Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik

Kilka wskazówek u progu Nowego Roku

6406 Lena Tall
2009-12-14 531) Sprzątanie należy zakończyć najpóźniej przed Sylwestrem, w przeciwnym razie skazujecie się sami na codzienne zamiatanie przez kolejne 365 dni. Jeśli posprzątacie 1 stycznia - wymieciecie szczęście z domu całkowicie.
Dawne porzekadło mówi, że jeśli nie chcesz sprzątać przez cały rok, w odpowiednim momencie odłóż miotłę.

 

2) Nie zostawiajmy brudnych rzeczy do uprania w nowym roku, kosz na brudy (pralka też) musi być pusty.

 

3) Lodówka nie może być w sylwestrową noc pusta. Jeśli nawet planujemy wyjazd na kilka dni, powinniśmy pozostawić kawałek pieczywa, kilka jajek i wodę. Ich obecność zapewni nam dostatek przez cały rok.

 

4) Przed Nowym Rokiem należałoby zwrócić wszystkie długi (niektóre regiony kraju mówią, że trzeba to zrobić przed Bożym Narodzeniem).
Jeśli nie mamy całej sumy, oddajemy symboliczną złotówkę.

 

5) Jeśli mamy rodzinną skarbonkę, należy wrzucić do niej kilka monet. Przez noc sylwestrową będą się rozmnażać.

 

6) Najpóźniej 21 grudnia musimy przeprowadzić ze sobą zasadniczą rozmowę po to, by rozliczyć kończący się rok i nie wnosić starych problemów w nowy.
Następnie wypisujemy na kartce to, co załatwione i to, co do załatwienia, a potem palimy tę kartkę w ogniu świecy.
Wprawdzie nie uwolnimy się od tych spraw skutecznie, ale świadomość, że coś poukładaliśmy – pozwoli nam spokojniej wejść w nowy rok.

 

7) Jeśli zostajemy na Sylwestra w domu, tuż przed północą otwieramy wszystkie okna. Stary Rok musi wyjść powoli z naszego domu czy mieszkania.

 

8) Jeśli zegar stanął, nie nakręcajmy go przed 1 stycznia.

 

9) W nowym roku pierwszym gościem powinien być mężczyzna, bo wniesie on do naszego domu szczęście.

 

10) Bąbelki w szampanie są bardzo ważne i mają kolosalny wpływ na cały rok. Jeśli szaleją w kieliszku – gwarantują rok pełen zmian i emocji. Jeśli zaś są mało dynamiczne – zwiastują spokój, wręcz stagnację.

 

11) Pamiętajcie też, że korek od pierwszego otwartego szampana czy wina należy przechować do następnego Sylwestra. To przynosi szczęście.