Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik

Prawdziwe pytania

10131 Lena Tall
2010-11-10 46Jeszcze oraz o nas, wróżbitach, i o Was, Osobach Pytających-Szukających…, czyli prawdziwe pytania.

 

Dzwoni pani z pytaniem: co będzie z moim związkiem?
Hmm, nie widać go wcale, partner nie jest zainteresowany założeniem rodziny, nie planuje przyszłości z tą panią, a przede wszystkim w ogóle nie widać go w kartach.
Pani neguje: myli się pani – słyszę - on by bardzo chciał mieć rodzinę, zależy mu na tym, dużo o tym mówi.
Zaczyna mnie mrozić, najwyraźniej plotę głupstwa, więc za chwilę usłyszę trzask odkładanej słuchawki. Trudno, nie pierwszy, nie ostatni raz.
Jednak nie; pani kontynuuje: ale my nie jesteśmy parą, nawet nie jesteśmy w bliskiej relacji.
Kiedy on się do mnie odezwie?, bo już dwa miesiące milczy…
W powyższym przykładzie karty wskazały to, co jest naprawdę, ale niejednokrotnie ich odczyt jest niemożliwy, może inaczej – możliwy, ale bezsensowny w kontekście zadanego pytania.
Nie chcę udowodnić, jaką to ja mam trafność i sprawdzalność, bo, co zawsze podkreślam, są to jedynie moje przypuszczenia, a nie żadne fakty; chcę powiedzieć, że karty wyłapują pewne sytuacje, więc im trafniej zadamy im pytanie, tym bardziej precyzyjna będzie odpowiedź.
Tu powinnam zahaczyć o afirmacje i pozytywne myślenie, ale daruję sobie ten temat, bo w przypadku zadawania pytań - liczy się szczerość Osoby Pytającej, szczerość jej pytania, a nie pobożne życzenia…, bo te wprowadzają zamęt.

 

Rozumiem doskonale, że rozmowa z wróżbitą może być stresująca, jest to jakby wiwisekcja, o czym już niejednokrotnie pisałam, ale jeśli sami robimy bałagan w naszym życiu, co znajduje odzwierciedlenie w pytaniach (co też często widać w sposobie wybierania i układania kart „na kupkę”, na prośbę wróżbity w czasie spotkania), to musimy oczekiwać zabałaganionej odpowiedzi.
Karty się gubią, osoba stawiająca je – tym bardziej…

 

Musimy też wiedzieć, że wróżbita, w ciągu czy to godzinnej sesji, czy półgodzinnej rozmowy telefonicznej, nie rozwiąże problemu, który wzbierał latami czy miesiącami.
Wskaże przyczynę, zasugeruje rozwiązanie, ale nie jest w stanie powiedzieć, że coś wyjaśni się w ciągu trzech dni, jeśli do powstania całego muru-problemu trzeba było bardzo długiego czasu.
Często mówię moim Rozmówcom: „dajmy kartom czas na działanie”.
To takie skrótowo-symboliczne określenie, bo czas – to my mamy dać, ale sobie, partnerowi, przyjaciółce, bratu, mamie.

 

Ja znów staram się w pigułce zawrzeć wiele myśli, które mi się nasuwają w rozmowach z Państwem, ale dlaczego?
Otóż dlatego, że nie ma sensu streszczanie podręczników psychologii lub rozmów z psychologami czy wróżbitami, którzy naprawdę zastanawiają się, jak najskuteczniej podpowiedzieć, doradzić, zasugerować.
Sens ma jedynie pokazanie, na przykładzie, że jeśli już korzystamy z takich porad (osobiście, bardzo często odsyłam do fachowców-psychologów), to zastanówmy się, czego oczekujemy?
Czy głaskania po głowie i usprawiedliwiania błędów, czy porad zgodnych z naszymi marzeniami i wyobrażeniami?
Nikt z nas nie chce usłyszeć, że coś się nie uda, że nie ma sensu, ale my, wróżbici, nie podcinamy, z założenia, skrzydeł.
Są jednak sytuacje, które każą spojrzeć prawdzie w oczy… i najczęściej są to sytuacje, które sami sprowokowaliśmy naszym postępowaniem.
Dzwoni dziewczyna i pyta: kiedy zejdziemy się z chłopakiem?
No tak, ale on odszedł do innej i nic nie wskazuje, że wróci…
W toku rozmowy wynika, że naprawdę ją kochał, ale jej zaborczość i zazdrość odcięły go od niej skutecznie; codzienne rewizje po kieszeniach, śledzenie smsów, czytanie poczty w komputerze i cała masa działań, zmierzających do całkowitego ubezwłasnowolnienia chłopaka - zrobiła swoje…
Ja należę do tych brutalnie-nieprzyjemnych. Na kolejne pytanie, po raz enty zadane w ciągu półgodzinnej debaty telefonicznej, czy on wróci? – odpowiedziałam „nie po to odszedł, żeby wrócić”.

 

No tak, ale po co ja to wszystko napisałam?
Współpraca Osoby Pytającej z wróżbitą polega na tym, że jedno z nas pyta, prosi o radę, wskazówkę, a drugie - stara się pomóc. Zatem nie utrudniajmy sobie tej współpracy. Jeśli podjęliśmy już decyzję o telefonie czy wizycie u wróżbity, bo jesteśmy pewni, że nikt nam już nie pomoże, że chwytamy się przysłowiowej brzytwy, to nie bójmy się zadać prawdziwego pytania.