Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
SMS chat 700 E-mail Chat Callback Imprezy Salonik

Paweł Therion

Wróżbita - Astrolog Masz wątpliwości, pytaj. Gdy masz pewność, tym bardziej pytaj. Pomogę zbliżyć się do Prawdy, wybrać inną drogę, lepszą... Lęki, obawy, niepokoje, to naturalne stany naszego ducha przed nieznanym, przed przyszłością, która już teraz się...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik

Miłość na lato - prognoza z kart anielskich

544 Agra
2019-07-17 0

Sprawdź czy tego lata znajdziesz miłość...


Miłość na lato - prognoza z kart anielskich


Baran

W miłości przyda się Baranom pomoc innych osób. Barany powinny pozwolić by przyjaciele pomogli. To może być pomoc typu przedstawienie kogoś lub mediacja w razie sporu.

Byk

Dla większości Byków w tym okresie ważne będą dzieci. Jeśli byki dzieci nie mają, mogą zechcieć je mieć. Warto by panie z pod tego znaku pamiętały, ze decyzja o posiadaniu dzieci należy do obojga partnerów.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt ważne stanie się to, żeby ujawnić innym swoje potrzeby. Gdy to zrobią więź się umocni. Bliźnięta powinny sobie uświadomić, ze druga strona niekoniecznie się domyśli czego bliźniętom potrzeba.

Rak

Na Raki czeka romantyczne uczucie. Młodsze i starsze Raki sobie uświadomią, że ich uczucia są właściwe i warte dalszego pogłębiania. Ważne mogą być drobne gesty.

Lew

To może być okres pojednania, bo ktoś z przeszłości znów da o sobie znać. Niektóre Lwy uświadomią sobie, że jednak czasem wchodzi się do tej samej rzeki, choć to trudne.

Panna

Każdy człowiek zasługuje na miłość i Panny powinny być tego świadome. Powinny też sobie uświadomić, że są kochane. Jeśli nie maja partnera, to ktoś o nich myśli, albo kochane są przez bliskich czy przez zwierzątko domowe.

Waga

Wagi albo spotkają bratnią duszę albo uświadomią sobie, że taka osoba już jest blisko nich. To ważne by się na ta świadomość otworzyć.

Skorpion

To będzie okres rozmów od serca. Skorpiony powinny porozmawiać szczerze z bliska osobą. Nie wolno niczego ukrywać. Nie warto oszukiwać. Wszystko powinno być jasne.

Strzelec

W tych miesiącach ważne będą dzieci, ale też frywolność. Ważne stanie się odtworzenie romantyzmu. Warto by Strzelce przypomniały sobie dziecięcą skłonność do zabaw.

Koziorożec

Koziorożce powinny pomyśleć o uwolnieniu siebie. Nadszedł czas by przejęły kontrolę nad własnym życie. Jeśli w związku się nie układa czas na zmiany. Warto jednak pomyśleć o dzieciach.

Wodnik

Wodniki powinny sobie uświadomić, że aby przyciągnąć romantyczną miłość, warto radować się chwilą obecną. Cenne może być posłuchanie śpiewu ptaków, szumu deszczu. Warto poczuć zapach kwiatów i obejrzeć zachód słońca.

Ryba

Ryby powinny zdecydować, czego dokładnie pragną, ponieważ to do nich zmierza. Już wkrótce marzenia mogą stać się rzeczywistością o ile ryby będą otwarte.

Agra

Witam ciepło. Nazywam się Agra. Jestem u by Państwu pomóc. Ezoteryką zajmuje się od 30 lat.Teraz niektóre usługi są promocyjne. Mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Najpierw była astrologia...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na grudzień 2019 autor: Agra, data: 2019-12-04 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Anielskich na grudzień 2019 autor: Agra, data: 2019-12-02 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na listopad 2019 autor: Agra, data: 2019-11-06 Artykul
Tytuł: Amulety na szczęśliwą i bezpieczna podróż autor: Agra, data: 2019-10-17 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na październik 2019 autor: Agra, data: 2019-10-09 Artykul
Tytuł: Horoskop anielski na październik 2019 autor: Agra, data: 2019-10-03 Artykul
Tytuł: Prognoza z kart Lenormand na wrzesień 2019 autor: Agra, data: 2019-09-09 Artykul
Tytuł: Magiczny aster autor: Agra, data: 2019-08-28 Artykul
Tytuł: Moc bursztynu autor: Agra, data: 2019-08-26 Artykul
Tytuł: Medytacja z kamieniami autor: Agra, data: 2019-08-08 Artykul
1 2 3 4 5