Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Tarocistka Magda

Mam na imię Magda jestem tarocistką z powołania. Specjalizuję się w czytaniu z kart Tarota – pomocnika i dobrego doradcy, a także Kart Cygańskich. Na co dzień pracuję z ludźmi. Jestem osobą bardzo empatyczną i wrażliwą. Tarot to mój przyjaciel, pozwól, aby...
ZAJĘTY
Monk_tv
NOWY
--------

Być jednością

308 Wróżka M
2019-04-15 0

Ciało, serce, umysł i duch... są to 4 wysoko wibracyjne jednostki, które każdy z nas posiada i to one sprawiają, że w pełni egzystujemy w tym świecie. Jeśli kochani ciało cierpi to znak, że serce, umysł i duch wołają o pomoc i jest tak w każdym aspekcie po kolei:

Serce = ciało, umysł i duch

Umysł = ciało, serce i duch

Duch= ciało, serce i umysł


Być jednością


W dzisiejszym świecie bardzo nieliczne osoby zwracają uwagę na emocje które integrują się z resztą bycia w jedności. Codzienna praca, wychowywanie dzieci, sytuacja finansowa, niepowodzenia w miłości, niezadowolenie z życia jakie prowadzimy, porównywanie swojego bytu do innych, brak akceptacji swojego ciała (kompleksy), brak konkretnego odpoczynku, poczucie, że praca zajmuje nam większość życia. Często cierpimy na brak: zrozumienia, zainteresowania, docenienia, poczucia kochanym, poczucia zaniedbanym bądź omijanym. Często czujemy wszelkiego rodzaju frustracje wywołane przez stres z różnych dziedzin codzienności. Kumulujemy w sobie te wszystkie energie, które zakłócają funkcjonowanie tych czterech filarów życia jakimi są: CIAŁO, SERCE, UMYSŁ I DUCH. Jeśli jesteśmy wolni od tego nie oznacza, że nie mamy tych wszystkich problemów i zmartwień lecz mamy świadomość ich istnienia lecz one nie mają większego wpływu na nasze życie. Świadomość tego co dzieje się w nas i odpowiedzi na pytania w formie: NIE "dlaczego właśnie to mi się przytrafia" LECZ "czego mnie to zdarzenie bądź sytuacja uczy, co wnosi do mojego życia, na czym powinnam się skupić " jest jedyną i właściwą formą zwracania uwagi na problem. Jeśli postaramy się wyjść z roli "ofiary", a zaczniemy przezywać życie jak "uczeń samego siebie" wiele aspektów w naszym życiu samoistnie zacznie się przekształcać. I teraz pewnie czytając ten post myślisz sobie np.: Tak , tak .. łatwo powiedzieć, sama wychowuje dzieci mąż pije, w pracy siedzę po 12 godzin i nie pamiętam kiedy byłam na szczęśliwych wakacjach - to znaczy, że ten post jest właśnie dla Ciebie, że te słowa czytasz nie przez przypadek, gdyż w naszym życiu nie ma czegoś takiego jak PRZYPADEK!!! Wszyscy jesteśmy energią i na energii i wibracjach przez nią wysyłanych ten świat polega. Sposób życia i bycia jest możliwy w każdej chwili jeśli tylko zmienimy myślenie i nastawienie. Proces przebudzenia siebie nie jest możliwy do wykonania w 2 godziny. Jak sama nazwa wskazuje jest to "proces" i każdy z nas ma możliwość skorzystać z tego co ofiaruje mu Wszechświat. Pytanie tylko: czy chcesz? czy jesteś gotowy? czy pragnienie zmian jest naprawdę pragnieniem czy tylko chwilową emocją ?

Każdy z nas na początku swojej drogi przemiany potrzebuje wsparcia i pokierowania, potrzebuje również oczyszczenia i ja taką pomoc proponuję.

Może już czas wyjść z tego całego schematu i poznać coś nowego, coś co może zmienić wszystko... TYLKO I WYŁĄCZNIE NA LEPSZE!!!! To czas by pokochać i przytulić siebie. To czas by odnaleźć siebie na nowo, aby jednak to uczynić trzeba się poddać temu co się dzieje i z pokorą wejść w zmiany, które są nieuniknione. Bo na tym cały ten świat polega... NA ZMIANACH... jeśli nie zmieniamy nic to znak, że egzystujemy, a przecież życie polega na doświadczaniu, transformacji i ŻYCIU... życiu w równowadze i miłości.

Wiem, że czytając to wzbudziły się już emocje uśpione... a to dopiero początek!

Kochani życzę Wam pięknego dnia pełnego samoakceptacji i skupienia się tylko i wyłącznie na sobie (bo od tego się wszystko zaczyna).

 

Pozdrawiam serdecznie

Wróżka M

Witam wróżeniem zajmuję się od 12 roku życia gdyż jest to moja pasja oraz dla tego , że posiadam zmysł przeczucia . Magia i poznawanie przyszłości od zawsze gościła w moim sercu , a teraz chciała bym się z Państwem podzielić moimi zdolnościami . Zapewniam 100% dyskrecji...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Być jednością autor: Wróżka M, data: 2019-04-15 Artykul
Tytuł: Rozkład Tarota na miesiąc kwiecień 2019 autor: Wróżka M, data: 2019-04-02 Artykul
Tytuł: Moc suszonych ziół autor: Wróżka M, data: 2019-01-08 Artykul
Tytuł: Małżeństwo w zodiaku autor: Wróżka M, data: 2018-12-18 Artykul
Tytuł: Wampiryzm energetyczny autor: Wróżka M, data: 2018-12-10 Artykul