Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
SMS chat E-mail Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Pozornie ten sam temat?

5822 Lena Tall
2009-01-26 36Dlaczego Pytający odkłada słuchawkę, wychodzi z gabinetu po pięciu minutach rozmowy lub dzwoni z pretensjami, że nic się nie zgadza, bo kupił sobie książkę, na przykład do tarota, i tam są inne znaczenia kart niż te, o które skrupulatnie pytał w czasie rozmowy z wróżbitą?


Ano właśnie….temat-rzeka.
Wygląda na to, że znów planuję ponarzekać na osoby, które dzwonią lub przychodzą z problemami, a te problemy SIĘ nie rozwiązały.
No bo nie ma SIĘ. Samo się nie zrobi, samo się nie rozwiążę, a zrozumienie tego, że karty są jedynie wskazówką – jest najtrudniejszą lekcją, jaką wróżbici zadają swoim Klientom


Zdarzyło mi się trzy razy, że klientki zaprzeczyły.
Ale my mówimy o przyszłości!!!
Tak nie będzie, taki wariant nie wchodzi w grę! – usłyszałam.
Było. Wszedł. Żadna moja satysfakcja!, taka może jedynie, że karty się nie myliły, a ja, interpretując je, nie popełniłam żadnego błędu, bo i tak się czasem zdarza.
Prawdopodobnie pisałam o tym nie raz, nie dwa, ale wracam do tematu, bo jest to dość ważna sprawa.


Jak refren powtarzam – mówimy o przyszłości!
Jeśli zatem z kart wynika określony „scenariusz”, który dopiero ma powstać czy już nawet powstaje – nie negujmy od razu, dajmy mu chwilę lub nie pytajmy, co się zdarzy, skoro sami wiemy.


Niedawno rozmawiałam z pewną dziennikarką, która spytała mnie, dlaczego klienci przychodzą do wróżek. Powodów jest wiele, ale ten najczęstszy – to szukanie potwierdzenia tego, co sobie sami wymyślimy. Ktoś powie wizualizacje, afirmacje, przyciąganie dobrych myśli…, lecz nie zawsze tak jest.


Nie chcę się w tej wypowiedzi rozwodzić na temat spełniających się marzeń. Wiemy świetnie, że często wielkie plany padają i rodzi się pytanie: jak dalej żyć.
I właśnie po to są karty, to one mają wskazać drogę, pocieszyć, uspokoić.
Ja nie wymagam, by osoba Pytająca postępowała dokładnie według sugerowanego przeze mnie „scenariusza”, proszę tylko, by rozważyła taki wariant, jaki widzę w tych kolorowych obrazkach, które przed Nią rozkładam.


Ale, gdy się okazuje, że ja coś zasygnalizowałam, co zostało zbagatelizowane – nie umiem wtedy powiedzieć, jak to odkręcić albo, jaki będzie wynik działań Pytającego, skoro zrobił po swojemu.


No to, po co jestem?, po co do mnie przyszedł?
Nie, proszę Państwa, podsumowania nie będzie?
To jest tekst do przemyślenia, po co dzwonimy/przychodzimy do wróżbitów

WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prawdziwe pytania autor: Lena Tall, data: 2010-11-10 Artykul
Tytuł: Kilka wskazówek u progu Nowego Roku autor: Lena Tall, data: 2009-12-14 Artykul
Tytuł: Kamienie.Perła autor: Lena Tall, data: 2009-11-16 Artykul
Tytuł: Kamienie. Bursztyn autor: Lena Tall, data: 2009-09-10 Artykul
Tytuł: Do Użytkowników autor: Lena Tall, data: 2009-06-01 Artykul
Tytuł: Kogo oszukujemy, czyli kamuflaż... autor: Lena Tall, data: 2009-04-08 Artykul
Tytuł: 100% pewności, czyli ze wspomnień wróżki autor: Lena Tall, data: 2009-03-12 Artykul
Tytuł: Pozornie ten sam temat? autor: Lena Tall, data: 2009-01-26 Artykul
Tytuł: Trochę złośliwie o targach... autor: Lena Tall, data: 2008-12-08 Artykul
Tytuł: Gotowa recepta autor: Lena Tall, data: 2008-11-26 Artykul
1 2