Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Dostępność

Poniedziałek: ----------------
Wtorek: 10:00-12:00 i 19:00-23:00
Środa: 10:00-12:00 i 19:00-23:00
Czwartek: 10:00-12:00 i 20:00-21:30
Piątek: 10:00-12:00 i 19:00-23:00
Sobota: 10:00 - 12:00
Niedziela: 21:00-22:00 wieczór wróżb online
Karta Callback Zadzwon
Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online
Baran
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Ayla
 

Ayla

Ocena: 5
Wyślij e-mail Cena Wyślij prośbę o oddzwonienie Cena Zadzwoń do Eksperta (700) Cena Porozmawiaj przez chat Rozpocznij SMS Chat
Zaloguj się aby dodać eksperta do ulubionych


Kategorie

Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Reiki, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop indiański

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Portret Eksperta

Jestem mistrzem Reiki, energoterapeutką, spirytystką  i numerologiczną 33-ką.

Posługując się tarotem i kartami anielskimi pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.

Skutecznie usuwam klątwy, uroki, oczyszczam  energetycznie ludzi, zwierzęta i nieruchomości.

Wspomagam też profilaktykę zdrowia i procesy zdrowienia. 

Służę pomocą na sesjach przekazu energii Reiki jak i radiestezji terapeutycznej (Aurametr Horusa)

Jako numerologiczna 33-ka podążam tą ścieżką z  powołania  -

wykorzystuję swój dar, pasję i intuicję do terapii  ludzkiej duszy i ciała.

 

Zapraszam do kontaktu ze mną

Ayla

 

 

 

  • TAROT

Przeanalizujemy sytuację i sprawdzimy co los niesie. Znajdziemy właściwą drogę i kierunek działania, pomogę Ci stawić czoła wyzwaniom, które stają przed każdym z nas. Często tarot ukazuje sytuację, w której szczęście stoi już tuż za rogiem. Bardzo lubię przekazywać pozytywne wieści.

A jeśli chodzi o te negatywne ?

Cóż, często nawet niezbyt pozytywne wieści można przekuć w siłę do zmian w pozytywnym kierunku . Tarot pokaże przyszłość ,  a jeśli  wiesz co niesie dana sytuacja, możesz zapobiec wielu problemom. Zawsze znajdzie się rada.t

W tym sensie lubię gdy prognozowana przez tarot sytuacja nie zawsze do końca się sprawdza .Bo właśnie dzięki tarotowi udało się jej uniknąć, bądź wyprzedzić czyjeś szkodzące Ci działania.

Tarot jest bardzo precyzyjny - proszę więc aby dzwoniący opisali mi sytuację , bądź problem jak najdokładniej.  Moją specjalnością są rozkłady dotyczące miłości i związków partnerskich. Możesz zapytać mnie o każdą dziedzinę życia , taką jak np.miłość, przyjaźń, rodzina, podróże, finanse, praca .Możesz pytać o określone sytuacje jak np. zakup czy wynajem konkretnego mieszkania.   

 

  • KARTY ANIELSKIE

Pozytywna dawka energii dla każdego. Proponuję rozkład, w którym anioły podpowiedzą Ci jak oczyścić i uwolnić przeszłość, bądź negatywne doświadczenie. Szepną też co wymaga uporządkowania w Twoim życiu a o co powinno się najbardziej zadbać i ochronić. Oczyszczą Cię z poczucia strachu i niewiary.

Kontakt poprzez anielskie karty z subtelnymi wibracjami Twoich anielskich opiekunów uruchamia  pozytywną siłę kreacji i  prawo przyciągania obfitości, radości i miłości. 

 

  • WAHADŁO

Podczas rozmowy sprawdzimy Twój stan energetyczny, zdiagnozujemy stan czakr i poziom energii. Oczyścimy i odetniemy ewentualne podłączenia i sprawdzimy ich pochodzenie. Doenergetyzujemy organizm. Sprawdzimy ewentualne  klątwy , uroki itp.                                                                                                 

Na życzenie dokonam analizy Twej duszy : jej wieku, procesu etapu oraz roli jaką obrała na to wcielenie. Zobaczymy jakie masz mocne i słabe punkty.

Możemy też sprawdzić, czy dany związek jest karmiczny oraz jakie relacje łączyły obie osoby w najbardziej rzutującym na obecne wcieleniu. 

Twoje mieszkanie - możemy sprawdzić na planie fizycznym i poza fizycznym, czy są jakieś szkodliwe wpływy. Są to np.z fizycznych cieki wodne, żyły , uskoki geopatyczne itp. z gatunku niefizycznych : klątwy, szlaki astralne, obce byty, pamięć murów itp.   

 

  • REIKI

Podczas rozmowy na życzenie służę wam również przekazem uniwersalnej energii Reiki. Przekaz wspomaga procesy zdrowienia na poziomie zarówno fizycznym jak i duchowym. Reiki działa nie tylko na ludzi , także na zwierzęta i rośliny.

Proszę jednak pamiętać, że korzystanie z energii Reiki nie zwalnia was z konieczności wizyty u lekarzy medycyny. Wszelkie naturalne metody uzdrawiania wspierają i uzupełniają medycynę konwencjonalną.

Reiki działa zgodnie z prawami natury , harmonizuje energię całego organizmu a więc ciała i ducha. Podczas przekazu energii Reiki, przepływa ona przez kanały (meridiany)  i  centra ( czakry ) organizmu człowieka. Usuwa wtedy wszelkie blokady równoważy i wzmacnia człowieka na każdym poziomie . Ta energia ma leczniczą siłę miłości , jest to dar od Boga dla każdego człowieka. 

 

       Irlandzkie błogosławieństwo

 

  • Niech zawsze będzie 

          praca dla Twoich rąk,

 

  • Niech w Twoim portfelu 

          zawsze będzie moneta albo dwie,

 

  • Niech zawsze świeci słońce 

          w Twoim oknie,

 

  • Niech przyjaciel zawsze 

          będzie przy Tobie,

 

  • Niech po każdym deszczu 

          pojawia się tęcza,

 

  • Niech Bóg napełni 

 

          twe serce radością…


(2018-10-16 11:50:07)
Ocena:
(2018-10-09 17:59:42)
Polecam jak zawsze..:)
Ocena:
(2018-10-03 20:14:01)
Wspaniała, cudowna, wspierająca. Ideał!
Ocena:
(2018-10-03 13:21:56)
dziękuję jest Pani wspaniała, wszystko widzi.Pozdrawiam serdecznie
Ocena:
1 2 3 4 5