Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: każdego
Wtorek: dnia
Środa: gdy
Czwartek: mnie
Piątek: potrzebujesz
Sobota: również
Niedziela: w weekend
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Byk
WOLNY
Monk_tv
NOWY
--------
Vera
 

Vera

Ocena: 4.9
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Numerologia

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Zdrowie, Finanse

Portret Eksperta

Jak przywrócić harmonię w swoim życiu ? Jak wykorzystać magię ażeby poczuć jej siłę i odwrócić zły los ? Jak znaleźć pracę czy utrzymać miłość ? Jak poradzić sobie z Karmą i złym spojrzeniem ? Na te i wiele innych pytań, odpowiadam poprzez karty Tarota, Runy, Numerologię czy  Zodiak Chiński. Sporządzam Portrety Numerologiczne, analizy biznesowe, na datę ślubu, cesarskie cięcie,  czy kwalifikacje zatrudnianych pracowników.Określam co oznacza konkretne imię i jakie cechy charakteru mają osoby o tym imieniu.

Sposobami przewidywania przyszłości i analizowaniem duszy ludzkiej interesuję się od zawsze. Ezoteryka to moje powołanie i pasja.  Moje humanistyczne zainteresowania ściśle związane są z  Astrologią, wiedzą tajemną, aniołami, metafizyką. Interesuje mnie to co niewidzialne dla oczu, niezwykłe, zakazane. Kocham karty. Ich energię wykorzystuję do odpowiedzi na wszystkie trudne pytania, pomagam przywrócić i utrzymać kontrolę nad naszym życiem, doradzam i poszukuję przyczyn i sposobu wyjścia z każdej sytuacji, która nas przytłacza i przerasta.

 Jestem doświadczonym, dyplomowanym psychotronikiem i doradcą duchowym - naprowadzam na drogę powodzenia, miłości, sukcesu. Pomagam w rozwiązywaniu problemów przełomowych ale i tych dotyczących dnia codziennego.

Pracuję jako ekspert ezoteryczny w EZO TV, TVN, TVN 7, POLONIA 1, METEO TV.

 We wróżbach szukamy rady, pomocy, wsparcia. Wróżba dodaje otuchy, przynosi ukojenie i nadzieję. Kontakt z wróżką wnosi w nasze życie radość, mobilizuje do działania i zmian w życiu. Zapraszam do spotkania i rozmowy.

                          Serdeczności,

                                                                VERA

 


(2019-03-20 20:35:01)
Wspaniała Kobieta - Rentgen! Dziękuję, że miałam przyjemność rozmowy z Panią. Dawno nikt nie dotarł do mnie tak głęboko pomagając jednocześnie rozwiązać problem i uświadomić, jaką drogę wybrać. Cudowny człowiek!
Ocena:
(2019-01-26 16:53:01)
Bardzo lubię z Pania rozmawiac- wysoki poziom wrozbiarstwa.:)
Ocena:
(2018-06-28 11:33:53)
Dziękuję. Wspaniała, dogłębna analiza dająca dużo do myślenia i ukierunkowująca na działanie. Los w naszych rękach trzeba tylko wiedzieć jak z nim postępować :) Jestem pełna wiary i optymizmu, jeszcze raz dziękuję.
Ocena:
(2018-05-17 13:03:19)
Ocena:
1 2 3 4 5