Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: zawsze forma kontaktu sms/mejl
Wtorek: zarówno online i offline ...
Środa: OPCJA TELEFON/ GSM /CHAT
Czwartek: JEŚLI JESTEM ONLINE
Piątek: I MAM WŁĄCZONE WW. OPCJE
Sobota: na sms będąc offline najpóźniej
Niedziela: odpowiadam wieczorem
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Baran
WOLNY
Monk_tv
NOWY
--------
Ravelia
 

Ravelia

Ocena: 4.7
Wyślij e-mail Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Porozmawiaj przez chat Wyślij prośbę o oddzwonienie Zadzwoń do Eksperta (700)
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Masaż, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2019 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Witam serdecznie …

W przypadku chęci rozmowy przez prywatny " videochat" proszę wcześniej o krótką informację , gdyż nawet kiedy jestem zalogowana wykonuję dla Państwa różnego rodzaju prace ...

Jestem numerologiczną ósemką, która posiada zarówno intuicję jak i serce…Jestem również Mistrzem Uzdrowicielem Reiki i dzięki tej metodzie pomagam w sprawach zdrowotnych,oczyszczam sytuację z przeszłości i mające odbyć się w przyszłości zarówno podczas spotkań osobistych jak i na odległość.

Zachęcam do pytania mnie o zdrowie na podstawie daty urodzenia oraz na co należy zwrócić uwagę w danym roku kalendarzowym.Na te pytania odpowiadam stosując metodę pana Sylwestra Chordeckiego.

Moim zadaniem w tym życiu jest pomagać ludziom zrozumieć ich życie i procesy, które w nim zachodzą a dzięki temu transformować ich na lepsze.

W pracy ezoterycznej posługuję się wahadełkiem, kartami Tarota, kartami geomantycznymi, kartami Lenormand oraz kartami anielskimi. Oprócz tego korzystam z narzędzi analitycznych takich jak  metoda numerologiczna opracowana przez pana Sylwestra Chordeckiego a także Tarotowy Portret Psychologiczny indywidualny i partnerski będący połączeniem numerologii i kart Tarota (metoda opracowana przez panią Alicję Chrzanowską). Analizę karmy wykonuję Tarotem Smoków.

Jako ezoteryk ciągle się dokształcam by poprawiać jakość świadczonych przeze mnie usług oraz rozszerzać ich zakres.

W chwili obecnej wykonuję również rytuały z użyciem świec na poprawę wszelkich sfer życia oraz oczyszczam z klątw, uroków i wszelkich negatywnych energii.

Uwaga: Na analizy e-mail odpowiadam maksymalnie do 48h od akceptacji oferty.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu ze mną!

Ravelia


(2018-02-17 09:19:21)
Analiza baaardzo obszerna i szczegółowa, zawiera wiele informacji. Bardzo trafne i prawdziwe uwagi, wróżka z wielkim darem. Na pewno wrócę jeszcze nie raz :) Polecam !!!
Ocena:
(2018-01-20 09:44:54)
Ocena:
(2018-01-17 09:26:18)
Ocena:
(2017-09-19 13:05:19)
Otrzymalam bardzo wyczerpujaca odpowiedz,polecam wszystkim,napewno jeszcze skorzystam
Ocena:
1 2 3 4 5