Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik

Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień

1181 Vera
2019-10-14 2

Sprawdź jaki będzie tydzień w biznesie...


Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień


14 październik – poniedziałek

Początek tygodnia nie nastraja optymistycznie. Kwadratura Słońca z Plutonem oraz wczorajsza Pełnia w Baranie, wprowadzi poddenerwowanie i chaos, jednakże pod koniec dnia może okazać się, że postęp naszych prac był zaskakująco dobry i udało się dużo zdziałać. Dodatkowo sekstyl Merkurego z Saturnem zapewni nam wysoką sprawność intelektualną, przyczyniając się do skuteczności.

 

15 październik – wtorek

Bardzo miła aura dnia, chociaż nie związana bezpośrednio z pracą. Księżyc w znaku Byka, koniunkcja Księżyca z Uranem, trygon Księżyca do Saturna oraz opozycja z Wenus przyczynią się do spotkań towarzyskich, z nastawieniem przyjacielskim i ugodowym. To dobry dzień na formowanie się związków partnerskich – od przyjaźni czy biznesu, po mariaże. Dobry również czas na mediacje pomiędzy zwaśnionymi stronami.

 

16 październik – środa

Dzień pełen korzystnych tranzytów, które wspierać będą nasze działania umysłowe czy ich intelektualny wymiar. Trygon Merkurego do Neptuna szczególnie wyswobodzi naszą energię twórczą czy duchowy wgląd w siebie. Postarajmy się nie tracić głowy podczas dnia i skierować energię na działania, łącząc sprawność umysłu z romantyczna wiarą i uczuciami.

 

17 październik – czwartek

Trygon Księżyca z Marsem oraz przejście Księżyca ze znaku Byka w znak Bliźniąt, wniesie lekkość, swobodę oraz dobrą komunikację. Dobry dzień do pisania przemówień, rozrywek czy gier intelektualnych a także do załatwiania wszelkich trudnych spraw czy problemów, wymagających dyplomacji.

 

18 październik – piątek

Końcówka tygodnia okaże się dość trudna do przejścia. Podlegać będziemy nieharmonijnym aspektom Księżyca – kwadraturze do Neptuna i opozycji do Jowisza, co przełoży się na brak koncentracji, zmęczenie i błędne wyobrażenia. Unikajmy dziś dużych wyzwań.

 

19 październik – sobota

Bardzo miły dzień. Przejście Księżyca do znaku rodzinnego Raka oraz sekstyl Księżyca do Urana wpłynie silnie na naszą osobowość, podświadomość, emocje, instynktowne działania. Będziemy sentymentalni, opiekuńczy, rozleniwieni z potrzebą życia rodzinnego. Nadrobimy partnerskie zaległości, zatroszczymy się o starszych członków rodziny.

 

20 październik – niedziela

Dobra, aktywna aura dnia. Wielość pozytywnych, wspierających aspektów Merkurego, Wenus i Księżyca , spowoduje iż wykażemy się wysoką aktywnością intelektualną czy dobrą formą psycho-fizyczną. Udadzą się spotkania z przyjaciółmi i rodziną.

Vera

Jak przywrócić harmonię w swoim życiu ? Jak wykorzystać magię ażeby poczuć jej siłę i odwrócić zły los ? Jak znaleźć pracę czy utrzymać miłość ? Jak poradzić sobie z Karmą i złym spojrzeniem ? Na te i wiele innych pytań, odpowiadam poprzez karty Tarota...
WOLNY
Monk_tv
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 18.11 - 24.11.19 autor: Vera, data: 2019-11-18 Artykul
Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 11.11 - 17.11.19 autor: Vera, data: 2019-11-11 Artykul
Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 04.11 - 10.11.19 autor: Vera, data: 2019-11-04 Artykul
Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy od 21.10 do 27.10.19 autor: Vera, data: 2019-10-22 Artykul
Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień autor: Vera, data: 2019-10-14 Artykul
Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień autor: Vera, data: 2019-10-01 Artykul
Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy - wrzesień 2019 autor: Vera, data: 2019-08-29 Artykul
Tytuł: Horoskop astrologiczny biznesowy - sierpień 2019 autor: Vera, data: 2019-07-29 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - lipiec 2019 autor: Vera, data: 2019-06-28 Artykul
Tytuł: Horoskop biznesowy - czerwiec 2019 autor: Vera, data: 2019-05-30 Artykul
1 2 3 4