Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: jestem od 9 do 24
Wtorek: jestem od 9 do 24
Środa: jestem od 9 do 24
Czwartek: jestem od 9 do 24
Piątek: jestem od 9 do 24
Sobota: jestem od 9 do 24
Niedziela: Jak zalagowana
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Lew
WOLNY
Monk
NOWY
--------
Wróżka Anna Bell
 

Wróżka Anna Bell

Ocena: 4.8
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Sennik, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop kwiatowy, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Horoskop biznesowy na 2019 rok, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Kojarzenie Par, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy biznesowy, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Wrożka Anna Bell

Zamów już dziś nowy rozkład Tarota; Co Cię czeka w Nowym Roku?.

Witam moi drodzy,
nazywam się Anna Bell  Wróżeniem zajmuje się od lat, zawodowo od kilku. Zawsze bałam się słowa wróżka, ukrywałam swój talent zajmując się pracą w innym kierunku, nie chciałam żeby inni wiedzieli czym naprawdę się zajmuję ale moi najbliżsi przyjaciele, znajomymi namawiali mnie bym pokazała swój talent światu. Mówili: Ludzie Cie potrzebują, bądź z nimi. Skoro Bóg dał Ci talent w tym kierunku, nie marnuj go, skrywając prawdę o sobie. I tak o to jestem kochani z Wami. Będę tu pomagać Tobie rozwiązywać Twoje problemy, rozwieję Twoje życiowe wątpliwości. Ludzie zwracają się do mnie z najdziwniejszymi problemami, mam stałych klientów którzy mi zaufali, nie będę Cie oceniać, krytykować ja Tobie tylko pokaże jakie rozwiązanie i jaka drogę wybierają dla Ciebie moje karty.
Jeśli czujesz, że zagubiłeś się w życiu, zwlekasz z podjęciem decyzji, boisz się jej konsekwencji, skontaktuj się ze mną a jestem po to żeby pomóc Ci wskazać drogę, wskazać rozwiązania które wybierają dla Ciebie moje karty. Nie rozwiąże za Ciebie problemów, lecz razem możemy znaleźć w trudnych chwilach sposób wyjścia z Twojej trudnej sytuacji.
Ja nie znajdę Ci miłości, nie umowie Cie na randkę, nie sprawie że on zadzwoni ale mogę Ci wskazać gdzie ta miłość czeka na Ciebie, mogę Ci powiedzieć czy zadzwoni a jeśli nie to dlaczego. Mogę Ci powiedzieć dlaczego odszedł i czy wróci. Mogę Ci powiedzieć jaka przyszłość czeka Cie w tym związku.
Ja nie znajdę Ci pracy ale powiem czemu Ty nie możesz jej znaleźć, ja Ci powiem kiedy ją znajdziesz i gdzie masz ja szukasz. Ja mogę Ci powiedzieć czy warto ją zmieniać czy nie ale nie podejmę decyzji za Ciebie.

Moje usługi:
- Smschat - krótka informacja, w odpowiedzi do Was mam tylko 160 znaków.

- Chat- mamy tutaj możliwość rozmowy prawie w cztery oczy. Prowadzicie ze mną te rozmowę, nie bójcie się zadawać pytań.
- Telefon- tutaj jest możliwość rozmowy ze mną, dzwonisz bezpośrednio do mnie.
- Kochani zachęcam Was do korzystania z porady e - mail, Tutaj robię bardzo obszerna analizę, daje więcej niż tylko to za co płacisz. Gdy rozkładając karty ujrzę coś istnego w Twojej sprawie, zawsze to napisze Ci nawet jeśli pytasz o inna dziedzinę życia w danej chwili.

 

Kochani zachęcam Was o wydawanie opinii, dobrej czy złej, ocenicie sami , po skorzystaniu z moich usług.
Zapewniam Wam sto procent szczerości i sto procent dyskrecji.

Ważne;
Jeśli korzystasz z moich wróżb, tym samym  wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłączenie takich jak imię i data urodzenia podanych w formularzu mailowym lub innej formie kontaktu w celu wykonania umowy usługi.
W każdej chwili zgodę możesz odwołać  zażądać usunięcia swoich danych.
Twoje dane są chronione  tajemnicą. 
WRÓŻĘ TYLKO OSOBĄ PEŁNOLETNIM. 
NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TWOJE ŻYCIE PO WYKORZYSTANIU WSKAZÓWEK Z TAROTA.

Z mocą anielskich pozdrowień Anna Bell 


(2019-11-28 15:50:23)
Goraco polecam, szybkie i konkretne odpowiedzi w 100% trafne. Napewno bede czesciej korzystala z pomocy Pani Anny!!!
Ocena:
(2019-11-23 17:10:42)
Dziękuję
Ocena:
(2019-10-07 11:02:04)
Polecam wszystkim, zawsze wracam !
Ocena:
(2019-10-06 19:23:22)
Pani Anna najlepsza. Korzystam z Jej porad nie po raz pierwszy. Wiele tłumaczy, mówi rzeczy które się sprawdzają. Jestem wdzięczna za pomoc duchową
Ocena:
(2019-08-27 15:51:36)
Ocena:
(2019-08-10 08:38:01)
Bardzo trafne opisy sytuacji i osób. Polecam i dziękuję za nasze rozmowy.
Ocena:
(2019-07-25 10:17:02)
Ocena:
(2019-05-13 21:20:01)
Ocena:
(2019-03-24 20:37:46)
Jestem bardzo mile zaskoczona, Pani mi pomogla wiecej niz oczekiwalam, polecam
Ocena:
(2019-03-09 17:20:14)
Wspaniała wróżka, która przy moich wróżbach nie pomyliła się. Polecam i zawsze będę.
Ocena:
1 2 3 4 5