Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
700/GSM
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------

Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 21.06)

1427 Amber
2016-09-23 7

Z natury energiczne, pełne pasji i ciekawe otaczającego ich świata Bliźnięta potrafią zapomnieć o regularnych posiłkach, zbilansowanej diecie, a czasem również nawet o piciu wody. 


Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 21.06)


Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy ktoś poprosi Was o radę lub wsparcie, to potraficie rzucić wszystko i całym sercem zaangażujecie się w sprawę.  To właśnie Waszego oddania i pokładów energii mogą Wam pozazdrościć inne znaki Zodiaku. Schodki zaczynają się wtedy, gdy życie nie stawia wam kolejnych wyzwań lub Waszą uwagę przykuje jakieś "kanapowe zajęcie". Czasem będą to dobre filmy, innym razem interesująca książka, przy której usiądziecie wygodnie i  sięgniecie po ulubione potrawy. W Waszym menu nierzadko pojawiają się tzw. fast foody, wszelkiego rodzaju wypieki i przeróżnego rodzaju słodkości. Ciekawość nieraz Was skłoni do spróbowania nieznanej dotychczas kuchni lub własnych eksperymentów kulinarnych. Kiedy nie musicie, to gotujecie rzadko, ale gdy się już za to zabierzecie, wtedy potraficie stworzyć potrawę godną prawdziwego szefa kuchni. Wasze organizmy często jednak narzekają na brak regularnych i zdrowych posiłków. W wielu przypadkach zdarza się Wam obciążać wątrobę, jelita i żołądek, co na dłuższą metę potrafi skutkować nie tylko przykrymi dolegliwościami, lecz również dużymi wahaniami wagi.

Często mawia się, że Bliźnięta to znak, który nie ma skłonności do tycia, lecz poznaliśmy już niestety wiele wyjątków od tej utartej "reguły". Dobra wiadomość jest jednak taka, że gdy w Waszym życiu zagości sport, aktywność na świeżym powietrzu i zdrowsze odżywianie, wtedy w mgnieniu oka potraficie zaskoczyć nienaganną figurą. Szczególnie polecanymi dla Was produktami są młode, świeże warzywa m.in.: fasolka szparagowa, szpinak, pietruszka, seler i jarmuż. Owoce m.in. grapefruit, ananas, gruszka, arbuz i jabłka. Wszelkiego rodzaju kasze, ryby i owoce morza, chude mięso i produkty mleczne. Warto, abyście sięgali częściej po kefir, siemię lniane, oliwę z oliwek, i znany z dobroczynnych dla wątroby właściwości - ostropest. Zalecanymi dla Was ziołami są m.in.: majeranek, mięta, koper włoski, kminek, bazylia i tymianek. Drogie Bliźnięta, to Waszym żywiołem jest powietrze, które daje tak wiele energii do działania i pozwala przezwyciężyć największe trudności.

Kiedy chcesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco,

Amber

Witam Was Kochani, już od ponad 10 lat przepowiadam dla Was przyszłość i analizuję obecną sytuacji głównie przy pomocy Tarota, Kart Anielskich oraz Kart klasycznych. Posiadam także zdolność jasnowidzenia, odczytywania symboliki snów, a także bioenergoterapii...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat 700 Callback Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Rozmaryn - zdrowie i magia w doniczce autor: Amber, data: 2017-01-10 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Wodnik (20.01 - 18.02) autor: Amber, data: 2016-11-04 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Panna (24.08 - 22.09) autor: Amber, data: 2016-10-12 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 21.06) autor: Amber, data: 2016-09-23 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Rak (23.06 - 23.07) autor: Amber, data: 2016-07-14 Artykul
Tytuł: Znaczenie naszych snów - "choroba" autor: Amber, data: 2016-07-08 Artykul
Tytuł: Amulety i talizmany - co wybrać dla siebie? autor: Amber, data: 2016-04-25 Artykul
Tytuł: Reiki autor: Amber, data: 2016-04-21 Artykul
Tytuł: Wampiryzm energetyczny autor: Amber, data: 2016-02-26 Artykul