Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Czystek

205 Wróżka Malwina
2019-10-16 1

Czystek nazywany jest różą skalną. Rośnie dziko w Europie południowo-wschodniej, Grecji, Włoszech, Francji oraz w Bułgarii i Albanii, w Afryce Południowej, występuje też na obszarach Tunezji i Maroko.


Czystek


Czystek jest rośliną znaną już od starożytności. Stosowany był jednak w innej formie niż obecnie. Dawniej otrzymywano z niego laudanum, czyli lekko miękką żywicę o zabarwieniu czarnym lub ciemnobrązowym, gorzką w smaku. Stosowana była przeciwko biegunce, przy chorobach dróg oddechowych. Czystek był też aplikowany na trudno gojące się rany.

 

Pomimo upływu czasu dzisiaj również stosujemy czystek. Jest to zioło, które czyści organizm, odmładza, wzmacnia układ immunologiczny, zwalcza drobnoustroje i infekcje, usuwa metale ciężkie z organizmu, a zwłaszcza z wody, które są dla nas groźne - metale w wodzie i fluor. Stosujemy go również dermatologicznie, gdyż jest on sprawdzony w leczeniu łupieżu, łuszczycy, egzemy czy trądziku. Świetnie sprawdza się także jako tonik do twarzy i ciała.

 

Czystek pity regularnie przez miesiąc wspomoże leczenie trądziku od wewnątrz. Jednak żeby pomagał po tym okresie należy go odstawić na miesiąc i pić ponownie po upływie miesiąca.

 

Pity regularnie wzmacnia także krwioobieg. Ciekawostką jest również to, że dodawany w małych ilościach do miseczki z wodą naszych czworonogów, wspiera odstraszanie kleszczy oraz pcheł od naszych pupili.

 

Zbadane jest również to, że czystek jest ziołem naturalnym wspomagającym leczenie boreliozy.

 

Czystek w formie żelu, który jest dla nas dostępny w aptekach i sklepach zielarskich, stosowany na skórę sprawia, że staje się ona bardziej sprężysta, gładka i odpowiednio nawilżona w okresie jesienno-zimowym. Przy popękanym naskórku dłoni oraz zrogowaciałym naskórku stóp odżywia naszą skórę i ściąga pory. Pomoże również w zmniejszeniu plam i przebarwień na skórze.

 

Ten niepozorny kwiat rosnący na krzewach, znany od wieków, o płatkach koloru białego i różowego, o charakterystycznym pomarszczeniu, sprawdza się świetnie u wielu ludzi, dlatego gorąco go państwu polecam.

Wróżka Malwina

Ezoteryką zajmuję się od 2012 roku. Od razu stała mi się bliska. Przez kilka lat uczyłam się u mojego Mistrza - Anny Majchrowicz. Moje mistrzowskie liczby 11 oraz 33 bardzo pomagają mi w pracy z kartami, a także pozwalają dojrzeć więcej i bardziej precyzyjnie określać przebieg...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Kaktusy autor: Wróżka Malwina, data: 2019-11-20 Artykul
Tytuł: Czystek autor: Wróżka Malwina, data: 2019-10-16 Artykul
Tytuł: Ametyst autor: Wróżka Malwina, data: 2019-07-08 Artykul
Tytuł: Kryształ górski autor: Wróżka Malwina, data: 2019-04-04 Artykul
Tytuł: Łapacz snów autor: Wróżka Malwina, data: 2019-03-18 Artykul
Tytuł: Turkus autor: Wróżka Malwina, data: 2019-02-07 Artykul
Tytuł: Palo Santo autor: Wróżka Malwina, data: 2018-08-16 Artykul
Tytuł: Cytryn autor: Wróżka Malwina, data: 2018-07-04 Artykul
Tytuł: Ganesh - patron sukcesu i bogactwa autor: Wróżka Malwina, data: 2018-05-11 Artykul
Tytuł: Turmalin autor: Wróżka Malwina, data: 2018-03-15 Artykul
1 2