczeństwa. Unikaj sporów, nie słuchaj plotek.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Rano ktoś może Cię zaskoczyć ciekawą propozycją na spędzenie dnia. Ten dzień sprzyja towarzyskim wydarzeniom, a także poznawaniu ludzi i obcych kuchni.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Czeka Cię dzień bez większych trosk, rodzina nie będzie od Ciebie zbyt wiele chciała. Rozwijaj talenty, bo możesz stworzyć coś wyjątkowego.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Zajmiesz się cudzymi sprawami, trafnie doradzisz i pomożesz. Po południu zwolnij, zwłaszcza gdy zorientujesz się, że Ty działasz, a inni się lenią. Sam odpoczywaj.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie oszczędzaj na przyjemnościach, nie żałuj czasu na hobby, na randki. W miłości masz dziś wielkie powodzenie. Single mogą z niego najwięcej skorzystać.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Dobry humor będzie Ci sprzyjać, cały dzień będzie emanował energią i sprytem. Wśród bliskich albo przyjaciół odetchniesz od obowiązków. Wieczorem pomedytuj.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Możesz wyolbrzymiać nieporozumienia i drobiazgi. Ale nie denerwuj się za bardzo na otaczających Cię ludzi. Zajmij się tym, co lubisz, bo musisz zregenerować swoje siły.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Szukaj okazji , żeby spotkać się z kimś miłym, by rozwiać jakieś wewnętrzne wątpliwości albo pogodzić bliskich. Przed snem podziękuj za ludzi, którzy Cię otaczają.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Byle słowo czy gest będzie w stanie cię wzruszyć, albo bardzo oburzyć. Potrzebujesz więcej spokoju i odpoczynku. W miłości możesz być zazdrosny o każdy gest czy nową osobę w otoczeniu partnera. Nie obiecuj jednak tego, czego w głębi serca nie zamierzasz dotrzymać.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Najważniejsza jest atmosfera. W pracy planety sprzyjają nowatorskim pomysłom i planom, które łamią schematy i reguły. Możliwy przypływ gotówki, dlatego nie rezygnuj z tego, co ci obiecano.

Losowe imię żeńskie:

Martyna

Jest wesoła, lubi się bawić, przebywać w wesołym...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Pradziad

szczęście wygrana.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop klasyczny na 2020 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Koziorożec (22.12 - 20.01)

Koziorożce moje miłe, na początek powiem, że przy tasowaniu wypadła karta pracy więc sądzę, że praca będzie dla was niezwykle ważna nadchodzącym roku.

Koziorożce zacznijmy od początku. Od samej góry. Pierwszy kwartał roku przynosi wiadomości. Od razu, dosłownie pierwsze dni, może tygodnie. Są to wiadomości dotyczące właśnie waszej pracy, waszej działalności gospodarczej. Nowi klienci, nowe zlecenia, nowe obowiązki. Trochę tego się tutaj pojawi. Natomiast podkreślam, wszystkie karty, bardzo wyraźnie mówią o tym, że poszerzy się zakres działalności czy też zwiększy się ilość obowiązków. Ze wszystkim dacie sobie radę i zyskacie uznanie, prestiż, szacunek.

Następny kwartał mówi o tym, że za prestiżem i szacunkiem idą do was pieniądze. Koniec zimy, początek wiosny to przypływy finansowe, wynikające z waszej wcześniejszej, ciężkiej pracy i z waszych decyzji, które podjęliście wcześniej. Od razu tutaj powiem, że część tej gotówki trzeba będzie wydać na młode osoby, na sprawy związane z edukacją młodych osób, może to będzie planowanie wyjazdu czy też kursu językowego. Tutaj także domaga się uwagi partner/partnerka. Jeżeli jesteście w stałym związku, karty sugerują by zwrócić uwagę na waszą drugą połowę, radzą także by użyć magi romantyczności. Czym jest magia romantyczności, koziorożcom tłumaczyć nie muszę. W każdym razie karty sugerują by zwrócić uwagę na swoją drugą połowę, a jeżeli zwrócicie uwagę tak głęboko i tak dobitnie, uda wam się tutaj mieć zwyżkę w postaci nowego członka rodziny. Tak, tak, tak, mam tu ciążę. Zostawiam was z tą wiadomością, zdecydujcie sami.

Trzeci kwartał roku mówi o tym, że wracacie z wyjazdów więc sądzę, że w lecie będziecie podróżować. Mam tutaj zaznaczone dwa wyjazdy i jesień, która wymusza na was wzięcie się ostro do pracy. To znaczy, że głowa jeszcze pamięta Kanary i Malediwy, natomiast w pracy krzyczą, że faktury trzeba wprowadzić. Do komputera więc koziorożce do pracy, do obowiązków. Natomiast karty mówią jeszcze o tym, że mogą w rodzinie być przejściowe kłopoty, mogą być wieści, których się nie spodziewacie. Są to raczej wieści od dalszych członków rodziny. Niemniej jednak są to osoby, z którymi się co jakiś czas spotykacie. Uwaga na papiery urzędowo – sądowe. To was nie minie. Jakiś papier może zostać przez was zaniedbany, zapomniany i teraz się to odbije czkawką.

Końcówka roku dla koziorożców znowu renesans uczuć, znowu wybuchy miłości. Czyżby to były właśnie narodziny? W waszym domu spokojny czas, spędzony z najbliższymi. Podkreślam planowanie wyjazdów na przyszły rok. Pewne decyzje, które będziecie musieli podjąć i tak jakby życie wymusiło na was zajęcie się sprawami domu. Nie wykluczam i nie życzę, ale może to być jakaś drobna awaria. Dla poszukujących, dla chętnych mam bądź przeprowadzkę do większej nieruchomości bądź zakup domu. Dobre karty, dobra końcówka roku.

Koziorożce ważny, dobry rok. Dużo rzeczy się będzie działo, ale będą to pozytywne zmiany. Tak jakby koziorożec mocno trzymał lejce swojego życia. Nie dacie koniom skręcić ani w lewo, ani w prawo. Będziecie szli jasno wytyczoną drogą. Nie ma tu miejsca na błędy i na pomyłki. Wszystko co sobie zaplanujesz, prędzej czy później dostaniesz. Fajne karty na końcówkę roku. Tak jak mówię, możliwa przeprowadzka do większej nieruchomości. Czy to będzie związane z powiększeniem rodziny? Jestem bardzo, bardzo ciekawa.Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira Wróżka

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Wróżka Hanna

Zajmuję się głównie i przede wszystkim doradztwem osobistym. Według numerologii jestem "wróżką", jednak ja sama uważam siebie raczej za osobę, która "czyta karty", "czyta predyspozycje", "analizuje" ludzi. Od lat...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
700/GSM
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5