Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2019-04-23
godzina 20:00

Inessa

Inessa

Wróżby tarota, szeptucha, numerologia, doradztwo duchowe Jestem Uzbeczkąz domieszką krwi polskiej. Już trzydzieści jeden lat, od kiedy...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Zaczyna się dla Ciebie nowy etap, choć początkowo możesz to odbierać za umieranie starego świata. Niestety, aby mogło nadejść nowe, trzeba odrzucić to co stare. Przyjmuj z entuzjazmem to co niesie dla Ciebie los, a wszystko przejdziesz praktycznie bezboleśnie. Będziesz chciał zadbać również o swoje otoczenie, choć nie koniecznie przypadnie to do gustu domownikom. Ty też musisz mieć kawałek dla siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Kiedy widzisz że coś się zaczyna układać w Twoim życiu, to nie spoczywaj na laurach tylko idź za ciosem. Bo wszystko czego się teraz podejmiesz, będzie miało znaczący wpływ na realizowanie Twoich wcześniejszych zamierzeń, może środki, nie będą te jakie sobie obmyśliłeś, ale cel dokładnie będzie ten o który Ci chodziło. Ktoś przyjdzie do Ciebie o pomoc, nie odtrącaj go, tylko dlatego że uważasz że się do tego nie nadajesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzień będzie sprzyjał spotkaniom z bliskimi i ogólnie spędzanie miło czasu w gronie ludzi, przy których czujesz się dobrze. Nie wierz w plotki jakie ktoś dzisiaj ze sobą przyniesie, ponieważ może się okazać, że niedoinformowanie będzie miało swoje konsekwencje. Nie myśl o tym co będzie jutro, tylko skup się na dziś. Poświęć chwilę na medytację i na całkowite wyciszenie swoich myśli. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Z całą pewnością siebie jaką posiadasz, trzymaj się swoich zasad i nie pozwól aby ktokolwiek narzucał Ci swoją wolę. Wszystko będzie zależeć od Twojego podejścia. Jednocześnie wystrzegaj się skrajności, która może przyczynić się do konfliktu w domu. Postaraj się podchodzić do tego dyplomatycznie, znacznie więcej uda Ci się wtedy zyskać. Drugą połowę dnia spędź na świeżym powietrzu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzięki bliskiej Ci osobie, zaczniesz nieco poszerzać swoje horyzonty, nowe umiejętności, na pewno w jakiś sposób przyczynią się również do zmian zawodowych. Jednak nie wybiegaj aż tak w przyszłość. Na pewno będziesz czuł satysfakcję z podjętych decyzji. Poznasz również uroki i smaki zdrowego odżywiania, co prawda możesz nie czuć się jeszcze na siłach aby je wdrożyć u siebie, ale już je poznałeś. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Bardziej zastanawiaj się nad tym co mówisz, bo niechcący możesz przyczynić się do sprawienia komuś przykrości. Twoja zajadłość w ostatnim czasie, zaczyna znacząco doskwierać otoczeniu, nie odtrącaj tych, którzy się o Ciebie martwią. Bo prędzej czy później poniesiesz tego gorzkie konsekwencje. Radą będzie Ci służyć kobieta znacznie od Ciebie starsza, nie koniecznie wiekiem, ale mentalnie i doświadczeniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Kiedy tylko docenisz to co posiadasz, poczujesz się niesamowicie szczęśliwy. Nie zazdrość, bo to nigdy do niczego dobrego nie prowadzi, a po co zaprzątać sobie głowę takimi głupotami. Przestaw się na pozytywne myślenie, idź przez życie z podniesioną głową, masz pewnego rodzaju fart w życiu, więc korzystaj z niego. Wszystko będzie do Ciebie przychodziło w odpowiednim czasie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Jeśli dziś zostanie Ci rzucone jakieś wyzwanie czy nowa propozycja, nie podejmuj chwilowo tematu. Postaraj się z decyzją poczekać do jutra, ponieważ zanim podejmiesz nowe działanie, musisz się do niego najpierw przygotować, a druga sprawa musisz zamknąć pewien etap, by móc przystąpić do nowego. Poddasz weryfikacji swoje dotychczasowe osiągnięcia, ale postaraj się bardziej skupić na przyszłości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Potrafisz pięknie opowiadać, zarzucać słuchacza wzniosłymi, wręcz patetycznymi ideami, jednak masz problem z realizacją tego co mówisz. Pamiętaj, że to właśnie Twoje czyny będą zapamiętane, a nie słowa. Ktoś bacznie Cię obserwuje, więc nie zdziw się kiedy dostaniesz burę, dla kogoś przeleje się szala goryczy. Posłuchaj starszych od siebie, może nie będzie Ci się to podobać, ale na pewno skłoni Cię do działania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie daj sobie wcisnąć czegoś, co jest wbrew Twoim zasadom i nie pozwól, aby ktoś wchodził Ci na ambicję. Dalej podążaj za głosem swojego serca i co ważne bądź z tego dumny. To jest integralna część Ciebie. Będziesz miał również okazję przekonać się jak jesteś dla kogoś ważny, co spowoduje zwiększenie się twojego poczucia wartości i w jakiś sposób poczujesz się bezpiecznie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Możesz czuć się nieco przytłoczony informacjami i rzeczami jakie dzisiaj będą się działy, niestety w większej mierze sam się do tego przyczyniasz, przez zbyt mocne analizowanie wszystkiego. Przyjmij kolej rzeczy jaką jest bez zbytecznego myślenia, a już na pewno nie gdybaj. Bez problemu dostosujesz się do sytuacji. Dzięki pewnej osobie i pozyskanym od niej informacja będziesz miał okazję na dodatkowe pieniążki. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Wszystkie decyzje jakie dziś podejmiesz będą tymi właściwymi, choć przez kogoś z Twojego otoczenia będziesz mocno wątpił w swoje siły. Nie przejmuj się tym co inni mają do powiedzenia, bo wszystko będzie dotyczyć Twojej osoby i nikt nie może Cię w żadne sposób oceniać, a już na pewno nie może decydować jak masz postępować ze swoim życiem. Zacznij przykładać większą wagę do tego co jesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Aleksander

