Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Arkana Magii TV
Już 2019-06-26
godzina 21:00

Tarocista Szandor

Tarocista Szandor

Witaj, Pragnę zaprosić Cię do mojego świata kart tarota i kart cygańskich, numerologii i wahadeł egipskich. Jako filolog z wykształcenia...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Staniesz okoniem, jednocześnie bez żadnego problemu podejdziesz do rozwiązania pewnego zagadnienia. Swoim uporem i determinacją, pokonasz wszelkie przeszkody jakie staną ci dziś na drodze. Będziesz swojego rodzaju taranem, tylko nie zapominaj aby nikogo nie skrzywdzić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Umiesz liczyć? Licz na siebie. Za mocno powierzasz innym ewentualny sukces swoich spraw. Nie pozostawiaj nic przypadkowi, to co możesz zmienić, to rób. A to co musi poczekać, niech nabierze swojej mocy. Jednak staraj się wszystko robić samemu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Doskonały czas dla Ciebie na załatwianie wszelkich urzędowych spraw. Odkładałeś pójście do notariusza, czy adwokata, właśnie dziś wszystko załatwisz na pniu. W urzędach wszelakich też możesz odczuć działania pozytywnej siły. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiaj będziesz w zawieszeniu, nie ważne jaką decyzję będziesz podejmować, nie będzie ona dobra. Także wstrzymaj się najlepiej od wszelkich osądów i wchodzenia w nowe rzeczy, bo inaczej mówiąc, nie myślisz racjonalnie. Wieczorem postaraj się o chwilę tylko dla siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Kłopoty, które pojawią się na tle zawodowym, dość szybko będziesz w stanie rozwiązać, pod warunkiem, że Twoje myślenie będzie nieszablonowe. Używając swojej kreatywności dodatkowo możesz się przyczynić do rozpoczęcia czegoś, jeszcze bardziej interesującego dla Ciebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Za bardzo skupiasz się na tym co było, a nie co będzie. Pozornie tylko snujesz plany na przyszłość, jednak wystarczy jedno słowo czy gest, aby wprowadzić się w stan, kolokwialnie mówiąc depresyjny. Wykaż się większą hardością ducha, aby nikt nie mógł w tak perfidny sposób tobą manipulować. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Wchodzisz w sprawy, które tak naprawdę w ogóle Cię nie dotyczą. Zastanów się po co ci to, mało masz swoich spraw na głowie?! Możesz wesprzeć, pocieszyć, ale w żadnym razie nie bierz na siebie cudzych problemów, bo staną się Twoimi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Twój stan emocjonalny, niestety nie ma się najlepiej. Ogarniać Cię będzie niechęć do otoczenia i do wszystkiego co masz zrobić. Nie wbijaj się mocniej w ten stan, tylko od razu jak to zauważysz zrób coś z tym. Przestaw się jak najszybciej na pozytywne myślenie i pomedytuj trochę, aby oczyścić umysł. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Nie twórz wkoło siebie fikcyjnego świata, za szybko w niego brniesz, tracąc kontakt z rzeczywistością. Wszystko niestety opiera się na tym, abyś umiał to należycie rozdzielić, inaczej możesz stracić coś co masz, a niestety nie doceniasz. Najważniejsza jest równowaga. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie każdy człowiek ma czyste intencje, niestety często o tym zapominasz, co niekiedy sprowadza Cię na manowce. Dziś możesz dostać pewną propozycję, jednak przyjrzyj jej się bardzo uważnie, bo niektóre jej aspekty nie koniecznie będą Ci na rękę w dłuższej perspektywie czasu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dziś może nastąpić pewna sytuacja, która dość mocno zmieni Twoje podejście do świata. Można powiedzieć, że nastąpi pewien przełom, a Twój światopogląd zmieni się tak, że sam nie będziesz mógł uwierzyć w swoją wcześniejszą krótkowzroczność. Wszystko zacznie nabierać rozpędu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zauroczysz kogoś ze swojego otoczenia, nie tylko wiedzą, ale i swobodą wypowiedzi, emocjami oraz łatwością z jaką będziesz się poruszał po danej dziedzinie. Nie tylko zyskasz poklask dzięki temu, ale razem z tym przyjdą pewnego rodzaju profity, które musisz dobrze wykorzystać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Bogna

Jest niezwykle inteligentną osobą. Bardzo wnikliwie...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Zaskoczony

zostać - mimo woli odkryjesz tajemnicę.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Wybierz Eksperta

Vera

Jak przywrócić harmonię w swoim życiu ? Jak wykorzystać magię ażeby poczuć jej siłę i odwrócić zły los ? Jak znaleźć pracę czy utrzymać miłość ? Jak poradzić sobie z Karmą i złym spojrzeniem ? Na te i wiele innych pytań, odpowiadam poprzez karty Tarota...
WOLNY
Monk_tv
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Ravelia

Witam serdecznie … W przypadku chęci rozmowy przez prywatny " videochat" proszę wcześniej o krótką informację , gdyż nawet kiedy jestem zalogowana wykonuję dla Państwa różnego rodzaju prace ... Jestem numerologiczną ósemką...
WOLNY
Monk_tv
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Salonik Chat Callback 700

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
OFFLINE
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
700/GSM
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Michael Michał Przybyłowicz

Zapraszam na programy "Wieczory Wróżb" emitowane na żywo. Zadzwoń na numer 708 788 066 i poznaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Jestem Michał- zodiakalny rak, numerologiczna 11-stka, a więc moim zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc...
700/GSM
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Tarocistka Magda

Mam na imię Magda jestem tarocistką z powołania. Specjalizuję się w czytaniu z kart Tarota – pomocnika i dobrego doradcy, a także Kart Cygańskich. Na co dzień pracuję z ludźmi. Jestem osobą bardzo empatyczną i wrażliwą. Tarot to mój przyjaciel, pozwól, aby...
OFFLINE
Monk_tv
NOWY
--------