Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms)

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia. W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Ostara

196 Tarocista Leszek
2019-03-21 2

Mały Sabat Ostara to święto świtu, czyli wzrastającej mocy światła. Obchodzone przez kilka dni głównie w dniach 21 do 23 marca jest to święto pożegnania zimy, przywitania słońca, kiedy to światło zwycięża z mrokiem, zrównania dnia i nocy. Ostara oznacza początek wiosny i jest początkiem okresu płodności i radości. Tradycyjnym symbolem tego dnia jest jajko. Nazwa Ostara pochodzi od saksońskiej Bogini płodności Eastre. Do tej Bogini wznoszono modły prosząc o zesłanie szczęścia i zdrowia.


Ostara


Każdy z nas może uczestniczyć w święcie Ostara. Należy odpowiednio przygotować dom. Ważne jest, aby cały dom wysprzątać, żeby wejść w to święto za dobrą czystą energią. Dom okadzamy biała szałwią, możemy również użyć wierzbową miotłę do wymiecenia z domu śmieci zarówno tych materialnych jak i energetycznych. Wysprzątany dom możemy przystroić czerwonymi tulipanami, która mają przywołać miłość do naszego życia oraz żółtymi żonkilami, które są symbolem pieniędzy, niebieskie zaś hiacynty i krokusy sprzyjają wiosennym interesom. Dom możemy też przystroić uciętymi gałązkami wierzby, które będę energetycznie chroniły nasze domostwo przez cała wiosnę. W dzień Sabatu Ostara zapalmy zielone świece, aby przywołać do naszego życia pieniądze i powitać nową porę roku. Pamiętajmy o tym, aby w kącie bogactwa umieścić szkatułkę z monetami. Mogą to być nawet złote groszówki, możemy tam również umieścić biżuterię, której nie nosimy. Dom okadźmy kadzidłami o zapachu pomarańczy, cytryny lub sosny.

Na sabatowym stole najlepiej przykrytym zielonym obrusem, lub ustrojonym zielonymi serwetkami powinny znaleźć się głównie jajka, które są symbolem nowego życia a także słodkie pieczywo, miód, miodowe ciasteczka, owoce i warzywa. Na stole powinniśmy mieć również symbolicznego Zająca, który jest symbolem płodności, odrodzenia i nieśmiertelności.

W ten dzień dobrze jest sobie urządzić spacer po lesie ponieważ Ostara jest również zwana Festiwalem Drzew. Wsłuchaj się w śpiew ptaków, przytul się do drzewa, aby poczuć jego uzdrawiającą energię. W lesie można również zostawić pomalowane na czerwone jajko, aby przyniosło nam powodzenie i dobrobyt w tym roku.

W czasie równonocy warto jest wysiać pobłogosławione wcześniej nasiona, jeśli nie mamy ogródka, to możemy pomyśleć o doniczkach z ziołami. Do doniczek możemy powkładać jednogroszówki, aby przez cały rok pieniądze były w naszym życiu, aby niczego nam nie zabrakło.

Symbolicznym pożegnaniem zimy jest oczywiście tradycyjne topienie Marzanny. Jest to symboliczne wyrzucenie z życia tego co niepotrzebne i złe, pożegnanie zimy i powitanie wiosny. Kukła Marzanny symbolizuje zimę, głód oraz choroby, dlatego należy ją wynieść poza miejsce zamieszkania i najlepiej utopić w rzece, oddać żywiołowi wody.