Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Trochę złośliwie o targach...

5657 Lena Tall
2008-12-08 33

http://www.wrozbyonline.pl/
Chyba przejadły się te targi warszawiakom, choć w ostatnich czasach są rzadziej.
Byłam na targach w piątek późnym popołudniem i w niedzielę przed południem – tłumów nie zauważyłam.


A kim byli wystawcy?
Jak zwykle, głównie wystawcami byli wróżbici, w większości panie; niektóre z nich reklamowały się nawet jako „znana z telewizji”…
Warto nadmienić, że namnożyło się fachowców, specjalistów, zatem jest w kim/czym wybierać.
Osoby, które dotychczas zajmowały się na przykład tylko tarotem (a to akurat wiem, bo wielu wróżbitów znam osobiście, wielu z widzenia, gdy sama bywałam wystawcą) – nagle rozszerzyły zakres działalności o karty Lenormand, klasyczne, cygańskie, jakieś anielskie taroty, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, egzorcyzmy, numerologię, oczyszczanie z negatywnych energii.
Nie neguję potrzeby własnego rozwoju duchowego, a co za tym idzie – poszerzania zakresu usług, ale jakoś nie mam przekonania do pewnych nazwisk, zatem nie umiem dać wiary w ich wszechstronność i rzetelność…
Tak naprawdę – już nie wiadomo, kto jest kim i kto co potrafi, ale tu chyba ważna jest tylko, mówiąc kolokwialnie, kasa.
Naturalnie usiłowali owi wróżbici każdą przechodzącą osobę wciągnąć do swojego stoiska, lecz, z jakim skutkiem nie wiem…, nie wiem też, jakie były stawki i czy za jedno pytanie, czy za seans.
Ale wciąganie do stoiska – to targowy standard. Każdy ma jedyne i niepowtarzalne wyroby oraz usługi.

 

Kolejną grupę stanowili różni przedstawiciele tzw. medycyny alternatywnej, zatem bioenergoterapeuci, uzdrowiciele ludowi, magnetyzerzy, kręgarze, irydolodzy i masażyści z Azji, a ostatnia grupa, dość liczna, jeśli nie najliczniejsza – to handlarze/handlowcy.
Można było kupić wszystko, począwszy od różnego rodzaju kremów i maści na każdą okazję i dolegliwość, poprzez zioła, herbaty, przyprawy.
Sporo było biżuterii (niekoniecznie ezoterycznej), kamieni półszlachetnych, kadzidełek, świeczek, lampek i świeczników solnych.Czy to targi medycyny naturalnej czy ezoteryki – tego nie wiem, zresztą nazwa nie jest istotna. Ważny jest charakter tego przedsięwzięcia, a że charakter targi straciły – wiadomo już od dawna.
Zrobiło się to zwykłe targowisko, gdzie kupisz smalec z gęsi, miód, zjesz chińskie bułeczki z grzybkiem mun, zdegustujesz sok z marchwi, wyciśniętej w specjalnym urządzeniu, też do sprzedania, wypijesz napój aloesowy, pomagający na wszystko i zrobisz sobie zdjęcie aury lub posiedzisz na wibrującym fotelu, którego zadaniem jest poprawienie krążenia, a może masaż kręgosłupa…
Komentować nie będę, bo wyżej streściłam moje spostrzeżenia i przemyślenia.
Wiadomo, że wszystko ulega zmianie, tylko szkoda, że te niezwykłe ongiś targi już nie są spotkaniami z ezoteryką, a jedynie ogromnym straganem.

WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prawdziwe pytania autor: Lena Tall, data: 2010-11-10 Artykul
Tytuł: Kilka wskazówek u progu Nowego Roku autor: Lena Tall, data: 2009-12-14 Artykul
Tytuł: Kamienie.Perła autor: Lena Tall, data: 2009-11-16 Artykul
Tytuł: Kamienie. Bursztyn autor: Lena Tall, data: 2009-09-10 Artykul
Tytuł: Do Użytkowników autor: Lena Tall, data: 2009-06-01 Artykul
Tytuł: Kogo oszukujemy, czyli kamuflaż... autor: Lena Tall, data: 2009-04-08 Artykul
Tytuł: 100% pewności, czyli ze wspomnień wróżki autor: Lena Tall, data: 2009-03-12 Artykul
Tytuł: Pozornie ten sam temat? autor: Lena Tall, data: 2009-01-26 Artykul
Tytuł: Trochę złośliwie o targach... autor: Lena Tall, data: 2008-12-08 Artykul
Tytuł: Gotowa recepta autor: Lena Tall, data: 2008-11-26 Artykul
1 2