Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Ezoterium Wróżka Beata

Przedstawiając się mogę powiedzieć o sobie wróżka, tarocistka, medium.Pracując dla Ciebie korzystam najchętniej z z kart Tarota, choć nie tylko ...Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania - zapraszam.
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Igor Alexander

Kim jestem? Najtrudniej mi pisać o sobie, lecz konwencja miejsca zobowiązuje zatem… Mogę poszczycić się udokumentowaną wróżbiarską tradycją rodzinną, szczerym zainteresowaniem ezoterycznym tematem, naturalnymi zdolnościami w tej mierze. Legitymuję się ponad...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
700 E-mail Chat Callback SMS chat Imprezy Salonik

Wróżka Hanna

Zajmuję się głównie i przede wszystkim doradztwem osobistym. Według numerologii jestem "wróżką", jednak ja sama uważam siebie raczej za osobę, która "czyta karty", "czyta predyspozycje", "analizuje" ludzi. Od lat...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Wiosenny ptasi horoskop

4407 Wróżka Anna Bell
2016-03-02 47

Uosobienie szczerości, rozwagi i stabilizacji. Symbol bogactwa i niezachwianych opinii.

Z jednej strony zapragniesz czułości, miłości i bezpieczeństwa, a z drugiej będziesz złościć się i denerwować z byle powodu. Postaraj się o trochę więcej cierpliwości!. Dzięki wyrozumiałości wreszcie osiągniesz w partnerstwie to, na co od dawna czekasz.


Wiosenny ptasi horoskop


Swoje sprawy zawodowe załatwiaj szybko i bez pomocy. Być może podasz komuś pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń. Poszerzaj swoje umiejętności, nie wstydź się o wszystko pytać, a nawet ucz się od młodszych od siebie.

 

ALBATROS (23.07 – 22.08)

Żyje w pogodni za przygodami i niebezpieczeństwem, ale z najgorszych opresji wychodzi bez szwanku.

Będziesz miał powodzenie u płci przeciwnej, wykazując się większą charyzmą i atrakcyjnością. O swoich miłosnych sprawach nie rozmawiaj z osobami, których nie uważasz za swoich przyjaciół, bo mogą ci zaszkodzić.

Od wiosny łatwiej ci zdobywać fundusze na realizację marzeń, ale pamiętaj, że oszczędność to podstawa bogacenia się. Unikaj pośpiesznych zakupów. Zanim zaciągniesz kolejny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy.

 

PRZEPIÓRKA (22.06 – 22.07)

Nikt, nie potrafi się tak troszczyć o rodzinę. Skromność i pracowitość, to jej największe auty.

Tego roku wiosna będzie sprzyjać u Ciebie zawieraniu romantycznych znajomości. Wśród znajomych lub nawet współpracowników znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz.

To, co zaplanowałaś w kwestii rozwoju zawodowego, jest możliwe do zrealizowania w krótkim czasie, ale wymaga dużo siły i kreatywności z Twojej strony. To może być dla Ciebie naprawdę twórczy okres, zwłaszcza pod względem intelektualnym.

 

PAPUGA (22.05- 21.06)

Dowcipna gaduła, która nie znosi samotności. Z chęcią żyje z dnia na dzień.

Wiosną twoje miłosne rozterki będą tematem wielu rozmów, a nawet plotek. Nie tłumacz się innym ludziom, bo tylko podsycisz ich ciekawość.

Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Masz szansę przebić się i dostać ciekawą ofertę, postaraj się tylko dotrzeć osobiście do przyszłych pracodawców, szczególnie w kwietniu.

 

SOWA (22.12 – 21.01)

To nie tylko symbol mądrości, ale też dyskrecji i zaufania. Rozważnie dopiera sobie przyjaciół.

W miłości możesz spodziewać się przejściowych kłopotów. Na szczęście wszystkie nieporozumienia szybko zostaną wyjaśnione i zła atmosfera rozejdzie się po kościach. Ogólnie rzecz biorąc, miłość będzie bardzo ważnym aspektem życia w czasie wiosennej aury.

Wiosną w karierze zawodowej negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. W czerwcu oczekuj przypływu gotówki i sukcesów zawodowych.

 

KOLEBER (23.09 – 22.10)

Umie się cieszyć życiem i z reguły przynosi dobre nowiny. Zawsze kory do pomocy.

To dobry czas dla miłości – zwiększy się Twoje powodzenie u płci przeciwnej, a Ty sama możesz zakochać się z łatwością od pierwszego wejrzenia. Uważaj jednak, żeby sprawy sercowe nie przesłoniły Ci rzeczywistości.

Czas będzie sprzyja wytrwałej pracy i inwestowaniu w przyszłe sukcesy. Jednak jakieś projekty lub zlecenia mogą się niespodziewanie zakończyć. Wiosną bądź czujny, nie wszystkie propozycje finansowe będą warte rozważenia.

 

SOKÓŁ (23.11 -21.12)

Rozrzutny o wielkim sercu. Ciągle go gdzieś nosi, na czym nie raz cierpi rodzina.

Czeka Cię wiele miłosnych uniesień. Zaczniesz dążyć do tego, żeby wzmocnić swój związek. Będziesz starał się pokazać, jak bardzo zależy Ci na ukochanej osobie. Kolacje przy świecach, romantyczne wycieczki i spacery w świetle księżyca – wszystko to ofiarujesz swojej połowie.

