Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Prognoza weekendowa - maj 2019

357 Perełka
2019-05-02 0

Sprawdź co Cię czeka w weekendy majowe...


Prognoza weekendowa - maj 2019


1 - 5 maja (długi weekend)

W nadchodzącym czasie przepełniać będzie Cię optymizm. Odrzucisz swoje wątpliwości i złudzenia. Dostrzeżesz swoje odrodzenie i dzięki zdobytym wcześniej doświadczeniom będziesz w pełni świadomy własnej siły i umiejętności. Ponadto będziesz gotów do kierowania swoim życiem i do dokonywania wielkich czynów. Będziesz w stanie w pełni panować nad sobą oraz odnajdywać się w czasie i przestrzeni. Prawdopodobnie zbierzesz owoce swoich wcześniejszych działań. Generalnie weeked zapowiada się pogodny i przepełniony radością oraz pozytywną energią – taki, którym warto się cieszyć. Może to być pełen beztroski czas, w którym wydarzyć może się coś miłego. To będzie również czas, w którym z łatwością będziesz mógł zmotywować innych ludzi i samemu osiągnąć z tego tytułu korzyści. W związkach uczucia będą widoczne jak na dłoni, a wszelkie relacje z ludźmi będą niosły ze sobą harmonię oraz zrozumienie. Skorzystaj z tego, gdyż Wszechświat będzie sprzyjał zakończeniu wszelkich sporów i waśni. Uwierz w siebie! zachowaj pozytywne myśli, a wszystko szybko zmieni się w wymarzony przez Ciebie sposób.

 

11 - 12 maja

Najwyraźniej bedzie to właśnie ta chwila, która sprawi, że trafisz co celu. Zapewne zrealizujesz wszystko to co zaplanowałeś, zachowaj jednakże logiczne myślenie, dyscyplinę oraz porządek. Z całą pewnością będzie to czas pełen energii. Czas sprzyjający wszelkim przedsięwzięciom mającym na celu doprowadzenie rzeczy do porządku oraz wyjaśnienie przeszłych spraw. Postaraj się stworzyć szczegółowy plan dotyczący tego jak masz zamiar postępować, a następnie w sposób łagodny, ale stanowczy czuwaj nad jego realizacją. Czuj się upoważniony do przejęcia przywództwa podczas realizacji wszelkich projektów, w które będziesz zaangażowany. Przeanalizuj i sprawdź czy najbliższe otoczenie nie wybija Cię ze stanu gotowości do realizacji przygotowanych wcześniej planów. Uwierz w swoją zdolność do pozostania pozytywnym i dyplomatycznym liderem, mając równocześnie na uwadze fakt, iż dobry władca potrafi ujarzmić tkwiącą w nim siłę, a także jest świadomy konsekwencji swoich działań.

 

18 - 19 maja

Nadchodzący czas sprawi, że poczujesz się przepełniony entuzjazmem. Nagle zapragniesz się bawić czasem oraz przestrzenią.Będzie to czas zbierania doświadczeń poprzez otwarcie się na nowe znajomości. Zapragniesz podążać za swoimi instynktami nawet na koniec świata. Możesz zaangażować się w niezobowiązujący flirt lub przelotną miłostkę.W nadchodzącym czasie bądź otwarty na wszelakie aspekty życia. Warto przeżyć ten czas bez żadnych złych wyobrażeń. Wszelkie wydarzenia traktuj z radością i ciekawością. Daj sobie odrobinę luzu i nie trzymaj się utartych szlaków. Uwierz w siebie I zaufaj, że Wszechswiatpragnie tego co ma nastąpić. Posłuchaj swojego wewnętrznego przewodnictwa dotyczącego wyruszenia za swoimi marzeniami. Musiszjednoczesnie pozostać otwarty na informacje jakie otrzymasz z zewnątrz. Będą one dotyczyły kroków jakie będziesz musiał podjąć. Niewykluczone, że będziesz potrzebował dodatkowych informacji bąź porady eksperta zanim podejmiesz działania. Nie pozwól, aby trudności w jakikolwiek sposób Cię powstrzymywały. W sposób aktywny poszukuj tego, czego Ci potrzeba.

 

25 - 26 maja

Wszelkie plany, które podejmiesz w nadchodzącym czasie będą miały radosny finał. Odzyskasz wiarę i nadzieję w to, że wszystko się ustabilizuje, a burzliwy okres w życiu odejdzie do przeszłości. Będzie to niewątpliwie czas, w którym Twój instynkt będzie działał nieomylnie. Możesz wziąć udział w wydarzeniach zawiązanych z działalnością artystyczną. Możesz również rozpocząć zupełnie zupełnie nowy etap w życiu. Prawdopodobne jest również nawiązywanie nowych kontaktów, które w przyszłości odmienią Twoje dotychczasowe życie. W wolnej chwili przyjżyj się uważnie swojemu dotychczasowemu życiu i opracuj wizję tego, jakie chciałbyś by ono było. Uwierz w swoje marzenia i spoglądaj na swoją przyszłość z optymizmem, ekscytacją oraz pewnością siebie. Zaufaj swojej intuicji i śmiało podążaj za jej wskazówkami. Możesz mieć pewność, że nakieruje Cię ona na osiągnięcie celu.

Perełka

Witam Was serdecznie, mam na imię Renata . Z doświadczenia wiem, że w życiu każdego człowieka, zdarzają się sytuacje, które inspirują do poszukiwania odpowiedzi na trudne nurtujące pytania...Być może niektórzy zajdują czują, że się na tzw. życiowym...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Prognoza weekendowa - lipiec 2019 autor: Perełka, data: 2019-07-05 Artykul
Tytuł: Prognoza weekendowa - czerwiec 2019 autor: Perełka, data: 2019-06-03 Artykul
Tytuł: Prognoza weekendowa - maj 2019 autor: Perełka, data: 2019-05-02 Artykul
Tytuł: Lany Poniedziałek czyli Śmigus dyngus autor: Perełka, data: 2019-04-18 Artykul
Tytuł: Prognoza weekendowa - kwiecień 2019 autor: Perełka, data: 2019-04-05 Artykul
Tytuł: Prognoza weekendowa - marzec 2019 autor: Perełka, data: 2019-03-01 Artykul
Tytuł: Prognoza weekendowa - luty 2019 autor: Perełka, data: 2019-01-30 Artykul
Tytuł: Prognoza weekendowa - styczeń 2019 autor: Perełka, data: 2019-01-02 Artykul
Tytuł: Horoskop świąteczno - noworoczny 2018/2019 autor: Perełka, data: 2018-12-21 Artykul
Tytuł: Magiczny Kwiat Bożego Narodzenia autor: Perełka, data: 2018-12-19 Artykul
1 2 3 4 5