Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Usługi specjalne

Dostępność

Poniedziałek: Staram się
Wtorek: być dla państwa
Środa: dostępna
Czwartek: kiedy tylko
Piątek: mogę
Sobota: Zapraszam do kontaktu
Niedziela:
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Lew
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Nadija
 

Nadija

Ocena: 4.7
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Zadzwoń do Eksperta (700)
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Talizmany, Dieta a znak zodiaku, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Miłosne talizmany

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Witam Cię w moim świecie, jeśli czytasz ten tekst znaczy, że szukasz rozwiązania swoich problemów. Jeśli tylko zechcesz pomogę Ci. 

Moje karty potrafią wskazać odpowiednią drogę. Wystarczy zadać im pytanie. Ale pamiętaj karty to drogowskaz a nie wyrocznia. 

Moimi pomocnikami są karty klasyczne, tarot oraz karty elfickie (tylko u mnie).

Od dziecka miałam wizje i sny prorocze ,ale dopiero wchodząc w wiek dojrzałości zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę w tej dziedzinie i pielęgnować dar,  którym zostałam obdarzona. Staram się jak najwłaściwiej przekazać co mówią karty, ale proszę pamiętaj, że z drugiej strony ja jestem tylko człowiekiem i też mam prawo się czasem pomylić. Rzadko się to zdarza, ale się zdarza :) 

Do każdego klienta i do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z empatią. Ponieważ aby moc pomóc drugiemu człowiekowi trzeba nawiązać z nim połączenie energetyczne.

Z racji tego proszę pamiętaj, że nieważne którą metodę kontaktu ze mną wybierzesz, proszę podaj imię i datę urodzenia to bardzo ważne.

Nie krępuj się, nie wstydź, pomogę Ci rozwiązać każdy problem, czasem do rozwiązania potrzeba tylko drobnej iskry drugiego człowieka a sprawy same znajdą swój bieg. 

" Krocz spokojnie wśród zgiełku i ludzi..." Desiderata


(2019-05-29 11:33:27)
Gorąco polecam !!
Ocena:
(2019-03-30 15:35:29)
Gorąco polecam!
Ocena:
(2018-07-30 19:10:22)
Ocena:
(2018-07-25 20:10:51)
bardzo pomocna zeczowo opowiada na pytania bardzo pozytywna energia polecam.
Ocena:
1 2 3 4 5