Możesz liczyć na spory sukces w prowadzeniu własnego biznesu. Jeśli Twoja firma istnieje na rynku od jakiegoś czasu, jej pozycja wzrośnie. Przypływ gotówki może jednak okazać się niebezpieczny. Ulegniesz pokusie wydawania pieniędzy na rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz. Zapragniesz buszować po sklepach i nie ograniczać się w zakupach.

 

TUKAN (23.08 – 22.09)

Ma jasny umysł i zdolność przywidywania. Wierny i godny zaufania.

Niezależnie od tego, czy jest samotny, czy w stałym związku, powinieneś zaplanować romantyczne wieczory dla siebie i ukochanej osoby. Nie tylko pomogą się odprężyć, ale przede wszystkim sprawią, że serce zacznie bić szybciej.

Aura wiosny przestrzega przed opóźnieniami, którym nie będziesz winny. Znoś je z pokorą i nie rezygnuj zbyt szybko z tego, na czym ci zależy. Koniecznie pilnuj spraw finansowych. To, co ważne, miej spisane w mailu lub na papierze!

 

JASTRZĄB (23.10 – 22.11)

Wytrzymały i odważny, ale często brak mu dyplomacji. Pociągają go tajemnice.

Przed tobą wiosną erotyczna pokusa, wobec której trudno będzie ci przejść obojętnie. Szczególnie maj będzie wyjątkowo gorący.

Ważnym elementem Twojej kariery wiosną okażą się inni ludzie. Musisz zacząć bardziej udzielać się w grupie. Współpracownicy cenią Twoje zaangażowanie, ale nie podoba im się Twoja samowystarczalność. Finanse będą w dobrej kondycji.

 

PEKIŃCZYK (słowik chiński)  (22.01 – 19.02)

Ponad wszystko kocha wolność. Nie stroni od towarzystwa, ale równie dobrze mu w samotności.

Dobra aura w miłości!. Będziesz czuł, że może zdobyć miłość każdego, kogo spotkasz. Oczywiście nie będzie to całkowita prawda, lecz z pewnością łatwiej Ci będzie zauroczyć sobą wielu ludzi. Pojawią się okazje do niewinnych flirtów, ale też szansa na narodziny poważnego, trwałego związku.

Tej wiosny, nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci one na dobre. Zastanów się też, jakie umiejętności mógłbyś jeszcze zdobyć. Nigdy nie jest za późno, aby uczyć się języka obcego lub zapisać na kurs rozwijający twoje umiejętności.

 

SĘP (21.03 – 20.04)

Nie przejmuje się porażkami i twardo idzie do przodu. Urodzony przywódca a czasem despota.

Wiosną wykorzystaj aurę zamieszania i rozluźnienia w pracy i nie bierz na siebie więcej, niż jest to konieczne. Dobra passa w pracy przełoży się oczywiście na bardzo zadowalającą sytuację finansową.

W marcu i kwietniu zwracaj uwagę na sygnały, które wysyła ci płeć przeciwna. Udany flirt może być początkiem nie tylko ciekawej znajomości, ale i gorącego romansu.

 

GOŁĄB  (20.02- 20.03)

Ceni sobie spokój i bezpieczeństwo.  Nie lubi ryzyka i łatwo poświęca się dla innych.

Miłosne sprawy będą toczyć się spokojnym rytmem. Możesz jednak wiosną za bardzo przejmować się tym, co mówią i sądzą na twój temat inni ludzie. Uwierz w swoje zalety!  Pod koniec wiosny rozpoczniesz obiecujący romans.

Na niwie zawodowej szykuje się wiele nowych kontaktów, co bardzo przypadnie Ci do gustu. Widać, że będziesz zadowolony z tego, co przyniesie Ci Los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania, a nikt jak Ty nie lubi wyzwań i poczucia satysfakcji, gdy dopniesz swego. Nie wstydź się też prosić o naukę i radę, szczególnie, jeśli znasz różne mądre i wpływowe osoby.

Wróżka Anna Bell

Wrożka Anna Bell Zamów już dziś nowy rozkład Tarota; Co Cię czeka w Nowym Roku?. Witam moi drodzy, nazywam się Anna Bell Wróżeniem zajmuje się od lat, zawodowo od kilku. Zawsze bałam się słowa wróżka, ukrywałam swój talent zajmując się pracą w...
700/GSM
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Letni horoskop Bogów Słowiańskich autor: Wróżka Anna Bell, data: 2018-06-12 Artykul
Tytuł: Horoskop wiosenny drzewny autor: Wróżka Anna Bell, data: 2018-03-22 Artykul
Tytuł: Letni miłosny horoskop kwiatowy 2016 autor: Wróżka Anna Bell, data: 2016-06-23 Artykul
Tytuł: Wiosenny ptasi horoskop autor: Wróżka Anna Bell, data: 2016-03-02 Artykul
Tytuł: Andrzejki – najlepszy czas dla wróżb miłosnych autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-11-12 Artykul
Tytuł: Aniele mój Ty zawsze przy mnie stój….. autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-03-09 Artykul
Tytuł: Pieniądze czy miłość? A może jedno i drugie. autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-02-23 Artykul
Tytuł: Listopad autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-11-27 Artykul
Tytuł: Dziennik wdzięczności autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-11-05 Artykul
Tytuł: Liczba roku osobistego autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-05-22 Artykul
1 2