Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Pieniądze czy miłość? A może jedno i drugie.

3986 Wróżka Anna Bell
2015-02-23 33

Jak pomóc szczęściu i zyskać przychylność losu?


Każdy z na pragnie w życiu dobrobytu, miłości, kasy, szczęścia, ale bywa, że los skąpi nam tych darów, co zrobić by pomóc własnemu szczęściu, by komos stał się dla nas bardziej przychylny. Co dla kasy?
 


Pieniądze czy miłość? A może jedno i drugie.


Zacznij od własnego portfela. Zrób koniecznie porządek, wyrzucić stare paragony, i inne niepotrzebne kartki, pieniądze trzymaj w zadbanym najlepiej czerwonym portfelu. Ten kolor sprawi, że nigdy on nie będzie pusty.


Silnym amuletem jest banknot, którego numer seryjny kończy się, na 88, jeśli tak owy znajdziesz, koniecznie go zatrzymaj. Ewentualnie możesz wpłacić na konto by pomnażał swoje dochody.


Nie zapominaj o noszeniu w portfelu cały rok łusek z karpia królewskiego.

 

Jeśli znajdziesz czterolistną koniczynkę także ususzoną noś w portfelu.


Coś dla smakoszy – odpowiednia dieta także zapewni nam przychylność losu, czyli zadbaj o to, by Twoim menu nie zabrakło bananów, winogron, pietruszki – te warzywa i owoce przyciągają bogactwo a przyprawy doprawiaj goździkami, bazylią lub cynamonem.
Na deser odrobinę czekolady, co dzień.


Jak zatrzymać pieniądze w domu, to proste oczyść miejsce, w którym mieszkasz, fortuna, bowiem chętnie przychodzi tam, gdzie panuje ład i porządek? Wszystko powinno mieć swoje miejsce, nie rozrzucaj po kątach starych rachunków a każdy grosz traktuje z respektem.


A co do MIŁOŚCI:


Samotni – nie możesz od dawna znaleźć partnera, najlepiej nie tylko z rogu miłości pozbądź się kaktusów ze swego mieszkania, roślinka ta, choć piękna niesie staropanieństwo.


Dla par- Wasza sypialnia jest monotonna – zadbaj by przedmioty stały podwójnie, unikaj zdjęć samotnych osób i unikaj wody w obrazach.


Pokochaj kolor czerwono- złoty, choćby na paznokciach, kolor CZERWONY – kolor ziemi przyciąga poczucie przynależności i sukcesu, pomaga znaleźć partnera, zwiększyć energię seksualną a ZŁOTY – to symbol bogactwa i obietnica lepszych czasów.


Nie zapominaj o jednym MAGII MYŚLI- jeśli żyjesz w przekonaniu, że jesteś zamożna i godna pieniędzy, będą one w twoim życiu i na Twoim koncie. Jeśli cierpisz, jesteś smutna, coś Cię męczy, brakuje Ci optymizmu nie jesteś dobrym magnezem do gotówki.

Wróżka Anna Bell

Wrożka Anna Bell Zamów już dziś nowy rozkład Tarota; Co Cię czeka w Nowym Roku?. Witam moi drodzy, nazywam się Anna Bell Wróżeniem zajmuje się od lat, zawodowo od kilku. Zawsze bałam się słowa wróżka, ukrywałam swój talent zajmując się pracą w...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Letni horoskop Bogów Słowiańskich autor: Wróżka Anna Bell, data: 2018-06-12 Artykul
Tytuł: Horoskop wiosenny drzewny autor: Wróżka Anna Bell, data: 2018-03-22 Artykul
Tytuł: Letni miłosny horoskop kwiatowy 2016 autor: Wróżka Anna Bell, data: 2016-06-23 Artykul
Tytuł: Wiosenny ptasi horoskop autor: Wróżka Anna Bell, data: 2016-03-02 Artykul
Tytuł: Andrzejki – najlepszy czas dla wróżb miłosnych autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-11-12 Artykul
Tytuł: Aniele mój Ty zawsze przy mnie stój….. autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-03-09 Artykul
Tytuł: Pieniądze czy miłość? A może jedno i drugie. autor: Wróżka Anna Bell, data: 2015-02-23 Artykul
Tytuł: Listopad autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-11-27 Artykul
Tytuł: Dziennik wdzięczności autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-11-05 Artykul
Tytuł: Liczba roku osobistego autor: Wróżka Anna Bell, data: 2014-05-22 Artykul
1 2