Osobę o imieniu Aleksander cechuję wytrwałości...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Roztargniony

ktoś wobec ciebie postąpi nietaktownie.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop kwiatowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop kwiatowy - Mak 21 II - 21 III

Jeśli należysz do maku, jesteś otwarty, intuicyjny, emocjonalny, obdarzony wyobraźnią, romantyczny, podatny na wpływy, również mistyczne, łatwo się dostosowujesz i jesteś bardzo zmienny. Marzenia i mistycyzm są Twoją codziennością, musisz ufać swojej intuicji oraz uczuciom, inaczej nie zrealizujesz swych marzeń i planów, nie możesz tracić wiary w siebie.

Wśród dolegliwości na które często zapadasz są: przeziębienia, gardło, gościec, niewydolność wątroby oraz choroby zakaźne. Bardzo wrażliwe masz drogi maku stopy, uważaj wiec na to, jakie buty nosisz, możesz cierpieć na haluksy i odciski.

Mak wspierać Cię będzie, pomoże rozwinąć intuicję oraz dar jasnowidzenia oraz pomoże zrozumieć i pogodzić się z przeznaczeniem. Jednocześnie złagodzi wzburzone emocje, pomoże zrozumieć siebie i sens życia, ukoi skołatane nerwy, usunie skutki stresu, da poczucie bezpieczeństwa.

Przesłanie: Przestań walczyć ze swoim przeznaczeniem, a ukaże Ci ono swoja jasną stronę, wtedy zaakceptujesz to co Cię czeka.

Twoja najlepsza cecha: WSPÓŁCZUCIE

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik
1 2 3 4 5