Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: Zapraszam codziennie od 20.00-2.00
Wtorek: Jeśli jestem dostępna a nie odbieram
Środa: jestem w tym momencie na czacie z Klientem
Czwartek: Zatem proszę o cierpliwość
Piątek: I odwrotnie jeśli rozmawiam, nie mogę odebr
Sobota: czata/maili/czy sms
Niedziela: Serdecznie zapraszam ;)
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 598 79 51 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Brak
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Juliette
 

Juliette

Ocena: 5
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Runy, Tarot, Numerologia

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Witam serdecznie, Juliette. Zapraszam wszystkich Państwa na spotkania ezoteryczne ze mną na Naszym Portalu. Pracowałam w Doradztwie Duchowym dla programów ezoterycznych polskich stacji telewizyjnych, jak również dla Organówi i Klientów Wyższego Szczebla. Każda osoba kontaktująca się ze mną jest całkowicie anonimowa. Oferuję uczciwość i pełen profesjonalizm w odpowiedzi na Państwa pytania. Posługuję się Kartami Tarota, Runami, Kartami Anielskimi, Klasycznymi, wahadłem oraz numerologią.

Sporządzam indywidualny Portret Psychologiczno-Numerologiczny, na podstawie którego określam drogę życiową człowieka - cechy dominujące w dzieciństwie i w młodości, w średnim wieku oraz w trzeciej części życia. Przedstawiam możliwości i predyspozycje, a także podświadome lęki i kompleksy - co jest jedną z najtrudniejszych pozycji, ponieważ wskazuje na rzeczy, do których niektórzy nie przyznają się nawet sami przed sobą - nie dopuszczają do świadomości, albo nie zdają sobie srawy z własnych ułomności. Każdy z nas ma wady, ale też wartości i zasady, jakimi kieruje się w życiu. Na podstawie Portretu określam jak jesteście Państwo postrzegani wśród ludzi, jak również sporządzam Waszą wewnętrzną analizę Serca.

Moje wieloletnie doświadczenie ezoteryczne pozwala mi podpowiedzieć jak najlepsze rozwiązania wszelkich sytuacji życiowych, wydostania się z zakrętu życiowego, jak również przedstawienia prognoz na przyszłość. Szczęśliwą przyszłość, bo każdy z nas ma wolną wolę - możliwość samodzielnego podejmowania decyzji. Czasami brakuje w życiu tylko osoby, która podpowie możliwość wyjścia z ciężkiej sytuacji.

Serdecznie zapraszam, Juliette.


(2019-06-17 19:32:04)
Wspaniały człowiek. Bardzo ciepła, oddana i pomocna Wróżka.Trafnie przepowiada teraźniejszość. Daje dużo wsparcia i szanuje każdego człowieka.
Ocena:
(2019-05-01 22:57:40)
Wspaniała osoba, polecam całym sercem : )
Ocena:
(2019-03-06 23:39:02)
Bardzo dobry doradca, super doradza i wskazuje droge!
Ocena:
(2019-02-28 03:05:39)
Wspaniała osoba, ogrom wiedzy!!!
Ocena:
1 2 3 4 5