Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)
Panna
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Agra
 

Agra

Ocena: 4.6
Wyślij e-mail Cena Porozmawiaj przez chat Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Rozpocznij SMS Chat Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2018 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Wróżba weekendowa, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia, Horoskop roczny miłosny 2018

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Zdrowie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

 Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia, później tarot, wahadełko i magia. Od kilku lat zajmuję się też Reiki. Trzy lata temu zrobiłam kurs znachorski u szeptunki z Podlasia. Moje wróżby są rzetelne i treściwe. Nie leję wody. Sprawdzalność jest duża. Proszę jednak mieć świadomość, że ja tylko radzę, a decyzję podejmujecie Państwo sami. Sami też za nią odpowiadacie. Zastrzegam sobie prawo do nie wróżenia z powodów etycznych. Nie wróżę w imieniu osób trzecich poza najbliższymi. Nie wyrokuję daty śmierci. Nie podaję numerów totolotka. Nie wróżę kobietom w ciąży. Proszę o konkretne, rozsądne pytanie, które nie wymaga odpowiedzi typu tak czy nie. Od tego są pasjanse. Proszę o datę urodzenia i imię. Karty znają odpowiedź na każde pytanie. Czasem tylko odpowiadają na to nie zadane.
Odpowiadam na wszystkie esemesy i maile  nawet wtedy gdy nie jestem online.
Jeśli chodzi o chat to na to potrzeba co najmniej kilku minut. Choćby potasowanie kart trwa, a i napisanie odpowiedzi też wymaga czasu.

PROMOCJA

mail

3 pytania tarot 23 zł, 2 pytania 17 zł, 1 pytanie 10 zł

karta dnia anielska 10 zł

astrologia położenie planet bez interpretacji 10 zł

Zapraszam serdecznie...


(2018-10-03 23:01:04)
Moj ulubiony doradca. Konkretnie i bardzo trafna ocena sytucji. Zawsze. Doradca, ktory dodaje bardzo pozytwnej energii. Na czacie bardzo szybko uzyskuje odpowiedzi. Ekspresowe doradztwo idealnie odpowiadajace technologicznemu wiekowi. A jednoczesnie potezna dawka Energii Pozytwynej prosto w kregoslup. Pani Agro, bede jeszcze Pania lapac odsnosnie analizy problemu. Mam nadzieje, ze wykorzystam promocje w najblizszym czasie. Bardzo mocno Pani dziekuje:)
Ocena:
(2018-09-01 23:57:11)
Dziękuję bardzo. Wszystko się zgadza co do teraźniejszości, co do przyszłości to się okaże, dziękuję bardzo polecam:)
Ocena:
(2018-07-27 23:27:02)
Bardzo trafna i konkretna informacja. Szczera i rzeczowa.Bardzo szczera i porawdziwa. Dokladny opis tego co sie dzieje w rzeczywistosci. Trafnosc 100%. Po raz kolejny trafila Pani w sedno. Polecam Eksperta z pelna odpowiedzialnoscia i pod kazdym wzgledem. Rady i przyszle perspektywy bardzo pomagaja.
Ocena:
(2018-07-18 03:22:17)
Ocena:
1 2 3 4 5