Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: kiedy
Wtorek: jestem
Środa: zalogowana
Czwartek: zapraszam!
Piątek:
Sobota:
Niedziela: niedziela zawsze wolna!!
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Koziorozec
OFFLINE
Monk
NOWY
PROMOCJA
Estelle
 

Estelle

Ocena: 5
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Zadzwoń do Eksperta (700)
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Feng shui, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Odcienie męskości, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Witam serdecznie,
Mam na imię Monika, ale większość z Was zna mnie pod pseudonimem Wróżka Estelle. Pracuję głównie z kartami Tarota i od wielu lat pomagam rozwiązywać problemy osobom, które się do mnie zwracają.
Jeżeli wydaje Ci się, że życie utknęło w martwym punkcie, że wszystko wokół jest szare i bez znaczenia, to dobrze trafiłeś. Jestem tutaj po to by pomóc Ci odnaleźć właściwą drogę, odnaleźć własne miejsce i doradzić jak pokierować własnym życiem aby być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Tarot nie rozwiąże za Ciebie problemów, ale jest narzędziem, które pozwala przewidzieć przyszłe zdarzenia, a także dostrzec możliwości i szanse jakie stawia przed nami życie. Bardzo często otrzymujemy znaki, ale lekceważymy je, ponieważ boimy się zmian. Karty Tarota nie naprawią naszego życia, ale udzielą cennej rady jaką drogę wybrać i jaki wybór będzie najwłaściwszy. Każdy w sobie nosi najważniejsze prawdy, ale życie bardzo często rzuca nas w wir nieprzewidzianych okoliczności, stawia trudne zadania i nie umiemy się w tym odnaleźć. Jeśli więc szukasz porady lub po prostu chcesz wiedzieć jak może ukształtować się Twoja przyszłość albo coś Cię dręczy i nie wiesz jak dalej pokierować swoimi życiem, to zapraszam na seans z moimi kartami Tarota i na skorzystanie z jego mądrości.

Wróżka Estelle
 


(2019-05-03 13:06:40)
Ocena:
(2019-03-22 12:32:14)
Niezwykle prawdziwa ocena sytuji aktualnej, co z przyszłościa -to się okaże , choć z perspektywy czasu poprzednia wróżba okazała się prawdziwa
Ocena:
(2018-05-26 09:47:54)
Ocena:
(2018-04-24 13:52:36)
Ocena:
1 2 3 4 5