Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: Mam urlop od 23.08 do 15.09.2019
Wtorek: Będę chwilę przy biurku w Wawie w środy
Środa: "
Czwartek: "
Piątek: "
Sobota: "
Niedziela: "
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Baran
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Janusz JAsny
 

Janusz JAsny

Ocena: 4.6
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Sennik, Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Przyjaźń i uczucia w zodiaku

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Zdrowie, Finanse

Portret Eksperta

Witam serdecznie.
Jestem gotów na spotkanie Waszych problemów i Waszej przyszłości. Kontakty ze mną – im są bliższe, tym lepsze! Wyróżniam bezpośrednie nasze spotkania w salonie wróżb. Dobra forma kontaktu ze mną, to także bezpośrednia rozmowa telefoniczna. Inne zalety ma „chat na stronie” – powiedzmy po polsku „dialog na stronie”. To szybka forma i szalona inspiracja dla jasnowidza – to, błysk jasnowidzenia. Ponadto, Państwo lubicie wysyłać sms-y; ja – odpowiadać. Gdy potrzebna jest jednak, dłuższa wypowiedź, warto wówczas zamówić opracowanie przesyłane Państwu przeze mnie pocztą e-mail. Jeśli opracowanie to mieści także odpowiednie rytuały lub potrzebne Wam afirmacje – można całość wydrukować i korzystać wielokrotnie, w najlepszym czasie. Tyle o formach usług.
Teraz o mnie. Jestem doświadczonym wróżbitą; absolwentem dwóch kierunków wyższych studiów humanistycznych i łagodnym człowiekiem. Od lat stawiam Tarota i Karty Tradycyjne. Jestem Waszym doradcą duchowym ceniącym zdobycze świata ezoterycznego, instynkty, intuicję, a także nauki psychologiczne. Przepowiadam, doradzam, podpowiadam, a Państwo, mając szerszy wybór, łatwiej, być może, podejmą ważne, życiowe decyzje.
Specjalizuję się w sprawach uczuć. Uważam, że najważniejsze słowo w słownikach świata, to miłość. Zjawisko to przesądza w różny sposób o przetrwaniu ludzkiego gatunku. To co się dzieje i będzie się działo w Waszych sprawach pracy, finansów i zdrowia też jest mi bliskie.
Do dziś pamiętam, jakby to było wczoraj, spotkanie w salonie wróżb ze studentką piszącą pracę magisterską. Wybrała ambitny i kontrowersyjny temat. Obawiała się o obronę pracy. Kiedy powiedziałem, że zaliczy średnio, lecz pewnie, chciała mnie wycałować, czemu, z trudem, udało się zapobiec... Zamiast czułości - zaproponowałem Jej, by szybko uczyła się języka niemieckiego. Nie miała ochoty, lecz uległa temu. Dziś, od lat, Ona spełnia się w związku małżeńskim z obywatelem kraju niemieckojęzycznego, a także realizuje się zawodowo, co nie polega, bynajmniej, na sprzątaniu.Jeśli, już sprzątać – to przede wszystkim we własnym kraju.


Łączę serdeczności
Janusz JAsny


(2019-06-21 20:41:52)
Pan Janusz poza niesamowitym darem ma w sobie tez takie jakieś dobro. Ogromne pokłady tego dobra i życzliwości. Czasami po telefonie z nim czuje jakbym rozmawiała z takim dobrze życzącym Tatą.
Ocena:
(2019-06-21 16:23:01)
Bardzo dobry i poczciwy człowiek to przede wszystkim. Serce na dloni. Sporo prawdy, kiedyś 2,5 roku temu, jak byłam b. Zakochana, powiedział: sama Pani go pogoni, jak się Pani przekona co to za człowiek. Nie uwierzyłam, i myslalam, ze kompletna bzdura. Rok, później kazałam się spakować i się wynosic z mieszkania owemu Panu :)
Ocena:
(2019-03-09 22:18:01)
Ocena:
(2019-02-23 23:29:01)
Ocena:
1 2 3 4 5