Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Dostępność

Poniedziałek: każdego
Wtorek: dnia
Środa: gdy
Czwartek: mnie
Piątek: potrzebujesz
Sobota: również
Niedziela: w weekend
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Byk
WOLNY
Monk_tv
NOWY
--------
Vera
 

Vera

Ocena: 4.9
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Numerologia

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Zdrowie, Finanse

Portret Eksperta

Jak przywrócić harmonię w swoim życiu ? Jak wykorzystać magię ażeby poczuć jej siłę i odwrócić zły los ? Jak znaleźć pracę czy utrzymać miłość ? Jak poradzić sobie z Karmą i złym spojrzeniem ? Na te i wiele innych pytań, odpowiadam poprzez karty Tarota, Runy, Numerologię czy  Zodiak Chiński. Sporządzam Portrety Numerologiczne, analizy biznesowe, na datę ślubu, cesarskie cięcie,  czy kwalifikacje zatrudnianych pracowników.Określam co oznacza konkretne imię i jakie cechy charakteru mają osoby o tym imieniu.

Sposobami przewidywania przyszłości i analizowaniem duszy ludzkiej interesuję się od zawsze. Ezoteryka to moje powołanie i pasja.  Moje humanistyczne zainteresowania ściśle związane są z  Astrologią, wiedzą tajemną, aniołami, metafizyką. Interesuje mnie to co niewidzialne dla oczu, niezwykłe, zakazane. Kocham karty. Ich energię wykorzystuję do odpowiedzi na wszystkie trudne pytania, pomagam przywrócić i utrzymać kontrolę nad naszym życiem, doradzam i poszukuję przyczyn i sposobu wyjścia z każdej sytuacji, która nas przytłacza i przerasta.

 Jestem doświadczonym, dyplomowanym psychotronikiem i doradcą duchowym - naprowadzam na drogę powodzenia, miłości, sukcesu. Pomagam w rozwiązywaniu problemów przełomowych ale i tych dotyczących dnia codziennego.

Pracuję jako ekspert ezoteryczny w EZO TV, TVN, TVN 7, POLONIA 1, METEO TV.

 We wróżbach szukamy rady, pomocy, wsparcia. Wróżba dodaje otuchy, przynosi ukojenie i nadzieję. Kontakt z wróżką wnosi w nasze życie radość, mobilizuje do działania i zmian w życiu. Zapraszam do spotkania i rozmowy.

                          Serdeczności,

                                                                VERA

 


Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop biznesowy - czerwiec 2018 autor: Vera, data: 2018-05-29 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - maj 2018 autor: Vera, data: 2018-04-27 Artykul
Tytuł: Prognoza biznesowa - kwiecień 2018 autor: Vera, data: 2018-03-29 Artykul
Tytuł: Walentynki autor: Vera, data: 2017-02-14 Artykul
Tytuł: Rok ognistego Koguta autor: Vera, data: 2017-02-01 Artykul
Tytuł: Przesilenie zimowe autor: Vera, data: 2016-12-28 Artykul
Tytuł: Magia Zwierciadeł autor: Vera, data: 2016-06-30 Artykul
Tytuł: Łapacz snów autor: Vera, data: 2016-06-22 Artykul
Tytuł: Klątwy i uroki autor: Vera, data: 2016-06-13 Artykul
Tytuł: Amulety - Oko Proroka autor: Vera, data: 2016-05-09 Artykul
1 2