Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Imprezy Chat Callback 700 Salonik

Wróżka Cesaria

Jestem doświadczoną wróżką, ezoteryką zajmuję się od 10 lat. Stale rozwijam się i poszerzam swoje umiejętności, aby jak najlepiej móc Państwu pomóc. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem swoimi umiejętnościami. Zapraszam do kontaktu ze mną. Z życzliwością i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
700/GSM
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Reiki

1337 Amber
2016-04-21 20

Reiki jest przede wszystkim sztuką uzdrawiania innych własną energią życiową. Polega głównie na przekazaniu dobrej energii do miejsc (czakr), w których występują braki lub blokady energetyczne.  


Reiki


Nazwa Reiki, wywodząca się z Japonii, powstała z połączenia dwóch słów Rei i Ki, które mają dla Nas bardzo głębokie tłumaczenie. Rei oznacza „duszę”, „ducha”, „wyższą energię”, „boskie prawo”, natomiast Ki możemy odczytać w słowach „energia”, „umysł”, „nastrój”, „duch”. Złożoność japońskich znaczeń słowa „Reiki” doskonale odzwierciedla jego bogactwo i szerokie zastosowanie w leczeniu i poprawie jakości naszego życia. W wolnym przekładzie reiki możemy określić, więc jako „duchowo kierowaną energię życiową” lub jako „uniwersalną energię życiową”, która znajduje się w każdej żywej istocie.

Energię Reiki najłatwiej wyobrazić sobie na przykładzie słońca – kiedy oglądamy je na fotografii, to nie czujemy energii, którą emituje, ale jeśli promienie słońca oświetlą naszą skórę, to momentalnie odczuwamy ciepło. W świecie Reiki każdy człowiek jest takim słoneczkiem, które posiada ogromną energię tworzoną wewnątrz Nas samych. Ta energia potrafi Nas leczyć, uspokajać, wspomaga Nas w medytacji i wyciszeniu. Dobrze nakierowana zwalcza stres i uporczywe dolegliwości zdrowotne, a także wspomaga nas w życiu codziennym - pracy, miłości, finansach czy kontaktach międzyludzkich. W odróżnieniu od bioenergoterapii przy Reiki możliwe jest „wysyłanie energii na odległość”. Prawdziwi terapeuci dusz nazywani Mistrzami Reiki – na podstawie naszych danych (imię, data urodzenia) potrafią zlokalizować naszą energię gdziekolwiek jesteśmy. Wielokrotnie, kiedy mamy problemy ze zdrowiem, pracą czy życiem rodzinnym – warto skorzystać z zabiegu Reiki, który pomoże rozwiązać nasz problem.

W sytuacji, gdy odczuwasz chroniczne zmęczenie, dolegliwości zdrowotne, problemy w pracy, finansach, miłości czy relacjach rodzinnych - może to być symptomem braków lub blokad na poziomie energetycznym. Energia Reiki niesie ze sobą pozytywną energię, która nie ma prawa w jakikolwiek sposób Ci zaszkodzić, a niekiedy już jeden zabieg wspomoże rozwiązanie Twojego problemu.

Pozdrawiam Was gorąco i zapraszam do kontaktu,

Amber

Witam Was Kochani, już od ponad 10 lat przepowiadam dla Was przyszłość i analizuję obecną sytuacji głównie przy pomocy Tarota, Kart Anielskich oraz Kart klasycznych. Posiadam także zdolność jasnowidzenia, odczytywania symboliki snów, a także bioenergoterapii...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat 700 Callback Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Rozmaryn - zdrowie i magia w doniczce autor: Amber, data: 2017-01-10 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Wodnik (20.01 - 18.02) autor: Amber, data: 2016-11-04 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Panna (24.08 - 22.09) autor: Amber, data: 2016-10-12 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 21.06) autor: Amber, data: 2016-09-23 Artykul
Tytuł: Dieta w znaku zodiaku - Rak (23.06 - 23.07) autor: Amber, data: 2016-07-14 Artykul
Tytuł: Znaczenie naszych snów - "choroba" autor: Amber, data: 2016-07-08 Artykul
Tytuł: Amulety i talizmany - co wybrać dla siebie? autor: Amber, data: 2016-04-25 Artykul
Tytuł: Reiki autor: Amber, data: 2016-04-21 Artykul
Tytuł: Wampiryzm energetyczny autor: Amber, data: 2016-02-26 Artykul