Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Athame

425 Wróżbita Jakub
2019-04-08 2

Athame, jest to nóż a właściwie sztylet, który służy do przekazywania energii. Może zastąpić nam różdżkę. Zastępuje on miecz – jest wygodniejszy w użyciu. Przypisany mu jest ogień, kierunek południowy, znak zodiaku Strzelec i planeta Jowisz.


Athame


Athame powinno mieć czarną lub fioletową rękojeść. Ostrze powinno być obosieczne (Athame jest sztyletem), co ma przypominać, że Magia jest obosieczna, może nieść życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo.

Nazwa Athame, używana jest głównie w Wicca, lecz każdy ze znanych nam rodzajów magii, używa owego sztyletu do przekazów energetycznych, zakreślania kręgu. Pomocny może być również w czasie inwokacji lub ewokacji bytów. Athame symbolizuje ochronę, zazwyczaj w tego rodzaju rytuałach jest używany.

Athame pod żadnym pozorem nie można mylić z nożem rytualnym. Nie służy on do przelewu krwi, rycia, rzeźbienia czy przekłuwania.

Jedyny kontakt z krwią jaki może mieć Athame, występuje w czasie konsekracji. Wtedy właśnie prosimy Byty wyższe o błogosławieństwo noża, a także spuszczamy na jego ostrze, kroplę swojej krwi, w celu przypisania go do siebie i swojej energetyki.

W Wicca bardzo słyną czynnością jest włożenie Athame do kielicha, co symbolizuje złączenie się Boga z Boginią (Athame- energia męska, solarna, faliczna. Kielich – lunarna, żeńska).

Wróżbita Jakub

Od 10 lat pasjonuje się szeroko pojętą ezoteryką, a w szczególnośći kartami Tarota, którę od razu skradły moje serce. Posługuje się również wahadełkiem, oraz darem jasnowidzenia. Swoje możliwości, zacząłem odkrywać gdy w domu mojej babci, zobaczyłem...
OFFLINE
Monk
NOWY
--------

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Tytuł: Kontakt ze Świętymi a magia autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-08-07 Artykul
Tytuł: Kryształ górski - zmień negatywną energię w pozytywną! autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-07-02 Artykul
Tytuł: Lustrzane portale autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-06-26 Artykul
Tytuł: Athame autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-04-08 Artykul
Tytuł: Magiczna księga autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-03-12 Artykul
Tytuł: Lustra autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-03-06 Artykul
Tytuł: Heksagram autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-02-19 Artykul
Tytuł: Klątwy i uroki autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-02-13 Artykul
Tytuł: Jak dobrze żyć we własnym domu? autor: Wróżbita Jakub, data: 2019-01-10 Artykul
Tytuł: Wibracje i energie mieszkań autor: Wróżbita Jakub, data: 2018-12-17 Artykul